Şimdi Ara

Yeni Bisikletim Kron XC 250 [2011] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
6
Favori
74.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

burasi motosiklet forumu arkadasim.

Yeni Bisikletim Kron XC 250 [2011]
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

güzel bir calisma olmus emegine saglik basarilar dilerim.
  • Çok sinirlenmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

Tek kelimeyle muhteşem...
  • bende bunu aldım daha önceki bisikletim demir yığını imiş

• quote:

Orijinalden alıntı: sony kamera

bende bunu aldım daha önceki bisikletim demir yığını imiş

Hayırlı olsun hocam. Kaç liraya aldın?
  • salcano nun resmi sitesinde resimde de görüldüğü gibi 950 tl ben 850 tl ye sıkı pazarlık sonucu aldım alanya bayiinden.alacak arkadaşlara tavsiye ederim her gün 40 km gidiyorum sürüş keyfi süper
  • xc 250 almaya gittim efor bisiklete, 500 liraya xc 500 aldım aceleye getirip.. Şimdi bu fiyata iyi mi ettim kötü mü ettim anlamadım. Sedonaya mı baksaydım yoksa? Ama neyse aldık oldu bitti ama bi kaç problem var bisiklette. Ön teker göbekten 1 milimlik bi oynama var ve viteslerinde bi ayarsızlık var ve arka tekerde pabuçları sıkacak kadar bi yalpa var. 5 gün oldu alalı cuma gününe efora bi uğramayı düşünüyorum bu problemlere baktırtmak için, orda yapabileceğim bişey var mıdır bu problemleri sebep göstererek?
  • eskisehirdesin anlasilan bende eskisehirdeyim turlar yada geziler olursa yada dolasiriz dersen gelirim zamanim oldukca

astro 241 var bendede yaza degistirip ust seviye yapmayi dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neomanaidin

xc 250 almaya gittim efor bisiklete, 500 liraya xc 500 aldım aceleye getirip.. Şimdi bu fiyata iyi mi ettim kötü mü ettim anlamadım. Sedonaya mı baksaydım yoksa? Ama neyse aldık oldu bitti ama bi kaç problem var bisiklette. Ön teker göbekten 1 milimlik bi oynama var ve viteslerinde bi ayarsızlık var ve arka tekerde pabuçları sıkacak kadar bi yalpa var. 5 gün oldu alalı cuma gününe efora bi uğramayı düşünüyorum bu problemlere baktırtmak için, orda yapabileceğim bişey var mıdır bu problemleri sebep göstererek?

bisikleti aldıktan 1 ay sonra zaten ilk bakım için gitmelisiniz. ama su anda problemler cıkmaya basladıysa 1 ayı beklemeden gidip gösterin aldığınız yere. değişim veya para iadesi yapacaklarını sanmam ama onarımını yaparlar. zaten bahsettiğiniz problemler tamiri mumkun olmayan seyler değil.

• bisiklet fiyatlarinda azalma varmi..veya nezaman duser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • havalar bozuldukça ve 2012 modelleri tanıtılıp siparişler geçilmeye başladığında fiyatlar iyice düşer. malum stoklarda yer acmaları lazım :)
  • bi ara okuyacağım:))))
  • boyum 171 ayakkabı ile 173 olsa kadro boyu seçenekleri var mı bu bisiklettten almak istiyorum uyar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeightLesS

boyum 171 ayakkabı ile 173 olsa kadro boyu seçenekleri var mı bu bisiklettten almak istiyorum uyar mı ?

16'' kadro alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

bisiklet fiyatlarinda azalma varmi..veya nezaman duser.

şuan 2011 modeller ucuz dostum bulabilirsen eğer.Yüzde 30 40 indirimler var ama az kaldığı için indirim yapıyorlar birde yeni modeller geldiği için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

şuan 2011 modeller ucuz dostum bulabilirsen eğer.Yüzde 30 40 indirimler var ama az kaldığı için indirim yapıyorlar birde yeni modeller geldiği için.

2011 kötü değildir ama nerden buluruz ki %30-40derken ne kadara kadar düşer ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeightLesS

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

2011 kötü değildir ama nerden buluruz ki %30-40derken ne kadara kadar düşer ki

2011 modelleri sıfır olarak bulmanız neredeyse imkansız. gecen sene yaz sonuna dogru efor bisiklette (kron markasının sahibi olan firma) dahi xc250 kalmamıştı. çok çok çok düşük bir ihtimal bulmanız. bulursanızda tahminen 400-450 tl gibi bir fiyata vereceklerdir. bence en kesin çözüm efor bisikleti arayıp sormanız. onlar nerelere ne kadar xc250 gönderdiklerini biliyorlardır. olma ihtimali olan yerleri size söyleyebilirler.

• gidon seti ve hidrolik fren seti olarak yukseltmeyi dusunursen shimano m486 fren seti ve uno hafif gidon setimi satıyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.