Şimdi Ara

Yeni Çinli drone FIMI X8 SE duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi'nin drone ve kamera iş kolunun temsilcisi FIMI Technology yeni modeli "FIMI X8 SE" adlı kompakt drone modelini duyurdu.

Bildiğiniz üzere Xiaomi Mi Drone özellikle 4K modeli ile epey olumlu yorum alıp yüksek satış oranları yakalamıştı. Bir Xiaomi Drone 4K sahibi olarak bunu kesinlikle hak ettiğini söyleyebilirim. Rüzgarlı havalarda bile stabil çalışması, kamera kalitesi ve pil ömrü çok başarılı.

FIMI drone modellerine bir yenisini katmış durumda ve bu model daha hafif, daha kompakt olan modellerden, tıpkı DJI'ın Mavic serisi gibi.

Kısaca:

- 5 KM'ye kadar uçuş menzili
    - Tek pille 33 dakikaya varan uçuş süresi
    - 3 axis gimbal
    - 4K 30 fps ve 1080p 100 fps'ye kadar çekim yapabilme
    - Panoramik çekim
    - Hedefi takip etme

gibi özelliklere sahip

Kaynak:
    FIMI X8 SE

• Özellikler gayet iyi fiyat da iyi. Şuan ön sipariş ücreti 399 dolar ama paypal istediği için alamıyoruz. Geekbuy da 499dan satışa çıkmış ama. Gene iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavic 1 Pro'mu satıp bir miktarıyla bunu alıp diğer miktarıyla da yatırım yapabilirim aslında. Xiaomi yapmış yine :D
  • 4K 30FPS videosu da paylaşılmış:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermancati -- 11 Aralık 2018; 13:43:51 >
  • Umarım en kısa sürede satışa sunulur. Elimdeki mjx dronu sattım. Bu dronu alacağım.
  • satışı banggoodda var ama henüz kargolama başlamadı. 24 ünde kargolayacaz diyor banggood. beklemedeyiz.
  • bunu direkt Çin'den alabileceğimiz biryer var mı? Guangzhou'dan özellikle. Baktım sitesine ama mağaza falan göremedim. Genel merkezleri de Schenzen gösteriyor.
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Hocam anladigim kadariyla bu drone piyasada yok. Alinan siparislerin hepsi geceikmis gorunuyor. Muhtemelen teknik bir sikinti oldu ve bu zamana kadar siparisler hep sarkti ama facebookta bir grupta arkadas fimiyr mail atmis banggooddan aldim ne zaman yollayacaksiniz diye. Nisan ortasi diye cevap almis. İnsallah daha fazla uzatmazlar

• marcelor kullanıcısına yanıt
    ben şimdi firmaya bir mail atıcam bakalım Çin'den elden alabilme olanağım var mı diye
    Cevabi paylasirsan sevinirim. Benimde ilave bir alimim olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dear Customer,

Thanks for your trust and concerns to Fimi drones. by so far here is no offline store in Guangzhou,at the end of April, I'm not sure if there is remain stock left, we will let you know that time, or you can contact us at 23th April, will check for you that day.

Pls feel free to let me know if any further we can help.
    Have a good day!

Best Regards
    Iris

E-mail: sales@fimi.com
    Fimi Technology Limited
    Website:www.fimi.com
    Like us on Facebook:www.facebook.com/FIMItechnology/
    Subscribe:www.youtube.com/channel/UCiOL4tTXvU5YU_SkDOXtYnQ

Siparisleri ancak yetistiriyor belli ama xiaomi magazalarida siparis gecip dukkana koayabilir ama dedigi gibi ancak nisan sonu gibi

• satış ekibi yardımcı oluyor ancak banggood ile aynı hesaba geliyor, tek farkı orda elimde olur ve yanımda getiririm hemen. Ancak fiyat dolar üzerinden ve çok mantığı yok

Dear Kaan,

Thanks for email, if you will be in Guangzhou at 29th April pls contact us at that day,
    if you are willing to come our Shenzhen office, pls arrive before 30th April, as we will have May holiday from 1st-4th, and not work these days.
    if you are not able to Shenzhen, pls email us your Guangzhou hotel address and available phone number(China), I will send you at 29th April.

I will apply for 1xdrone and 1xbattery for you, totally 499.99+89.99=589.98US$ , if this is ok, pls provide your paypal account, will send bill to you today, and pls complete payment before 24th April.

Pls feel free to let me know if any further we can help.
    Have a good day!

Best Regards
    Iris
    Banggood 424 usd ye veriyor. Indirim kuponu var.

aynen ama yurtdışından buraya getirmeye çalışan arkadaşların çile mesajlarını okudum uzunca, o ayak da sıkıntılı. vergi mergi derken 2500 cihaz için 3000 garanti ödenir gibi duruyor.
    80 tl ye vergi sigortasi yaptirabiliyorsun suan. Banggood sana odedigin bu vergi ucretini iade ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

80 tl ye vergi sigortasi yaptirabiliyorsun suan. Banggood sana odedigin bu vergi ucretini iade ediyor
    Ben aldım 2728 tl geldi iki sigorta ile birlikte

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Hocam buradan veya özelden alış şeklini ve aşamaları adımlayarak, 5 yaşındaki bir çocuğa anlatıyormuşcasına anlatman mümkün mü acaba ? Şu 80 TL'lik vergi sigortası falan bakındım Banggod'a ama bulamadım. Nasıl 2.700 küsüre geldi, sigortayı yaptırdın mı? Gümrükten geçiş işlemi nasıl oldu? Sivil Havacılık izni gerekiyor mu ? Drone'u uçurdun mu hiç, kullanımından memnun musun, kolay mı acemiler için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuzParmak

Hocam buradan veya özelden alış şeklini ve aşamaları adımlayarak, 5 yaşındaki bir çocuğa anlatıyormuşcasına anlatman mümkün mü acaba ? Şu 80 TL'lik vergi sigortası falan bakındım Banggod'a ama bulamadım. Nasıl 2.700 küsüre geldi, sigortayı yaptırdın mı? Gümrükten geçiş işlemi nasıl oldu? Sivil Havacılık izni gerekiyor mu ? Drone'u uçurdun mu hiç, kullanımından memnun musun, kolay mı acemiler için ?
    siparişi dün verdim normal olarak işte cn depo 735 gün takipli kargo sec sipariş asamasında görünür sigortalar ekle al bitti :D sonrasını düşünürsn..
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam gördüm, kargo kısmını bi takip Edip ne zaman teslim edildiğini ve gümrükte kaç gün beklediğini, geldiği zaman yazar mısın? Gümrük kayıt belgesi isteyecek büyük ihtimalle (500 gram üstü olduğu için) onu araştırırken basım ağrıdı bıraktım. Yolunu ve kargo güncellemelerini bekliyorum 4 gözle :)

Edit: CN Depoda express kargo (DHL,UPS) daha ucuza geliyor ve süre 5-8 güne düşüyor. Onu niye secmedin hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuzParmak -- 29 Nisan 2019; 23:9:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.