Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bilgilendirme için teşekkürler.

• Ankara Mamak Mebs Haziran celbi bedelli telegram grubu var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

10/2021 de tecilim bitiyor. bugün itibariyle odemeyi yaptım, sisteme dustu, sınıflandırma bekleniyor diyor.

en erken 2022de gidebiliyorum ama tecilim bitmis oluyor gidene kadar burda sorun olur mu?

• Mayıs celbi içeride olan arkadaşlar çıkış halkında duydunuz mu bir şey?

• -evrak işlemi 17 Haziran sevk tarihi 19 Haziran yazıyor, ikametgahım ile kışla arası 800 km üstü(doğuda görev yapıyorum).. ne zaman teslim olmam gerekecek..
    -evrak işlerine 17 sinde mi başlamam gerek.
    -bedelliyr e devletten başvuru yaptım, muayene ne zaman olmam gerekiyor, gerekiyor mu?
    Arkadaşlar bu konuda fikri olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akosocaialplatform

-evrak işlemi 17 Haziran sevk tarihi 19 Haziran yazıyor, ikametgahım ile kışla arası 800 km üstü(doğuda görev yapıyorum).. ne zaman teslim olmam gerekecek..
    -bedelliyr e devletten başvuru yaptım, muayene ne zaman olmam gerekiyor, gerekiyor mu?

Bende mamaktayım ve test olayını merak ediyordum, gerçi mayıs ayı mesajlarına bakınca 17 sine baglayan gece sistemde anket açıldığı ve oyle test yaptırıldığını okudum ama net bilgi veren olursa güzel olur tabi ki  

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Merhabalar hocam. Evet ilk gün girişte aşı yapıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam iki tane yapıyorlardi

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt

Ne aşısı hocam?

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt

Tetanoz aşısıydi sanırım hocam :) malum her yer metal olduğu için

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt

Ha anladım ben gittim geldim de bir an şüpheye düştüm dedim covid aşısı da mı yapıyorlar acaba :) ben gittiğimde isteyen oluyordu ama zorunlu değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 6 Haziran 2021; 0:25:52 >
  • Leoon17 kullanıcısına yanıt

hocam ödemeyi nerden yaptiniz?

ben de bugun odeme yaptim ziraat mobilden ama sisteme dusmedi,ne kadar surede dusuyor ki acaba?

• Leoon17 kullanıcısına yanıt
    31 Aralık 2021 olarak güncelleniyor o tarih takip edin birkaç gün

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akosocaialplatform

-evrak işlemi 17 Haziran sevk tarihi 19 Haziran yazıyor, ikametgahım ile kışla arası 800 km üstü(doğuda görev yapıyorum).. ne zaman teslim olmam gerekecek..

aynı sorulara ben de cevap arıyorum.

17 si ile 19 unda evrak işlemine başlamanın ne farkı var, 17 sinde başlasam ne zaman gideceğim 19 unda başlasam ne zaman gideceğim.

• red alert2 R kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Şimdi ziraat bankasından ödemeyi yaptım kaç güne sisteme düşer ? Sisteme düştükten sonra başka yapmamız gereken bisey var mı

• togy460 T kullanıcısına yanıt

hocam ben de gecen gun ziraat mobilden odedim,odedikten birkac saat sonra dustu sisteme.

tahminimce sizinki de bugun icinde sisteme duser.

odeme sisteme dustukten sonra orada soyle bir sey yazacak "odeme alinmistir,siniflandirma bekliyorsunuz" buna benzer bir yazi olucak askerlik tercihi bolumune girince.

bu noktadan sonra baska bir seye gerek yok hocam bildigim kadariyla, 2022 senesindeki siniflandirmayi beleyecegiz.

hayirli tezkereler diliyorum  

• 1. Ağustos 2021 sınıflandırma döneminde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülerin askerlik hizmeti tercihi, sınıflandırma ve sevk işlemleriyle ilgili hususlar müteakip maddelerde açıklanmıştır.

2. Ağustos 2021 sınıflandırma dönemi Sınıflandırma Nitelik Listesine; yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülerden, 31 Mayıs 2021 (dahil) tarihine kadar; yoklamasını yaptıran, erken sevk isteğinde bulunan ve askerlik hizmeti ile celp tercihini yaptıranlardan celp tercihlerine göre başvurusu Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyacı dikkate alınarak kabul edilenler, erteleme ile dövizle/bedelli askerlik hizmeti kapsamından çıkartılanlar alınacaktır.

3. Ağustos 2021 sınıflandırma döneminde silahaltına alınmak isteyen yükümlülerin, 31 Mayıs 2021 (dahil) tarihine kadar yoklama ve askerlik hizmeti ile celp tercihini e-Devletten veya en yakın askerlik şubesine müracaat ederek yaptırmaları gerekmektedir. Yoklamasını yaptırdıkları halde askerlik hizmeti tercihi ile celp tercihini yapmayanlar mevcut bilgilerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyacına göre sınıflandırma işlemine tabi tutulacaklardır. 

Ağustos'ta celp dönemim gözüküyor fakat sitede yayınlanan duyuruda sanırım sevk başvurusunu kaçırdım, yardımcı olabilecek var mıdır ben mi yanlış anladım yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellRazor -- 8 Haziran 2021; 13:54:34 >

Teşekkür ederim hocam hayırlısı bakalım belki aynı yere düşer tanışmış oluruz 😂

He bide hocam tecilinizde bi degisiklik oldu mu benim ki 27.10.2021 di en son parayı yatırdık bakalım değişiklik olacak mı

• togy460 T kullanıcısına yanıt

aynen hocam,hayirlisi olsun bakalim  

hocam simdi baktim tecil durumu guncellenmis.

31/12/2021 olmuş.

zaten 2022 ocakta buyuk ihtimal siniflandirma yapilir onu baz alarak tecil vermişler sanirim.

• arkadaşlar 27 yaşındayım üni devam ediyor sorum şu lütfen cevaplayın

1-e-devletten askerlik sorgulama yaptım 31.12.2021 e kadar askerlikle ilişiği yoktur diyor bedelliyi kaçırmamak için ne zaman yoklamaya gitmem lazım asker kaçağı gözükürsek bedelli yanıyormuş

2-31.12.2021 den önce askerliğemi başvurmam lazım okul devam ediyor napcaz

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.