Şimdi Ara

Yeni C4 1.6 HDi 112HP CONFORT M/T bu araçtan türkiyede yokmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aradığım bayiler Yeni Citroen C4 1.6 HDi 112HP CONFORT M/T bu modelin henüz türkiyeye gelmediğini söylüyorlar bu doğrumu birde

Yeni C4 1.6 HDi 112HP CONFORT Mcp otomatik vitesli model de plus paketli olarak alınabileceğini buda fiat olarak 49.500 gibi bir fiat cıkarıyor...Plus paket istemiyorum olmaz diyorlar bu doğrumu..

birde bu yeni c4 Hiç bir bayide kalmamış sıra alıyorlarmış doğrumu yardımcı olursanız sevinirim....

• sıra almaya ihtimal verebilirim... sınıfındaki rakiplerine oranla bence fiyatı makul ve donanımı iyi.. gidip canlı olarak gören herkes hayran.. hiç böyle fikir beyan edeceğim helede fransız arabasına böle yorum yapcağım aklımın ucundan geçmezdi...

diğer konuları bilemeyiz.. sonuçta stok onların :) ne derlerse inananacaaz zaar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rio_027

Arkadaşlar merhaba aradığım bayiler Yeni Citroen C4 1.6 HDi 112HP CONFORT M/T bu modelin henüz türkiyeye gelmediğini söylüyorlar bu doğrumu birde

Yeni C4 1.6 HDi 112HP CONFORT Mcp otomatik vitesli model de plus paketli olarak alınabileceğini buda fiat olarak 49.500 gibi bir fiat cıkarıyor...Plus paket istemiyorum olmaz diyorlar bu doğrumu..

birde bu yeni c4 Hiç bir bayide kalmamış sıra alıyorlarmış doğrumu yardımcı olursanız sevinirim....

aynen öyle arkadaşım ben bide mecbur kırmızı alıyorum 500 daha fazla ama ben 49 bine anlaştım sen nereden alıyorsun aracı

• abi nediorsnz siz ya? :D
    bn de alıyorum ama...
    ankarada yaşıyorum ve ankarada almıyorum ! nedenmi?
    -büyük şehirler sipraş hakklarını bitirdiler ve artık fazla sallamıyorlar.
    -küçük şehirin hlaa sipariş hakkı var..

bn 1.6hdi manuel dizel plus paket alıyorum , ancak plus paket zorunlu flan değil ama durum şu citroende açık ve net ! araçlar her ay geliyor ama genel müdür kızı amca oğlu flan felna gidiyor araçlar citroende çalışan satış sorumlusu samimi arkdaşım dediği şu sanıyıormsnz ki araçlar 3 ayda 1 , 2 ayda 1 geliyor , her ay geliyor ama hepsi şimdiden satıldı , yanlz diorsanız param var alırım bnde zor.... çünkü üst mevkiler arasında gidip gelyior araçlar... dikkatinize bence anlaştığınız bayiyi ve satış sorumlusunu rahat bırakmayın. adamlar stratejisi belli birini bağlıyor haziran ayına , ardınzdan biri geliyor onuda aynı şekilde ama sadece elinde 1 araç var napıyor? sizi ilk 15 gün sonra ay sonu diye ileriye atıyor.. ha bu sadece citroendemi var ? hayır hepsnde ama citroen araçları şuan sayı açısından az oldğu için bulmak oldukca zor benim tavsiyem... satış sorumlusunu rahat bırakmayın varsa amca oğlu dayı oğlu :D irtibatada geçin ! :D

bnce citroen sitesinden yakın illere bakın gün verebilen bayilerden alın ! yani spariş hakkı dolmamışlara !

• hocam ankarada 92 bglikleri var elimizde dediler.Sonraki partiler de temmuza geliyor diyince teşekkür edip çıktım
  • Paranla rezil olmak diye buna deniyor sanırım.
  • c4 boşuan beklemeyin. araç yok aylardır soruyorum. en sonda aracın bir parçası japonyada üretiliyormuş sıkıntı varmış üretimde hiç beklemeyin dediler

bizimi yiyolar bilmiyom artık zaten iyide zam gömdüler 45 alınan araba 49 yersen
  • son bilgi...

inşlh mayıs ortası civarındda 112hp confort plus dizel manuel aracım geliyor... aldığım bilgiye göre çok sayıda gelmiyormuş sıraların üst lerine dağıtılacakmışş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.