Şimdi Ara

YENİ BİR İTOPYA REZALETİ (ÇÖZÜLDÜ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
3
Favori
23.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
363 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeynepela11 -- 6 Mayıs 2020; 18:22:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesut çevik videomu çeksin. Sen ne diyosun kardeş para bu paraaaaa. Adamlar böyle bişey yaparlarmı sence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Video gelmiş bile Önder :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu itopyadan kasa almayı düşünüyorum sağlam mıdır ?
  • Bir sürü firma var, başka yer mi kalmadı ? Hakkında bu kadar şikayet olan bir yerden bir şey almak ancak parayı sokağa atmak olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Bir sürü firma var, başka yer mi kalmadı ? Hakkında bu kadar şikayet olan bir yerden bir şey almak ancak parayı sokağa atmak olur.
    tşk ederim cevap verdiğiniz için …
    nereler var öğrenmek için soruyorum ?
    2500 liralık pc almayı düşünüyorumda..
    oyun bilgisayarı masaüstü.
    bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ?
  • Rica ederim...

2500 TL'ye çok performanslı bir sistem yapmak zor hele de bu döviz kur'larıyla...
    https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-gaming-pc-fiyati-39297/

AMD Ryzen 3 2200G AM4 İşlemci Vega 8 GPU
    Asus Prime A320M-F Soket AM4 mATX Gaming Anakart
    Adata XPG Gammix D30 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram
    Adata SU630 240GB SSD Disk
    Zalman S2 Midi-Tower Pencereli Siyah Gaming Kasa
    Cougar CGR-ST-500 XTC 500W 80+ Power Supply

2.572 TL

Onboard vga ile idare edebilirsen, daha sonra 2.el bir GTX1050/1050Ti gibi düşük güç tüketimli bir kart alıp takabilirsin.

• Hocam Koskoca Dünya Devi Amazon Almanya,İtalya,Türkiye,Amerika'ya 30 saniyede bağlanıp Destek alıyorum ama itopya 55 dk beklemek ne demek küfür etseler daha iyi bence caydırma politikası izliyorlar
  • itopya ürünü kargoya verse bu sefer kargo firmasıyla uğraşıyorsunuz çalıştıkları firma ups 3 gün oldu halen gelmedi, kargo şubede gözüküyor bir ups tesisinde bırakıldı yazıyor son hareketi, şubeye gittim kendim almak istedim vermediler yasakmış ürününüz yarın gelecek dedi orda çalışan, yarın oldu gelen giden birşey yok son hareketi halen aynı, sanırım bunuda itopyanın kargoya vermesi gibi 1,5 hafta bekleyeceğim gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxHanniBaLLxX -- 7 Mayıs 2020; 14:6:2 >
  • Bir daha itopyadan bir urun alırsam oc' un onde gıdenıyım.Bende Tecrube ettim.

• İtopya benide yıllar önce mağdur etti sıfır kutusu açılmamış ürünü iade almadılar. Neymiş önce iade için mail atmam gerekiyormuş. Bilerek kasıtlı olarak yapıyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.