Şimdi Ara

Yeni BMW 3.16 fiyatı açıklandı... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
27.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilyus

quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Burada hepimiz distribütör firmalara kızıyoruz.Peki soruyorum,bu ortamı vergileri arttırarak hazırlayan hükümet değil mi?Kısaca yukarıda arkadaşın dediğin gibi yerli otoya binin diyen ve kendisi ve etrafındakileri ultra lüks araçlara binen bir başbakan ve hükümeti var.

onların sorumlulugu elbette büyük yılanın başı onlar

ama borusanın yaptıgıda fırsatcılık kar etmesin demiyoruz hatta yogun ilgi olacaksa birazcik şımarip 2 -3 daha fazla kar edebilir ama 15 birden giydirmek ..

başka ne beklenebilirdiki kapitalist düzenden ..

burada bu ortamın getirdiği bir fırsatçılık var ve dist. firmalar bunu kullanıyor.bu hükümetinde işine geliyor ve sesi çıkmıyor.olan yine bizlere oluyor.malesef ki böyle bir ortamda istediğimiz gibi yaşamaya çalışıyoruz,buna zorluyoruz.

• Borusan bu aracı nereye koyacak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

Daha birkaç gün önce konu açmıştım.

BMW 320i Efficient Dynamics modeli 1.6 litre 170hp olarak üretilecek.

Borusan eminim o aracı getirmek isteyecektir.

1.6 litre 170 hp lik motor 318i olmayacak.

Demem o ki:

Sakın ola 1.6 motor diye bu araca atlamayın!

Üzgünüm ama yanlışınız var. 320i ED maalesef 2.0 litre :

The 3-series range will also be extended with the introduction of the frugal BMW 320i EfficientDynamics Edition.

It is largely based on its diesel equivalent (320d) and uses a 2.0-liter 4-cylinder turbo engine that generates 170PS (125kW / 168hp) coupled with either 6-speed manual or 8-speed automatic transmission. CO2 emissions are rated at 124g/km while fuel economy is 5.2L/100km and it can also accelerate from 0-100kph (0-62mph) in 7.6 seconds.

Read more:http://www.worldcarfans.com/112051544350/bmw-320i-efficientdynamics-316i--3-series-xdrive-announced#ixzz1wtcPsoa7

• Demekki 1.6 diesel gelse 100 kağıt olacak..1.6 oldugu için uygun olur diye düşünüyordum en azından giriş 80 85 gibi ..

ufak motor satmak büyükten daha karlı ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: donniedarko

quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

Daha birkaç gün önce konu açmıştım.

BMW 320i Efficient Dynamics modeli 1.6 litre 170hp olarak üretilecek.

Borusan eminim o aracı getirmek isteyecektir.

1.6 litre 170 hp lik motor 318i olmayacak.

Demem o ki:

Sakın ola 1.6 motor diye bu araca atlamayın!

Üzgünüm ama yanlışınız var. 320i ED maalesef 2.0 litre :

The 3-series range will also be extended with the introduction of the frugal BMW 320i EfficientDynamics Edition.

It is largely based on its diesel equivalent (320d) and uses a 2.0-liter 4-cylinder turbo engine that generates 170PS (125kW / 168hp) coupled with either 6-speed manual or 8-speed automatic transmission. CO2 emissions are rated at 124g/km while fuel economy is 5.2L/100km and it can also accelerate from 0-100kph (0-62mph) in 7.6 seconds.

Read more:http://www.worldcarfans.com/112051544350/bmw-320i-efficientdynamics-316i--3-series-xdrive-announced#ixzz1wtcPsoa7

Haklısınız yanlış hatırlamışım.Aklımda öyle kalmış

Edit:

Konuya bir daha baktım çarşıyı karıştırmak gibi olmasın ama şöyle bir paylaşım buldum.Bir yerde bir yanlış var buyrun beraber çıkalım işin içinden

Yeni BMW 3.16 fiyatı açıklandı...

