Şimdi Ara

YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.055
Cevap
98
Favori
460.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Geçen hafta 3.18 aracımı 2.bakım (20.000 KM)servise verdim,orda bekleyen 2018 modelin yenilenen ve güncellenen i-drive ekrana bayıldım mutlaka benimkinede güncellerler diye ümitlendim fakat heyhat Almanya bunu sırayla gönderecekmiş ve bu senede şüpheliymiş dedi servs müdürü,vay arkadaş sanırsın Samsung ve İos'un güncellemelerini bekleyen ergenler gibi hissettim kendimi.. Acaba sizin kasalarda varmı bu güncelleme??
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar Geçen hafta 3.18 aracımı 2.bakım (20.000 KM)servise verdim,orda bekleyen 2018 modelin yenilenen ve güncellenen i-drive ekrana bayıldım mutlaka benimkinede güncellerler diye ümitlendim fakat heyhat Almanya bunu sırayla gönderecekmiş ve bu senede şüpheliymiş dedi servs müdürü,vay arkadaş sanırsın Samsung ve İos'un güncellemelerini bekleyen ergenler gibi hissettim kendimi.. Acaba sizin kasalarda varmı bu güncelleme??

bildiğim kadarıyla idrive güncellenmiyor, sadece multimedia cihazlara verilen destek güncelleniyor.
  • deren05 D kullanıcısına yanıt
    Benim aracımda Navigation Plus donanımı var. Bir ümit iDrive güncellemesi olur diye iletişime geçtim ama sonuç hüsran. O kadar para verip alınan geniş ekranlı sistemde bile sonradan güncelleme olmuyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Benim aracımda Navigation Plus donanımı var. Bir ümit iDrive güncellemesi olur diye iletişime geçtim ama sonuç hüsran. O kadar para verip alınan geniş ekranlı sistemde bile sonradan güncelleme olmuyormuş.

Reazalet gerçekten,Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı tamda..
  • 1,6 dizel otomatik listeye eklenmiş; henüz indirim oranı,kredi koşulları belli değilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu bir gelisme yeni dizel motorla ilgili acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ula$

Yok mu bir gelisme yeni dizel motorla ilgili acaba?

Arabalar gemiye yukleniyormus. Birkac gun once aradilar beni. Opiyonsuz sport line 250bin Tl idi. Eger bu gunlerde kapora verirseniz fiyati sabitliyorlarmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

quote:

Orijinalden alıntı: ula$

Yok mu bir gelisme yeni dizel motorla ilgili acaba?

Arabalar gemiye yukleniyormus. Birkac gun once aradilar beni. Opiyonsuz sport line 250bin Tl idi. Eger bu gunlerde kapora verirseniz fiyati sabitliyorlarmis.

Alıntıları Göster
    cok yuksek geldi bana fiyat, siz ne dusunuyorsunuz?

• Bmw sitesinde sporline paket 241.800 tl görünüyor...

Acaba sportline için neden 250.000 tl denildi ki ?

• ula$ kullanıcısına yanıt
    Aslinda cam tavanli sportline fiyati 260 kusur idi.indirim ile 250bin'e cekmislerdi. Borusan 2018 modellerde cam tavan,metalik renk ve on park sensorlerini opsiyon yapmis. Gelen arabalarda da en azindan cam tavan eklenmis oldugundan fiyatlari internet fiyatlarinin epey uzerinde. Ben kaporayi verip almak uzereyken malum sitede 2017 haziran trafige cikisli ,bmw 2 active tourer, sportline model bir arabaya rastladim. Rengi, doseme ve koltuklari,opsiyonlariyla tam istedigim gibi olunca hic aklimda yokken 2.el bir araba aldim. 155 bin'e aldim. Bu aldigim arabada tam otomatik sanzimanin olmasida karar vermemi kolaylastirdi. Henuz 1 haftadir kullaniyorum. Simdilik fazlasiyla memnun etti. Daha iyileri sizin olur insallah.

• Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. İki aracın altyapıları aynı zaten. İçinize sinen özelliklere de sahipse daha ne olsun

0 km araba fiyatları bu kadar artmışken ikinci eli düşünmek gayet normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Aslinda cam tavanli sportline fiyati 260 kusur idi.indirim ile 250bin'e cekmislerdi. Borusan 2018 modellerde cam tavan,metalik renk ve on park sensorlerini opsiyon yapmis. Gelen arabalarda da en azindan cam tavan eklenmis oldugundan fiyatlari internet fiyatlarinin epey uzerinde. Ben kaporayi verip almak uzereyken malum sitede 2017 haziran trafige cikisli ,bmw 2 active tourer, sportline model bir arabaya rastladim. Rengi, doseme ve koltuklari,opsiyonlariyla tam istedigim gibi olunca hic aklimda yokken 2.el bir araba aldim. 155 bin'e aldim. Bu aldigim arabada tam otomatik sanzimanin olmasida karar vermemi kolaylastirdi. Henuz 1 haftadir kullaniyorum. Simdilik fazlasiyla memnun etti. Daha iyileri sizin olur insallah.

