Şimdi Ara

Lisede Muhasebe Okuyanlar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aranızda Muhasebe ve Finansman Bölümünü Okuyan var mı ? Varsa bilgilendirebilir mi ?
    Muhasebe 1 dersi varmış Lise 2 de Nasıl bi derstir bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok korkma güzel kardeşim o dersten. 10. Sınıf muhasebesi kolaydır aslında Bilgisayarlı Muhasebe vardır birde Normal Muhasebe dersi vardır. Normal Muhasebe dersine olabildiğince çalışmasan bile derste dinlemeye çalış çünki derste dinledikten sonra minumum sınavdan 40 50 alabilme ihtimalin var ama yüksek notlar için mutlaka ama mutlaka oturup ya arkadaşlarınla yada evde tekrar çalışıp gözden geçirmen lazım. Bilgisayarlı Muhasebe dersini istesende çalışamassın Eta ile Go programları o bilgisayarlarda demo olarak kurulu kendi bilgisayarına kurman biraz uzun sürebilir onları ve yanlış kurarsanda sonuçları doğru buldum sanarsın yanlış çıkar. Bilgisayarlı Muhasebe dersini sadece dinlemen ve uygulaman gerekli. Bak sana tek tavsiyem muhasebe alanında takdir ve teşekkür almak biraz çaba ister. Onu başarırsan gerçekten rahata ereceksin. 11. Sınıfta büyük ihtimal matematik fizik kimya olmayacak o yönden şanslısın. Meb geri getirirmi bilmiyorum ama şuanlık zor gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelikanliCekirge -- 20 Ağustos 2016; 1:52:35 >

• Cevabın Çok yararlı Teşekkür ediyorum. Büro yönetim Alanı hakkında ne düsünüyorsunuz ?

• Muhasebeden çok farkı yoktur ama banka matematiği öğrenmen amacıyla Muhasebeyi öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.