Vay arkadaş,o kadar göz yordum da çevirmiştim,özenmiştim;düdüğün teki copy-paste yapıp turbofsi.net e aynen aktarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 5 Haziran 2012; 10:03:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Burada hepimiz distribütör firmalara kızıyoruz.Peki soruyorum,bu ortamı vergileri arttırarak hazırlayan hükümet değil mi?Kısaca yukarıda arkadaşın dediğin gibi yerli otoya binin diyen ve kendisi ve etrafındakileri ultra lüks araçlara binen bir başbakan ve hükümeti var.

BMW'ye kızmaya kıyamıyosun bakıyorum.Açık açık söylesene BMW fırsatçı yok çok pahalı diye vs diye.

Volvo yapınca firma suçlu BMW yapınca hükümet suçlu oluyor.
  • Değerli arkadaşlar,Giuletta vs 116i(alman kazığı mı?) konusunda ben bunlara çok güzel değinmiştim.
    Bir tarafta ağzına kadar dolu 170 hp alfa,bir tarafta bomboş 136bg bmw.
    Ve şimdi 3.16yı ve borusanı yerden yere vuranlar o zaman giulettaya doblo çakması,bravo rezili tarzı yorumlar yapıp 1 serisinin o fiyatta olmasını haklı çıkarmaya çalıştılar.
    Bu lafları attıkları arabanın tonla ödülü var,sınıfının en güvenli otomobili.
    Bir kısmı 235hp lik giuletta qv fiyatına satılan 118i(donanımlı hali) modelini savunmaya dahi kalktı.Buyrun link:
    http://forum.donanimhaber.com/m_61123057/tm.htm
    Ve şimdi bunlar gelmişler,neymiş borusan şöyle yapmış böyle yapmış distribütörleri yerden yere vuralım.
    E hani bmw süper kaliteydi?
    Hani ne para isterse istesin alınırdı?
    Hani arada 40 beygir ve tonla donanım farkı olsa da alaman olduğu için bmw ye 20 bin donanıma sayılır 80 90k ya 1 serisine binilirdi?
    Hani kumaş farkı vardı arada?
    3.16 gelince mi ekşidi ayranınız?
    Ben bu forumda bazı insanlarda akıl tutulması,alaman vebası var dediğim zaman insanlar inanmıyor.
    Bmw 3.16yı 150 bine de satsa siz alırsınız arkadaşım.
    Hiç boş boş konuşup da ona buna laf atmayın.
    Çıkın aynaya bakın.
    Alaman arabası sözkonusu olunca kafayı yiyip önüne gelen araba markasına saldıran bir zihniyete 3.16nın fiyatı az bile açık söylüyorum.
    Borusana da sizin o konuda yazdığınız zırvaları mail atacağım bu arabanın ederi bu değil zam yapın nedir bu yav diye.
    Adamlar söğüşleyecek bunca müşteri varken 100 120k ya araba sattıkları için kendilerinden utansınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 5 Haziran 2012; 10:08:44 >

• almak isteyen alabilir fiyatlar pek kasmaz gibi tercihi olacak kişiyi
  • borusan bmw 316 alanların evlerine bedava boru tesisatı düşüyormuş
  • 316 için kayıt yaptırmıştım.
    dün cebi aradılar müsait degildim meşgule aldım. ofisi de aramışlar ben yokken. dolayısıyla iskonto oranlrını öğrenemedim. ama hatırı sayılır bir indirim olmadıktan sonra düşünmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aheroic

316 için kayıt yaptırmıştım.
    dün cebi aradılar müsait degildim meşgule aldım. ofisi de aramışlar ben yokken. dolayısıyla iskonto oranlrını öğrenemedim. ama hatırı sayılır bir indirim olmadıktan sonra düşünmem.

Helal olsun abi yakışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

quote:

Orijinalden alıntı: swat1000

Amma pahalıymış bu araba çok yakıyor performans 0 bu kadar etmez bu nedir ya ?

