Şimdi Ara

Yeni bir PC toplamak için en uygun zaman ne zaman?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şimdi yeni bir pc toplamak istiyorum fakat pc parçalarını ne zaman almalıyım karar veremedim.Sebebi ise şöyle :

1- amd zen'i beklemeli miyim veya intel 6. nesil skylake alıp yoluma devam mı edeyim.
    2- nvidia gtx 10xx serisi var.Bunu mu bekleyeyim yoksa Amd rx 4xx serisini mi bekleyeyim
    3- ya da hiç beklemeyip 6. nesil intel işlemci ve r9 390//gtx 970 alıp yoluma devam mı etmeliyim?

Kısacası siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Ayni soru benim kafamda da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) Bence beklemeyin ne kadar süre sonra çıkacağı belli değil.

2) 2 seride Türkiye'ye gelene kadar beklenmeli, son duruma göre karar verilmeli.

3) Yeni seride baya performans artışı olacak o yüzden beklenmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.Nesil Skylake + Bütçe varsa 1070/1080, eğer bütçe yoksa RX480
  • GamerYigit17 kullanıcısına yanıt
    Nvidia ve amd 'nin yeni ekran kartları Türkiye'ye tahmini olarak ne zaman gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratad

Nvidia ve amd 'nin yeni ekran kartları Türkiye'ye tahmini olarak ne zaman gelir?

Aslında nvidia kartlar şu anda çıktı ancak stok yok. Amd kartların çıkış tarihi hakkında bilgim yok. Bu kart için açılmış konu var oraya sorabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    1 beklenmez en iyi tahmin 2017 başında gelecek.

2. satılıyor bunlar 1080 stokta zaten olan yerler var 1070 genel olarak stok sıkıntısı her her yerde var. Amazona tam bir stok gelince 1500 civarı modelleri alınır.. Para yoksa rx480 beklenebilir.

3.bunlar ölü artık sıfır alınmaz. sıfırı gtx970 bile 1000 olmuş hepsiburada ve vatan kampanyaya dahilmiş stok eritiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 18 Haziran 2016; 15:40:59 >
  • Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    yeni nvidia ekran kartlarında dx 12 performansı hakkında bir bilginiz var mı?
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    İncelemeler var elbette ama sormak istediğin aslında rx 480 mi daha iyi olursa hayır böyle bir şey zor bence olası görünmüyor çünkü aynı segmentin kartları değiller. Rx480 üstüne gelecek kart 1070 veya 1080 segmentine oynar.

1070 incelemesi http://www.guru3d.com/articles-pages/nvidia-geforce-gtx-1070-review,15.html

https://www.youtube.com/watch?v=tgV2xFQOyGc 980 ti den iyi sonuç veriyor dx12 başarımında.

Bir toparladım yanlışlık yapmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 18 Haziran 2016; 16:12:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.