Şimdi Ara

Yeni bir PS4 kullanıcına tavsiyeleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha bugün fifa18 ile beraber ps4 aldım. Daha önce ps2 hariç konsol oynamadım, tavsiyelerinizi bekliyorum:)

• Playstationda öncelik exclusive oyunları oynamak last of us uncharted god of war vs oyunlarını oyunlarını oynamak online her zaman oynarsınız ama bunları kesinlikle oynayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Playstationda öncelik exclusive oyunları oynamak last of us uncharted god of war vs oyunlarını oyunlarını oynamak online her zaman oynarsınız ama bunları kesinlikle oynayın
    Bunlar anladığım kadarıyla pek sık indirime girmeyen oyunlar değil mi?
  • The Last of Us Remastered
    God of War
    Bloodborne
    Uncharted Collection
    Uncharted 4
    Uncharted Lost Legacy
    Horizon Zero Dawn
    Detroit Become Human
    Heavy Rain- Beyond Two Souls paketi
    Infamous Second Son
    Ratchet and Clank
    Until Dawn

Ön sipariş geçmeni acilen önerdiğim : Spider Man- Red Dead Redemption 2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

The Last of Us Remastered
    God of War
    Bloodborne
    Uncharted Collection
    Uncharted 4
    Uncharted Lost Legacy
    Horizon Zero Dawn
    Detroit Become Human
    Heavy Rain- Beyond Two Souls paketi
    Infamous Second Son
    Ratchet and Clank
    Until Dawn

Ön sipariş geçmeni acilen önerdiğim : Spider Man- Red Dead Redemption 2
    Heavy Rain ve Last of Us'tan birini bugün almayı düşünüyorum hocam ikisini de beraber almam sanırım henüz. Öncelikli tavsiyen hangisidir bu oyunlardan?

Ve ön siparişin bir ekstrası oluyor mu?
  • ben de 2016 yılında almıştım ps4 ü. bence bunun en büyük avantajı geriden gelerek 20-30 liraya zamanın AAA oyunlarını satın alıp oynayabilme durumu. şu ana kadar fifa dışında aldığım en pahalı oyuna 59 lira ödedim. wolfenstein ve metro redux gibi oyunları 20 lira civarına satın aldım. eğer oyunları hemen alıp oynama alışkanlığınız yoksa çok büyük bir avantaj bu bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Heavy Rain ve Last of Us'tan birini bugün almayı düşünüyorum hocam ikisini de beraber almam sanırım henüz. Öncelikli tavsiyen hangisidir bu oyunlardan?

Alıntıları Göster
    Last of Us alın.

İndirimlerden ucuza oyun aldıkça zamanla hesabında bir sürü oyunun olur. O oyunları bitirene kadar diğer oyunlar indirime girer. Bir süre sonra hangi oyunu oynayacağını şaşırırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Ağustos 2018; 11:3:24 >
  • Sony exleri ve witcher 3(Türkçe altyazı var),metro exodus,doom,Dishonored 1,2,wolfeinstein new order,colossus şimdilik aklıma gelen bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 28 Ağustos 2018; 13:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Alıntıları Göster
    the last of us al.
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    Hepsi birden girmiyor ama her indirimde mutlaka saydıklarımdan bir kaçı giriyor gidipte 100 küsür tl ler varöeyin indirime girince alın dijital olarak oynadıktan sonra satın

• Hocam exc yani bu konsola özel oynları oynamaya bakın kesinlikle. Zaten herkes dile getirmiş.
    Dublajlı bazı oyunlarda var hoş oluyor öyle oynaması da.
  • Kardeslikten oyun almaya bakin D&R tarzi yerlere 1 kurus kaptirmayin. Psnde de indirim yoksa pahalidir. En iyisi kardeslik konusunu okuyun bilgi edinin sonra da referansli uyelerden veya guvendiginiz birinden oyun alin.

Yoksa para dayanmaz su kurlarla

• Mat yüzeyin üzerine herhangi bir şey koyma çünkü çok hassas, anında çizilir. Hatta toz olsa bile önce üfleyerek kabasını al ondan sonra yumuşak bir bezle sil. Bana sorarsan vakit kaybetmeden bir tane dikey stand al. PS4 için stickerler bulunuyor fakat Türkiye'de bunun yan sanayisi olduğundan dolayı tamamı kalitesiz ürünlerden oluşuyor. Anca yurtdışından temin edebilirsin.
  • Ps exc. oyunları oynayın

• Hocam exc yani konsola özel oyunlara yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Onlar genelde güzel oluyor..
    Ha bi de şuna bakın derim
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA08809_00-SOTC0000000000EU
    İndirimden alır paşalar gibi nostalji yaparsınız

Sevdiğin tür oyunları dersen yardımcı olabiliriz

• arkadaş tavsiye istemiş ama ağırlıklı olarak oyun tavsiyesi verilmiş. bende sana kendi tecrübelerimden kullanım tavsiyelerin'de bulunayım uygularsan kendi yararına olacağını düşünüyorum.

oyun almakta kesinlikle acele etme kütüphanem dolu olsun güzel olur gibi düşüncelere kapılarak oyun alma zaten zamanla kütüphanen dolacaktır. oynayacağın oyunu al bitir ve yeni oyun al. yoksa aldığın oyunları bitirmek senin için zor olacaktır onumu oynayım diğerinimi derken oyundan aldığın keyif azalacak ve kütüphanen oynamadığın oyunlarla dolacaktır.

ilk çıktığı zaman oyun alırsan her zaman çok pahalıya gelir biraz sabırlı ol iyi fiyatlara oyun alırsın. 3-6 ay içinda güzel indirimler olur 1 seneye kadar beklersen çok avantajlı olursun.

bir kaç istisna dışında tüm oyunlar sık sık indirime girer.

oyunlar her indirimde en dip fiyatta olacak diye birşey yok bazı indirimlerde oyunlar dip fiyatta olurken bazılarında normalden daha düşük oranda indirim gelebiliyor (fiyatı diğer indirimlere nazaran daha yüksek) indirim oranını takip etmelisinhttps://psprices.com/region-tr/index bu siteden takip edebilirsin.

keyifli oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 3 Eylül 2018; 14:13:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.