Ahh ahh

136 beygir turbo motor bu euro5 normlarında 0-100 değeri 8.9 saniye+8 ileri ZF şanzıman sayesinde bu başarıyı elde ediyor

Türkiye şartlarında neresi performans 0, eski 115 beygirlik atmosferik zannedip yazdınız tabi biraz bilgi edinmeyi deneseniz keşke.

Kusura Bakma senin kadar bilgili değilim aydınlattığın için teşekkürler
  • Ben sadece 1 adet soru soracağım beyninizle damıtıp öyle cevap vermenizi rica ediyorum

1 adet BMW 316İ Türkiye paketli araç ne kadar olmalı?

Fiyat değerlendirmesi yaparken modeller arası fiyatlandırma günümüz otomobil piyasası. kur gibi öğeleri dikkate alarak cevaplandırınız
  • Piyasaya bakılırsa fiyat gayet iyi kusura bakmayın ama içimden geldiği gibi yazacağım dandik jettayı 70 bine satıyorlar daha beklentiniz nedir anlamıyorum bedavaya versin adamlar
  • yapmıştık ama konu kapatıldı malum.

http://forum.donanimhaber.com/m_61668779/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61670864

burada tek gözardı edilen husus rakiplerin fiyatları. rakiplerine göre fiyat normal. Neden normal diyenler fiatı bile mukayese edenler var. pardon alfayı.

benim mukayese edecegim araba c sınıfı (ki 3 serisinden pahalı) ama yine de fiyat analizi anormal fabrika çıkış fiyatı 320 i den 3584 euro daha pahalı böyle bir komedi görmedim hayatımda. 320i ile aynı fiyata çıksa bile fiyatı 80 nin altında kalıyor ötv farkından dolayı. benim beklentim de bu yöndeydi.

alman araba hayranlıgı olayına gelince: kardeşim iki araba benim ihtiyaçlarımı karşılıyorsa fiyat da aynıysa güvenebilecegim ve ikinci elde para edecek olanı seçerim tabiki de. yoksa daha önce yazdım japonları daha sempatik ve dost bulurum millet olarak.

velhasıl BMW türkiyeyi halen 90 lı yılların Türkiye'si olarak gördüğünden halen elit marka olarak kalmayı tercih ediyor ama gözardı ettiği birşey var artık Türkiye orta kesiminin de satınalma gücü Almanya orta kesimi kadar olmasa da az degildir.

• otomatık aracların kıymetını bılıyorlar otomatık ıle duz vıtes farkları cok fazla oluyor artık.
    bır de 320d varken 320 benzınlı alan var mıdır?
    316 fıyatı ehh ıste denılecek turden bence.60 lıra olmasını beklemıyorduk...
  • MANUEL VİTES
    16 İNÇ ALÜMİNYUM JANT
    4 KOLLU ÇOK FONKSİYONLU DERİ DİREKSİYON
    YOL BİLGİSAYARI
    ÖN SİS FARLARI
    DİJİTAL KLİMA
    CD ÇALAR
    İÇ IŞIK PAKETİ
    YAGMUR SENSÖRÜ
    KISA FAR SENSÖRÜ
    ABS, ASR, ESP
    SERVOTRONİC
    ELEKTRİKLİ ISITMALI DIŞ AYNA
    SEDEFLİ PARLAK İÇ DEKOR
    PİANO BLACK ÖN PANJUR

olarak gelse 1.6 motorlusu 75000'e alınabilir. Baz Paket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Ben sadece 1 adet soru soracağım beyninizle damıtıp öyle cevap vermenizi rica ediyorum

1 adet BMW 316İ Türkiye paketli araç ne kadar olmalı?

Fiyat değerlendirmesi yaparken modeller arası fiyatlandırma günümüz otomobil piyasası. kur gibi öğeleri dikkate alarak cevaplandırınız

80-85000 lira arası başlamalı.
  • 1.16i sport line lar 80kya dayanmışken 3.16i nin 92k olması garip mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.