Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.579
Cevap
83
Favori
1.028.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ESER14

Benim aracım linea. Teknik verilerde c-max 10cm daha geniş. Bu genişlik koltuğa yansımıyor mu acaba?

Biri isofix olduğu için sabit ama diğeri kemerle sabitlendiği için 2-3 cm daha kenera kayabiliyor. Linea da bu kadar boşluk kalıyor.

C-max tan 10 cm daha kazansam eşim sığabilir diye düşünüyorum araya. Hem yüksek tavan ferahlığı olacak.
    Bende Grand olmayan vardı ve ortaya bir kişi rahatça oturabiliyordu. Bence ortaya bir kişi rahatça oturabilir.

• Bence de rahat sığar. CMAX genişlik : 1858.. linea genişlik :1730.. Arada büyük bi fark var. Aynı kalır demek garip.
  • Arkadaşlar merhaba MPV alacam Scenic Picasso C-Max gidio geliyorum. bir tane 2011 gırtlak dolusu grand C-Max buldum butcem 57-58. Yanlız araç benzinli 1.6 sctİ yakıtı düşündürdü beni lpg felan uyumlumu kaça patlar bize kullananlar varsa bilgi alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Bos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halil altın -- 25 Mart 2020; 21:48:37 >
  • Evet sanırım bende almayacam. S-max buldum bir tane ona bakacam 2.0 dizel 2008

• quote:

Orijinalden alıntı: msonerb

Merhaba,
    Servisler bu işlemi yapmaz, dışarda bazı özel servisler yada bunu yapan kişiler olabiliyor,

ya da kendiniz yapabilirsiniz ben kendim yaptım.

internette "Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen özellikler" olarak ararsanız nasıl yapıldığını adım adım anlatan forumlar bulabilirsiniz.
    Ankara, eskişehir, kütahya afyon, konya da bu işlemi yapacak olan varmi? Şayet varsa bilgisi olan arkadaşlar buraya yazarsa sevinirim

• arkadaşlar selamlar, 2016 Cmax aracım var. Aracın hem sol hem de sağ kapısından gıcırtı sesleri geliyor. Servis baktı önce sprey sıktılar bir kaç gün çözüm oldu sonra yine ses gelmeye başladı, daha sonra kapı fitillerinin arabaya değdiği yerlere şeffaf film uygulaması yaptılar ancak hiç bir faydası olmadı. Youtube'da aşağıdaki videoyu gördüm, buradakileri uyguladım ancak yine çözüm alamadım.
    Var mı bir çözüm önerisi olan?

https://www.youtube.com/watch?v=gsqH3rh2lMk
  • tdursun T kullanıcısına yanıt
    Bir de pudra ya da vazelin deneyin. Ben denemedim ama forumda okumuştum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi deneyelim hocam, denemedik yöntem kalmadı başka :)

Teşekkürler

Rica ederim :) Ben deneyecektim ama gıcırtı kendiliğinden kesildi.

Sonucu burdan paylaşırsanız başkalarına da fikir olur. Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    2012 modelini kullanıyorum. Bir şikayetim yok. Fitil temizligininde önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle kapı cami üstündeki, tüylü kısımlar tam temizlenmiyorsa da olabilir

• Şu an hava yağmurlu, bu havalarda ses azalıyor. Havalar düzelsin öyle deneyeceğim, buradan da yazarım :)

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    Daha titiz temizleyeyim bakalım işe yarayacak mı hocam, selamlar.

• selam arkadaslar bende ford c.max 1.8 gazli 2008 model 170 000km arabam gaz veya benzinle kulandigimda 150 km hizla giderken devir saati 6 bin devire ysklasiyor.Sanzuman balatalari iyi buji hava filitresi yeni neden yapar bilgisi olan varmi

• Kapi gicirti seslerini kesmeniz zor.Ben sifir aldigim araci ilk bindigimde duymustum.
  • c-max fordun sitesinde 2019 model sadece dizel versiyon var. benzinli ve diğer üretimi yokmu artık. c-max pek bildiğim bir araç değil üretimi devam eden bir araç değimi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavzer_a

c-max fordun sitesinde 2019 model sadece dizel versiyon var. benzinli ve diğer üretimi yokmu artık. c-max pek bildiğim bir araç değil üretimi devam eden bir araç değimi arkadaşlar.
    Satışı düşük olduğundan dolayı üretimden kalkıyor duydugum kadarı ile. Suv modellerine yöneliyorlar artık.
  • Merhaba c-max ailesi. Aracımızın 2018 satış verilerini gösteren bir video paylaşıyorum ilginizi çekebilir diye düşündüm..👍 Desteklerinizle birlikte aracımızla ilgili başka videolar da gelecektir..
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    2019 titanium 174.5 k
    X paket 15.5 k
    Toplam 190 k
    Diğer paketler de eklenince uçar.
    Ülkenin ekonomik durumu belli. Ford un aracına sahip çıkma durumunu da biliyoruz! C max ı alırken, fiestayi takas için bayiye goturdugumde ölü fiyat vermişlerdi. Tabiki bu fiyatlara gidipte sıfır araç alınmaz. Ayrıca MPV bizim ülkede tutmadı. Bu da bir gerçek.

• Hocam haklisiniz maalesef

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.