Şimdi Ara

Yeni Bisikletim Kron XC 250 [2011] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
6
Favori
74.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlar müthiş yine yardımıma DH koştu
    Bisiklet konusunda çok fazla bir bilgim yok açıkçası hangi markanın hangi ürünü iyidir konuşamam bile fakat şu sıralar bisiklet merak uyandı içimde salcanoların modallerine bakarken bir arkadaşımın yanına gittiğimde orada xc 250 yi gördüm çok hoşuma gitti bu konudada yorumarı okuyunca artık alırım herhalde bisiklet nasıl diye sormama gerek yok sanırım artık aynı şeyler yazıla yazıla can sıkmıştır bu konuda bilgi veren herkese teşekürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lütfü696

Arkadaşlar ben salkano 210v aldım.Kadrosundan kesinlikle bir şüpheniz olmasın.Sapasağlam maşallah :D.Bisiklette xcm maşa var.Benim için maşa yeterli fakat vites sistemi değil :D Önümüzdeki günlerde deoreye veya sram x7 ye geçeceğim :D

güle güle kullanın. salcanonun kadrosu için krondan kotu dediysek oyle bi haftada elinizde de kalır demedik zaten benim 15 yıllık eski bianchi bile tas gibi duruyorsa hiç birine uzun süre birşey olmaz bu arada vites sistemini değiştirecekseniz ve sram düşünüyorsanız aklınızda bulunsun mümkün olduğunca shimano ekipmanlarla kullanmamaya calışın. yani sram arka arttırıcı kullanacaksanız sram ruble, sram zincir (yada uyumlu baska kmc gibi baska markalar), sram ön arttırıcı ve sram vites kolları kullanmanızı öneririm. yani gercek anlamda tüm sistemi değiştirmenizi. belki zaten biliyorsunuzdur bu durumu ama bilmeyen arkadaslarda olabilir bazı sram modelleri hariç çoğu shimanolarla birlikte calışırken fazla asınma yapıyor buda malzemelerinizin ömrünün kısa olmasına cabuk bozulmasına neden olabilir.

• ARKADAŞLAR MÜKEMMELSİNİZ! =) Ben de bisiklet almak istiyorum kafayı yemek üzereydim ama imdadıma siz kostunuz.. yazılarınızın %90 ını okudum.. süper bilgi kaynagı olmus.. İzin verirseniz birkaç şey de ben sormak istiyorum arkadaşlar :) Tabi artık donanım sormayacağım çünkü herşeyi yazmıssınız.. Bilgim sıfır olmasına rağmen aydınlanmıs bulunmaktayım =)

Sorum şu olacak: Muratoğlu na sordum peşin 400 veriyormusunuz diye evet ama elimizde kalmadı dedi.. VE BEN YIKILDIM! Çünkü sadece 400 tl var benim ve hayalimdeki bisiklet bu :( ne yapacagım simdi ben.. Bildiğiniz 400 e verecek biryer varmı? =( Karabükte okuyorum ancak şu an istanbulda staj yaptıgım için buradan alabilirim.. 400 e veren biryer biliyormusunuz? Lütfen yardım edin ben çok hayal kurdum bununla.. o kadar güzel seyler anlatmıssınız ki.. yol tutuşu mükemmeldi... akıp gidiyor.. bugün şurdan geldim falan... :( çok heveslendim...

VE SİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM TÜM YAZARLARIN YAZILARINI KEYİFLE VE GÜLE EĞLENE OKUDUM.. SEDONA ALAN ARKADASLAR OLMUS ANCA HİÇ KIRICI LAFLAR EDİLMEMİS... HERKES HEMFİKİR VE SAYGILI.. DİGER SİTELERDE ÇOK FANATİK YAKLAŞIYORLAR..

HEPİNİZE ŞİMDİDEN COOK TESEKKÜRLER! =) ins benim de xc250 im olur :(

Göktuğ ÖZEL

• quote:

Orijinalden alıntı: ozelgoktug

ARKADAŞLAR MÜKEMMELSİNİZ! =) Ben de bisiklet almak istiyorum kafayı yemek üzereydim ama imdadıma siz kostunuz.. yazılarınızın %90 ını okudum.. süper bilgi kaynagı olmus.. İzin verirseniz birkaç şey de ben sormak istiyorum arkadaşlar :) Tabi artık donanım sormayacağım çünkü herşeyi yazmıssınız.. Bilgim sıfır olmasına rağmen aydınlanmıs bulunmaktayım =)

Sorum şu olacak: Muratoğlu na sordum peşin 400 veriyormusunuz diye evet ama elimizde kalmadı dedi.. VE BEN YIKILDIM! Çünkü sadece 400 tl var benim ve hayalimdeki bisiklet bu :( ne yapacagım simdi ben.. Bildiğiniz 400 e verecek biryer varmı? =( Karabükte okuyorum ancak şu an istanbulda staj yaptıgım için buradan alabilirim.. 400 e veren biryer biliyormusunuz? Lütfen yardım edin ben çok hayal kurdum bununla.. o kadar güzel seyler anlatmıssınız ki.. yol tutuşu mükemmeldi... akıp gidiyor.. bugün şurdan geldim falan... :( çok heveslendim...

