Şimdi Ara

Yeni BMW 3.16 fiyatı açıklandı... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
27.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: the best or nothing

318i gelirse fiyatlandırması nasıl olacak merak ediyorum 320i satıştan çekilir büyük ihtimalle ve 45.000€ olur. ohara aynen yazmış donanımlı araç istiyorsanız 320d gereksiz pahalı fiyat çıkıyor m paket dolu bir 320d 70.000€ yu geçiyor sadece m paket farkı 8000€ ki jant tampon vs. dahil sadece bu fiyata comfort teknoloji sunroof derken uçuyor fiyat

3.20i'nin satışı zaten geçen hafta durdu ve satıştan kalktı. 3.18i gelince 3.16i'nin fiyatını aşağı çekip 3.18i'yi şu anki 3.16i fiyatından vereceklerdir muhtemelen yani başlangıç fiyatı 40.000 Euro olur diye tahmin ediyorum. 3.16i'yi de 36-37 bin euroya çekerler.
  • çok fazla olmuş bence bu paraya en boş modeli verilir zaten onun yerine aynı donanımdahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2012-model-0-km-c180-komp-beyaz-otomatik-95588370/detay bu daha mantıklı ve 156 hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

quote:

Orijinalden alıntı: postal58

quote:

Orijinalden alıntı: ohara

quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

bu kadar uzun yazı ve hesap kitaptan sonra, yazının sonunda, "Ama yine de siparişimi iptal edeceğim" demeniz, bütün heyecanı yoketti

Geçen senemart ayında 2.0 dizel 136 beygirlik Sportage aldım, nisan ayında ise 184 beygirlik motorlar geldi ve saç baş yoldum. Şimdi aynı psikolojiyi yaşamak istemiyorum zira eğer bu araca 52.000 euro bayılıp ekim ayında teslim aldıktan 1 ay sonra 1.6 motor 170 beygirlik 3.18i Almanyada çıkacak ve aralık ocak gibi Türkiye'ye gelecek ben de pişmanlıktan saç baş yolacaktım. bunu şimdiden önlemiş oldum.

Sen o kafayla bmw falan alamazsin, bmw 2013 te 170 beygir getirirse, 2014 te 184 beygir getirir yani hep ileri gelisim var... O zaman da 200 beygiri bekletsin bekle babam bekle

Elin Fordu 1.0 litre motordan 145 beygir, VW'si 1.4 motordan 180 beygir çıkarırken koskoca BMW Peugeout'nun ürettiği 136 beygirlik fransız motorları satıyor! Valla benim için ideali asgari 160 beygirdir. 170 beygirlik bir araç alsam daha üstünü pek aramazdım.

Boyle sacma bir yorum gormedim... Bmw 316 yi tr icin getiriyor adamlarda her turlu motor var... Amac vergiden dolayi tr ye getirip cok satis yapmak... Git 320i al o zaman ucun besin lafini yapiyon burda ya da bmw falan konusma paran varsa konus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jaguarxs

çok fazla olmuş bence bu paraya en boş modeli verilir zaten onun yerine aynı donanımdahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2012-model-0-km-c180-komp-beyaz-otomatik-95588370/detay bu daha mantıklı ve 156 hp

Dün bmw'nin kendi sitesinden baktım 316i'nin fiyatını 87'den başlatıyorlar. Yani en boşunu 85'e almak mümkün.

Bunun yanı sıra Mercedes ile BMW arasında 20hp fark olabilir ama buna kanmayın.

Mercedes'in bu 1.6 modelinde kullanılan şanzıman rezalet, 5 ileri bir şanzıman bir kere BMW'nin 8 ileri şanzımanına kafa tutmayı bırak yanından geçemez.

İkincisi BMW 316i için şehir içi, evet şehir içi 7.5 lt yakıt tüketiminden söz ediliyor hadi 8 olsun, 8.5 olsun kullanıma göre. Mercedes'e 10lt'den aşağı yaktıramazsınız.

Performansa bakalım Mercedes 156hp olmasına rağmen 0-100'ünü 9.5 saniyede tamamlıyor, BMW ise 20hp az gücüyle 9.2 saniyede 0'dan 100km/h'a ulaşıyor. Performans olarak da çok ufak bir farkla önde kısaca.

Bütün bunlara artı olarak BMW yepyeni bir kasa, Mercedes ise makyajlı bir kasa.

Şimdi tekrar düşünün hala Mercedes almak daha mantıklı diyorsanız yapacak bir şey yok tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Boyle sacma bir yorum gormedim... Bmw 316 yi tr icin getiriyor adamlarda her turlu motor var... Amac vergiden dolayi tr ye getirip cok satis yapmak... Git 320i al o zaman ucun besin lafini yapiyon burda ya da bmw falan konusma paran varsa konus

Bütün yazılanları okumadan son cümleden alıntı yapıp anlamsız bir yazı yazıp benim yazdıklarımı saçma olmakla niteliyorsun!

Borusan'ın geçen haftaya kadar 184 beygirlik 2.0 litre motorlu 3.20i'yi vergisiz haliyle 21.500 Euroya sattığını, 136 brygirlik 3.16i'ler Türkiye gelir gelmez, 320i'nin satışını durdurdup fiyatını mahsus yükselttiğini ve 3.16i'yi de vergisiz olarak 24.500 Euroya sattığını biliyor musun?

Benmi eleştirdiğim konu, düşük motor hacminden yüksek beygir üreten diğer firmalar varken BMW'nin düşük hacimde yüksek performas veren motorlar üretmememsidir. O kadar motor çeşitliliği varsa BMW'nin bana 1.2 hacimli 160 beygirlik motor versin bakalım!

• SİPARİŞİMİ BUGÜN İPTAL ETTİM ve hiç sorun çıkarmadfılar pazartesi iade yapacaklarmış...Artık ocak-şubat gibi 2013 model 3.18i alırım.
  • İkinci elde bu kadar fazla değer kaybeden arabalarda sıfır almak pek mantıklı durmuyor. he dersin ben ömür boyu kullancam anlaşılır
  • Arkadaşlar ben çankaya borusandan 1700 euro indirim aldım ki tam alıcı pazarlığıda yapmadım, demek ki en az 2000 euro indirim yapacaklar alıcı olsam ama son zamanlarda bundan daha iyi fiyat alan var mı? gerçi euro 2.20 den 2.30 oldu belki bundan sebeple indirim yapılmış olabilir eğer alınan fiyatları yazarsak yardımcı oluruz birbirimize pazarlık konusunda.Test sürüşüde yaptım, 1.6 motor kim ne derse desin çok iyi gidiyor araç yola yapışıyor ve yalıtımıda çok iyi tek sıkıntılı yeri müzik sistemiydi megane 2 den bile kötü sistemi var b sınıfı araçlar seviyesinde resmen. Malzemeler çok kaliteli aydınlatma paketi tek kelimeyle harikaydı, opsiyonlarda biraz ucuz olsa keşke.
  • http://www.otomobilden.com/3-serisi-yeni-secenegine-kavustu/

Yenilenen 3.16i başarılı olmuş tüketimiyle iyi...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.