Şimdi Ara

Yeni Bir Oyun Alacağım Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maximum 100 liraya oyun alacağım d&r bimeks vb teknolojik marketlerin birinde . izmirdeki spotçularda da fazla oynamıyor fiyatlar 0 almak istiyorum ayrıca 2.el değil. internetten de alışveriş yapmadığımdan dolayı lütfen önerilerinizi bu yönde yaparsanız sevinirim. shoptodan getirirsin 2 oyun o fiyata tarzı şeyler olmasın lütfen cumartesi en geç almış olacağım oyunu.favorilerim
    heavy rain move edition:90 tl
    top spin 4: 100 tl
    gta iv:70 tl
    cyrsis 2:80 tl (online dolu mudur)
    killzone 3 : 60 tl ( online dolu mudur)
    dead space 2: 80 tl (online nasıldır)

gta iv ps3te çok problem çıkartıyor diyorlar o yüzden çekinceliyim ayrıca sizin tavsiye edebileceğiz oyunlar var mıdır online server dolu oyunlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the gamers -- 22 Aralık 2011; 22:36:19 >

• markafonide 50 lira gta 4 al geç
  • Hemşerim ne tarz oyunlar seviyorsun? bizde ona göre birşeyler söyleyelim.
  • skyrim al
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Hemşerim ne tarz oyunlar seviyorsun? bizde ona göre birşeyler söyleyelim.

vala her türlü öneriye açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

skyrim al

Arkadaş 100 TL sınırı koymuş.
  • NFS The Run

Fifa 12

Red Dead: Redemption

Dead space 2

killzone 3

uncharted 2

batman vs.
  • Bence Saints row 3 al ben de bu gece alacağım markafoniden .. 85 TL ye göre oyun çok iyi bence..
  • Uncharted 2
    Killzone 3
    Need For Speed Shift 2
    street fighter 4
    Battlefield Bad Company 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: the gamers

maximum 100 liraya oyun alacağım d&r bimeks vb teknolojik marketlerin birinde . izmirdeki spotçularda da fazla oynamıyor fiyatlar 0 almak istiyorum ayrıca 2.el değil. internetten de alışveriş yapmadığımdan dolayı lütfen önerilerinizi bu yönde yaparsanız sevinirim. shoptodan getirirsin 2 oyun o fiyata tarzı şeyler olmasın lütfen favorilerim
    heavy rain move edi:90 tl

gta iv ps3te çok problem çıkartıyor diyorlar o yüzden çekinceliyim ayrıca sizin tavsiye edebileceğiz oyunlar var mıdır?

Heavy rain move edition demo oynadım biraz.Oturduğun yerden oynuyosun.Normalde gamepad'in sağ çubuğuyla yapman gereken hareketleri move'la yapıyosun.Oyunu sadece bir gamepadle oynamak varken neden elinde ekstradan bir de move çubuğu tutacaksın ki?Bence gayet gereksiz bişey.Aynı şekilde Top spin4'ün demosunu da move'la oynadım.Move'un tek espirisi kolunu kaldırıp indiriyosun.Topa yön veremiyosun.Yön verme işini elindeki navigatörle ya da navigatör yoksa gamepad'in left stickle yapıyosun.Sport champions'da masa tenisi oynarken her türlü yön vermenin yanında falso bile verebilirsin.Tiger woods golf alsan move'la baya zevk veriyo.

Benim sana tavsiyem fifa12 al.Multisi baya bi zevkli.Ama çok kişi zorlanıyo ve zor bi oyun.Bunu da göz önünde bulundurmalısın.Heavy rain çok güzel bi oyun ama move'a hiç gerek yok hatta gamepad'le oynamak daha zevkli.Uncharted3'te çok güzel bi oyun.Aldığına hiç pişman olmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingman29 -- 22 Aralık 2011; 21:59:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kingman29

quote:

maximum 100 liraya oyun alacağım d&r bimeks vb teknolojik marketlerin birinde . izmirdeki spotçularda da fazla oynamıyor fiyatlar 0 almak istiyorum ayrıca 2.el değil. internetten de alışveriş yapmadığımdan dolayı lütfen önerilerinizi bu yönde yaparsanız sevinirim. shoptodan getirirsin 2 oyun o fiyata tarzı şeyler olmasın lütfen favorilerim

gta iv ps3te çok problem çıkartıyor diyorlar o yüzden çekinceliyim ayrıca sizin tavsiye edebileceğiz oyunlar var mıdır?

Heavy rain move edition demo oynadım biraz.Oturduğun yerden oynuyosun.Normalde gamepad'in sağ çubuğuyla yapman gereken hareketleri move'la yapıyosun.Oyunu sadece bir gamepadle oynamak varken neden elinde ekstradan bir de move çubuğu tutacaksın ki?Bence gayet gereksiz bişey.Aynı şekilde Top spin4'ün demosunu da move'la oynadım.Move'un tek espirisi kolunu kaldırıp indiriyosun.Topa yön veremiyosun.Yön verme işini elindeki navigatörle ya da navigatör yoksa gamepad'in left stickle yapıyosun.Sport champions'da masa tenisi oynarken her türlü yön vermenin yanında falso bile verebilirsin.Tiger woods golf alsan move'la baya zevk veriyo.

Benim sana tavsiyem fifa12 al.Multisi baya bi zevkli.Ama çok kişi zorlanıyo ve zor bi oyun.Bunu da göz önünde bulundurmalısın.Heavy rain çok güzel bi oyun ama move'a hiç gerek yok hatta gamepad'le oynamak daha zevkli.Uncharted3'te çok güzel bi oyun.Aldığına hiç pişman olmazsın.

sağol hacı uzun yorumun için sport champions var fifa 12 var bende . unc 3 çok pahalı heavy rainden tek çekincem sıkılabilme ihtimalim oyun senaryo iyi ama 4 tuştan 4 üne basmak ya da basmamak basarsan şöyle basmazsan böyle olması sıkablir gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kingman29

quote:

sağol hacı uzun yorumun için sport champions var fifa 12 var bende . unc 3 çok pahalı heavy rainden tek çekincem sıkılabilme ihtimalim oyun senaryo iyi ama 4 tuştan 4 üne basmak ya da basmamak basarsan şöyle basmazsan böyle olması sıkablir gibi

Heavy rainin demosunu psn'den indirebilirsen bi dene derim.Demoyu oynadıktan sonra da sıkabilir dersen ben bişey diyemem ama böyle bir oyunun sıkabileceğini pek sanmıyorum.Muhteşem bir oyun.

• Multi için almayı düşünüyorsan Crysis 2 yi alma arkadaşım oyun süren maç arama ekranında geçer...
  • Fifa 12 veya Bf3 alabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgüney

Multi için almayı düşünüyorsan Crysis 2 yi alma arkadaşım oyun süren maç arama ekranında geçer...

Neden?Oynayan mı yok yoksa oyundan kaynaklanan bi problem mi var?
  • Muhtemelen serverlar sıkıntılı, oyuncu sayısında da düşme olmuş olması cok olası
  • basket seversen nba 2k alabilirsin çok keyifli oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlendo

basket seversen nba 2k alabilirsin çok keyifli oyun.

çok severimde 180 tl pahalı benim için nba2k 11 var onunla idare ediyorum.
  • batman ya da nfs run ı öneririm.
  • Shopto'dan takipli kargo ile en az 2 oyun alabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.