VE SİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM TÜM YAZARLARIN YAZILARINI KEYİFLE VE GÜLE EĞLENE OKUDUM.. SEDONA ALAN ARKADASLAR OLMUS ANCA HİÇ KIRICI LAFLAR EDİLMEMİS... HERKES HEMFİKİR VE SAYGILI.. DİGER SİTELERDE ÇOK FANATİK YAKLAŞIYORLAR..

Göktuğ ÖZEL

muratoglu na telefonla mı sordunuz? ben neredeyse hergun sezgin abinin yanına ugrarım daha 2-3 gün önce yeni bi xc250 16" kadrolu beyaz gelmişti. hatta bende 16" istemiştim olmadıgı için 17.5" almıştım o yuzden dikkatimi cektiydi. demekki ya satılmış yada yok satmamak için internet satışı yapmak istemedi. muratoglu nu arayıp sipariş verip veremeyeceğini sorarsanız bazen 2-3 gün içinde firmadan siparişler gelebiliyor. arkadasıma sabah sipariş verdik ertesi öğlen gelmişti bisikleti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozelgoktug

ARKADAŞLAR MÜKEMMELSİNİZ! =) Ben de bisiklet almak istiyorum kafayı yemek üzereydim ama imdadıma siz kostunuz.. yazılarınızın %90 ını okudum.. süper bilgi kaynagı olmus.. İzin verirseniz birkaç şey de ben sormak istiyorum arkadaşlar :) Tabi artık donanım sormayacağım çünkü herşeyi yazmıssınız.. Bilgim sıfır olmasına rağmen aydınlanmıs bulunmaktayım =)

Göktuğ ÖZEL

Ben Ankara'daki YIBA Çarşısından 400 TL'ye kredi kartına 5 taksitle aldım.

• Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Ben Performansbisiklet.com daki son siyah xc 250 yi aldım :) Ancak benim 2 arkadasım daha alacak onlara da önerdiğiniz yerleri söyleyeceğim. Teşekkür ederim =)
  • sirkecide kron xc 250 ne kadar acaba ben istanbul pendikteyim eğer açıkçası pek fiyat farkı yoksa o kadar yolu gözüm kesmiyor:)
    ankaradan yıba dan cok uygun fiyata almışsınız sirkeci uğrayacak olursa fiyat sorarlarsa cok iyi olur.bu arada yazın fiyatlara zam yapmıştır çakallar:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mghector22

sirkecide kron xc 250 ne kadar acaba ben istanbul pendikteyim eğer açıkçası pek fiyat farkı yoksa o kadar yolu gözüm kesmiyor:)
    ankaradan yıba dan cok uygun fiyata almışsınız sirkeci uğrayacak olursa fiyat sorarlarsa cok iyi olur.bu arada yazın fiyatlara zam yapmıştır çakallar:D
    Dun kendi bisikletimi aldigim yerle konustum fabrikada xc250 kalmamis. Piyasada cok fazla kalmadi xc250 sirkecidekilerde varmidir bilmiyorum. Varsa efor bisiklette vardir (kron markasinin sahibi olan yer) bence ilk once efor bisiklete telefon acip stok ve fiyat konusunda bilgi alin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardak

Dun kendi bisikletimi aldigim yerle konustum fabrikada xc250 kalmamis. Piyasada cok fazla kalmadi xc250 sirkecidekilerde varmidir bilmiyorum. Varsa efor bisiklette vardir (kron markasinin sahibi olan yer) bence ilk once efor bisiklete telefon acip stok ve fiyat konusunda bilgi alin derim.

cok sağ ol bu arada neye elimi atsam kuruyor:D
  • Aldığınız XC250 ler 2011 model mi ?
  • sirkecideki son fiyatları bilen varmı vede ordan alsak eve kadar kargoluyorlarmı
    birde herkez sirkeci demiş ama aksarayda haşim işcan geçidi var,o geçidin altıda bisikletci dolu ordada uygun fiyatlı bulabilirmiyiz
    birde herkes siyah demiiş ama beyaz kron daha güzel göründü benim gözüme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 28 Temmuz 2011; 13:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

sirkecideki son fiyatları bilen varmı vede ordan alsak eve kadar kargoluyorlarmı
    birde herkez sirkeci demiş ama aksarayda haşim işcan geçidi var,o geçidin altıda bisikletci dolu ordada uygun fiyatlı bulabilirmiyiz
    birde herkes siyah demiiş ama beyaz kron daha güzel göründü benim gözüme..

yani gidip gezmek lazım heralde dediğiniz yerde de vardır ama emin değilim. Arkadasın biri yazmıstı beyaz çok hoş onu alıcam diye ama sonra gidip yerinde gördüğünde siyahı daha güzelmiş ondan almış aklınızda olsun görmeden almayın bence ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: :y4vuS:

Aldığınız XC250 ler 2011 model mi ?