Hocam aracınız hayırlı olsun, inşallah kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız.

Yeni 1.5 dizel otomatiklerin vites topuzu nasıl ? Zf kullanılmadı galiba dtc kullanmışlar gibi geldi. Dtc çok demode ve estetikten nasibini almamış bi görüntüsü var aracı almayı düşünüyoruz ama fiyat aldık 250-275 arası fiyat verdiler . Çok yüksek fiyatlar sizde çok mantıklı bi seçim yapmışınız

• quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Öncelikle hayırlı olsun. İki aracın altyapıları aynı zaten. İçinize sinen özelliklere de sahipse daha ne olsun

0 km araba fiyatları bu kadar artmışken ikinci eli düşünmek gayet normal.
    Tesekkur ederim. Daha iyileri sizin olur insallah. Ben cok titiz biri oldugumdan ikinci el pek dusunmemistim. Ama bu arabanin sahibi cok beyefendi ve duzgun biri cikinca kacirmadim dogrusu.Minimum 100bin TL'de cebimde kaldi. Dediginiz gibi kasa haric bircok parcasi ortak oldugu icin cokda farkli bir otomobile binmis gibi hissetmiyorum.

• mühendizz M kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Daha iyisi sizin olsun insallah. 2017 yazdan beri gelen x1 ve active tourer'da, cift kavramali 7 ileri yari otomatik sanziman kullaniliyor. Sizin bahsettiginiz joystick kolu var. Bayiler aracin gucunu daha etkin yola yansittigi icin bu degisikligin yapildigini soyluyorlar. Ama bana maliyet dusurme gibi geliyor. Su an kullandigim active tourer'daki 6 ileri tam otomatik motorla cok uyumlu ve hizli tepkiler veren bir samziman. Bunu Japon'lardan aliyorlardi. Simdiki kim tarafindan uretiliyor bilgim yok ama muhtemelen Bmw'nin iyi ticari iliskilerinin bulundugu Avrupali bir firmadir. Ben test ettim. Gayet yumusak bir sanziman. Ama km.ilerledikce ne olacagi mechul. Onceki aracimda da ayni prensiple calisan bir sanziman vardi(edc) Zaman ilerledikce konforu biraz bozulmustu. Teknik anlamda da bazi sikintilar cikmisti. O yuzden bu sanzimanlara karsi biraz mesafeliyim. Bu aldigim active tourer'ida kacirmamamin onemli sebeplerinden biri sanziman oldu.

• tam otomatik sanzumanlar her zaman daha sorunsuzdur. kafanız rahat olur.
  • X1 satışları bu sene baya düştü, geçen ay 40 civarı satmıştı galiba. Geçenlerde bilgi almak için bayiye uğramıştım gitmez olaydım; her hafta arıyolar araba satmak için.

• Sadece X1’e has değil satışlardaki düşüş durumu genel olarak böyle.Geçen hafta Ankara’da Borusan Balgat’a uğradım satış temsilcimle oturup konuştum durumun çok vahim olduğundan bahsetti.Her birimde mevcut personel sayısını düşürmeye başlamışlar 2. elde 2 kişinin işine son verilip gönderildiğinden bahsetti.Durum epey vahim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

X1 satışları bu sene baya düştü, geçen ay 40 civarı satmıştı galiba. Geçenlerde bilgi almak için bayiye uğramıştım gitmez olaydım; her hafta arıyolar araba satmak için.
    X1 2016 ve 2017 yıllarında Avrupa'da sınıfında 2 defa satış birincisi. Ülkemizde dizel-otomatik özelliği diğer tüm kriterlerin önünde yer aldığı için, bizdeki satış rakamları normaldir. X1'in yeni dizel-otomatik seçeneği ile satışlar bu trende doğrultusunda artacaktır.
    http://carsalesbase.com/european-sales-2017-premium-midsized-compact-suv-segments/#more-49057

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 9 Nisan 2018; 23:38:30 >

• İyi günler,

Aracımı sattım. Elimde e84 kasa (2014 model) X1 bej renk bagaj pandizotu mevcut. Üzerinde Alpine SXE-6925S 6X9 Koaksiyal 2 Yollu 280 Watt Hoparlör montaj halinde. Araç arka hoparlörlerini direk bağlayarak çok güzel ses alabilirsiniz.

İlgilenenler DM atabilirler.

• Selamlar. Dizel otomatik x1'ler ay sonu geliyormus. Ilgilenen olursa diye bana gelen mail'i paylasmak istedim. Selametler.

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.