Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakım ve kasko-trafik hakkında bilgi almak isteyenler için maceramı anlatayım.

bakım için istanbul anadolu ve avrupa yakasında birçok bayiyi aradım. aracım 2021 makyajsız kasa 1,5 dizel shine c3a bu arada. en iyi fiyatı mar oto verdi. 1.900 TL. gayet güzel ilgilendiler, yaklaşık 2 saatte de bitirip teslim ettiler. diğer bayilerin fiyatlarını da aşağıda paylaşıyorum. can oto 2700 tl'lik fiyata hava filtresi dahil değil dedi. aracım 6300 km'de olduğu için gerek yok dedi. mar oto ise hava filtresi dahil 1.900 TL'ye yaptı. eski filtreleri de teslim ettiler.

trafik sigortasını en ucuz sigortam.net üzerinden zürich sigortadan yaptırdım. 1.296 TL çıktı en yüksek hasarsızlık oranına sahibim bu arada.

kasko ise ilk sene aldığım bayi olan çetaş'tan aksigorta ile marka kasko yaptırmıştım. geçen sene 1.400'e yaptırmıştım fakat fiyatlar katlanmış. en uygun yine aksigorta'dan ama bu sefer yetkili servis kısıtlaması olmadan ve yine limitsiz imm ile 3.010 TL'ye yaptırdım. en yakın diğer şirketler ise 4-5 bin tl civarındaydı. kasko'da da en yüksek hasarsızlık oranı olan %65'e sahibim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 16 Mayıs 2022; 11:8:43 >

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Çok faydalı oldu emeğinize sağlık teşekkür ederim

eskişehir'de 1550 TL ye yaptı alpata. ama kampanya var demişlerdi. devam ediyor mu bilmiyorum

2021 C3 Aircross ilk bakımına;

Can oto: 2400tl

Mar oto: 2090tl

Değer oto: 1600-1800 arası (şasi no istiyor) (Polen filtresi, yağ f, motor yağı değişimi)

şeklinde fiyat verdiler bugün. üsttekiler neleri değştiriyor sormadım, aracım 9 bin km'de.

• pyr@mid kullanıcısına yanıt

fatura dökümünü aşağıda paylaşıyorum. ilk bakımda değişmesi gereken herşeyi değiştiriyorlar. bazı servisler fiyat daha yüksek olmasına rağmen hava filtresini değiştirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 16 Mayıs 2022; 16:44:32 >
    Güzel fiyat …👏👏

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • telefon tutucu ne kullanıyorsunuz? vantuzlu almıştım yazın güneşi görünce yamuluyor. en son amazondan havalandırmaya takılandan aldım tam oturmuyor, multimedya ekranı kapatıyor. nasıl çözeceğiz bu işi?

amazon
    Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu, Siyah - Kırmızı, Mıknatıslı ve Kablo Tutuculu, Araç Kalorifer Peteği/Havalandırma Mazgalları/Klima Boşluğuna Uygun (Air Vent)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LXJRM5Y/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1
    Direksiyonun solundaki havalandırma sanki daha uygun gibi ama denemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Telefon tutucu ile alakalı olarak küçük bir çalışma yaptım, paylaşayayım dedim
    Belki birilerine fayda/fikir verir
    Eski mesajlardan benim yaptığım bir çalışmaya göz gezdirebilirsiniz

• Geçen sene başından Mayıs ayına kadar burada ne yazışmalar oluyordu ( araç alımı, bayi, fiyat vs. ) ama şimdi fiyatlarda 600K olunca kimsenin bir şey yazası dahi gelmiyor sanırım...

Yeni konumuz Citroen uygulamasındaki yakıt tüketim ve maliyetlerden dert yanmak olabilir. Araç alamayanlar inşallah en kısa sürede gönlünden geçirdikleri bir araca sahip olabilirler ancak aracı olanlarında Allah(c.c) yardımcısı olsun...C3A yakıt konusunda ekonomik ama 30TL bandındaki fiyatlar cidden insanın belini büküyor...

Telefon tutucu konusunda airwolf26 güzel bir uygulama yapmıştı ama daha basit alıp direkt kullanabileceğimiz bir şey olsa keşke...

• En son harita sürümü nedir ?2022 de güncelleme geldi mi? Kendimiz güncelleme yapabilir miyiz yoksa serviste ücretli mi yaptıracağız?

• Oguzsayhan kullanıcısına yanıt
    Kendimiz yapabiliyoruz yönergeleri takip edin önce USB belleğe indiriyorsunuz sonra araca takıp çalıştırıyorsunuz ama bu esnada aracın hareket etmiyor ve motorun çalışıyor olması lazım en az 10 - 12 dakika civarında sürer diye tahmin ediyorum

• Bu arada tüm değerli forumdaşların babaların babalar gününü kutluyorum

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Arkadaşlar telefon tutucu konusunda Spigen H12 modelini tavsiye edebilirim.

8 aydır sorunsuz kullanıyorum.

Ben multimedya ekran üzerindeki sağ havalandırma kanalının ızgara alt ortasına + (Artı) şeklinde yerleştiriyorum. Böylece telefon tutucunun klips alt tarafı ekranın üst çerçevesine tepeden oturuyor ve sağlam da oluyor. Herhangi bir yeri çizme riski de olmuyor böylece .(Kanalın alt çerçevesi çok hafif esniyor ancak bana göre bu sorun değil ve tutucuyu çıkartınca düzeliyor.)

Mıknatısları aşırı güçlü olduğu için telefonu alırken telefon tutucu yerinden çıkmasın diye mıknatıslı alanı diğer elimle tutuyorum :)

Telefonu dikey koyduğunuzda multimedya ekran bir miktar kapanıyor ancak bu beni rahatsız etmiyor.

Telefonu yatay koyunca ekran da kapanmıyor.

• adres63 A kullanıcısına yanıt
    Bugün ben de kaporayi verdim.
    15 temmuza kadar teslim olacak araç nasipse.
    Feel Bold aldım ama park sensörü yok deyince şok oldum. Nasıl olmaz dedim ya. 2 aydir boyle dediler. Hatta shine donanimda normalde kamera var ama artık o da yok dediler.
    Ama sıkıntı yapmayın takarız burada dediler sonra da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam , güzel günlerde kullanmak nasip olsun kazasız belasız.

Ben de yaklaşık 1 ay bekleyip almıştım geçen ay FB paket , aynı şekilde bana da size dediklerinin aynısını söylediler.
    Biz takarız arka park sensörünü dert etmeyin dediler. Sağolsunlar hediye olarak takmışlar ama Bim Den 120 TL ye alınan sadece dıt dıt eden park sensörünü takmışlar sanki.

Yani geri vitese takınca ekranda yaklaşma uyarıları falan gelmiyor. :( bayiye sordum bune böyle deyince çip nedeni ile orijinal yok demiştik size Dediler.

Siz ne olur sorun orijinaldeki gibi ekrana yaklaşma uyarısını gösterecek mi diye.

Sevgiler. :)

• rremedy R kullanıcısına yanıt

Sordum zaten hocam onu. Ekranda görünecek mi dedim. Yok o shine pakette var dedi. Sesli uyarı veriyor sadece dedi.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

2021 feel bold yen kasa aracım ekranda gösteriyor yaklaşma mesafesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adres63 A kullanıcısına yanıt
    Artık yok hocam o işte onu diyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.