Ewet 2011 model. Zaten bildigim kadariyla xc250 bu sene cikan bi model oncesi yok yani. Ama tam emin degilim bu konuda;)

Renk tercihine gelirsek ben beyazi begenip almistim. Gunesin altinda siyah kadro gunesi cok cekiyor ve kadro fln cok isiniyor beyazda oyle birsey olmuyor hem bu yuzden hemde beyazin guzelligi baska geldi gozume. Ama soyle bir sorun var parcalarini degistirmek isterseniz uyumlu olsun diye beyaz renk aramak can sikici olabiliyor. Ben masa ve gidon setimi degistirdim ama beyaz bulamadigim icin siyah aldim ama sanki beyaz daha hos gibiydi. Bu arada renkli sewenler icin kirmizisida fena durmuyordu
  • sirkecide fiyat sordum 400 bırakıyorlar ama 4 adet kalmıs ve 4 düde sarı siyahdı rengi pek hoşuma gitmedi,birde saraçhanedeki yere bakıcam bu arada bisikleti biraz yakından inceledim,bisiklet bana biraz büyük gibi geldi gerçi bisiklete oturup binmedim ama benim boyumda çok uzun değildir 1,69...acaba bunların alçak yüksekboyutları yokmu birde bu bisikletin kaç rengi var..?
  • quote:

sirkecide fiyat sordum 400 bırakıyorlar ama 4 adet kalmıs ve 4 düde sarı siyahdı rengi pek hoşuma gitmedi,birde saraçhanedeki yere bakıcam bu arada bisikleti biraz yakından inceledim,bisiklet bana biraz büyük gibi geldi gerçi bisiklete oturup binmedim ama benim boyumda çok uzun değildir 1,69...acaba bunların alçak yüksekboyutları yokmu birde bu bisikletin kaç rengi var..?

boyunuza göre 16" kadro daha iyi olacaktır ama bulamazsanız 17.5"" olan kadrolarda cok sorun cıkarmıyor. bende sizinle aynı boydayım hemen hemen ve 16 bulamadığım için 17.5 aldım. şimdiye kadar cok bir sorun yasamadım. xc250 nin kadro renklerinede gelirsek benim denk geldiklerim kırmızı,siyah,beyaz agırlıklı kadrolardı. ikinci renkler nelerdi pek dikkat etmedim acıkcası...

• cevap için tşkkürler birde şu bisiklet dikkatimi çekti xc250 ile aynı fiyat
    görünüşü daha çok hoşuma gitti araştırdım ama bu bisikletle ilgili bilgi bulamadım
    KRON XCJ 1000 24 JANT
    http://www.eforbisiklet.com.tr/urunlerimiz.php?marka=4&kategori=5&id=282
  • DECATHLON bisikletlerinden btwin markalalı aşağıdaki bisiklet nasıldır arkadaşlar

http://www.decathlon.com.tr/TR/rockrider-5-2-183554106/#
  • quote:

cevap için tşkkürler birde şu bisiklet dikkatimi çekti xc250 ile aynı fiyat
    görünüşü daha çok hoşuma gitti araştırdım ama bu bisikletle ilgili bilgi bulamadım
    KRON XCJ 1000 24 JANT
    http://www.eforbisiklet.com.tr/urunlerimiz.php?marka=4&kategori=5&id=282

Bu konuda bir kaç bilgi bulabilirsinhttp://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=84398
    Ayrıca verdiğim site içerisinde daha fazla bilgi de bulabilirsin.
    Edit: Benim verdiğim linkteki xcj değil xc modeliymiş şimdi farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 8 Ağustos 2011; 0:14:32 >

• evt baktım bu siteyede dediğin gibi xc modeli var xcj modeliyle ilgili bilgi bulamadım
  • XCJ 1000 diye bir model ilk defa duyuyorum. XC250 ile özellikleri tamamen aynı. Renk uyumu hoşuma gitmedi yeşil siyah tamam güzel de elcikler gidon hep siyah kırmızı tuhaf durmuş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.