Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.728
Cevap
114
Favori
1.076.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de terleme rahatsızlığı var, kış olsun istiyordum gitmişler ağustosun kavurucu sıcağına vermişler. Belli ki şu an bedelliler baya bir külfet durumundalar, yani bunu zorlamanının ne anlamı var arkadaş 2011’de 2014’de kışlasız yapanlar avrupa vatandaşı mıydı 3-5 yılda ne değişti ? Milletin işi gücü var boş yere eziyet gerekli olsa hepimiz gidelim şu olayın hiçbir mantıklı açıklaması yok. Ortada bir kaos olduğu açık şu ortamda milleti kışlaya toplamanının anlamı ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 21 Ocak 2021; 22:34:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yosiand Y kullanıcısına yanıt

Şöyle bir yorum gördüm bir sitede hocam

"durum belgesindeki tarihler bakaya kalmamak için otomatik olarak sistemin verdiği tarihler diye söyledi bir arkadaşım. jandarma bu. sallıyorsa bilemem sövmeyin sonra bana.3-4 gün içinde bedelli tarihleri ve yerleri açıklanacak dedi."

Hayırlısı olsun artık

• JGK sitesinde askerlik durumları boş olarak görünüyor. Kesin bilgi için yarını bekleyin derim, sırf kardeşimde morali bozulmasın diye durum belgesine bakmadan yarını bekliyor  

• Ocak subat secen arkadaslar nasil sectiniz ki? Bende mart idi en erken tercih

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Bedelli yapmak isteyenleri iki şekilde cezalandırıyorlar bence bir maddi birde bu tarz şeylerle usandırma. Nasıl olsa öyle yada böyle kabul edecekler diye düşünüyorlar bence.
  • Ocaktan itibaren sıraladım 18.09.2021 çıktı...

Nisan seçip nisan çıkanların ilginç gerçekten

• lequed L kullanıcısına yanıt

Bedelli başvuranların tecili otomatik olarak 31/12/2021 e atılmamış mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yosiand

Hocam inan benimde bir bilgim yok sadece duyduğumu aktarayım dedim. Fark ettiyseniz ilk tercihi nisan olanların hemen gelmiş durumda ancak ocak şubat mart seçenleri genellikle sonlara atmış durumdalar. Benim tercihim mayıstı mayıs geldi, arkadaşımın hazirandı haziran geldi. Burada olan sanırım ocak şubat ve martı tercih eden arkadaşlarımıza oldu. Herkes hayırlı gitsin gelsin inşallah.

Ocak seçsek Ekim çıkar.

ekim seçsek Ocak çıkar.

Bu nesil ne çekti arkadaş  

• quote:

Orijinalden alıntı: lequed

Şöyle bir yorum gördüm bir sitede hocam

"durum belgesindeki tarihler bakaya kalmamak için otomatik olarak sistemin verdiği tarihler diye söyledi bir arkadaşım. jandarma bu. sallıyorsa bilemem sövmeyin sonra bana.3-4 gün içinde bedelli tarihleri ve yerleri açıklanacak dedi."

Hayırlısı olsun artık

ben yarın açıklanacağını düşünüyorum

• 18.09 gg olduk

• kloroflorokarbon K kullanıcısına yanıt

ben bundan 7 ay önce başvuru yaptığım için bu tür saçmalıklarla uğraşmam zannediyordum. Parayı ilk yatıranlardanım kaç ay içerde kaldı param. Yinede bir fark yok, mantığın olmadığı yere gittiğimiz her şekilde belli oluyor gibi

• Ben Mayıs istemiştim ilk tercihte. Tecilim 15.05 olarak güncellenmiş. Allah'ım inşallah diyorum  

• bende haziranda yatırdım parayı noramlde bizim hemen gitmemiz gerekirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • askerlik için başvurmadan önce tecilim 19.06.2021 di şimdi 7.08.2021 tarihine ötelemişler şaka gibi 😀

• Yazdığım sırada gelmiş bana Ağusots ayı diyor ve ben o aydan başlatmıştım. Büyük olasılıkla ilk aylarda çok yığılma oldu

• 2020 yılın ikinci yarısında döviz anormal yükseldi. Haziran'da bedelli parasını yatıracağıma gidip başka yerlerde değerlendirseydim 2022 de gitmeye razı olurdum bedellinin bedelini her türlü çıkarmış olurduk.

• Arkadaşlar bu tarihler %90 doğru. Geçen sene hiç böyle bir yaşanmamış, 24 ocak’ta direkt tarih ve yerleri açıklamışlar. Geçen sene de yine mart seçip kasıma verilen birçok insan olmuş. Muhtemelen bugün tarihler öğrenmiş olduk yarın da yerleri öğreneceğiz. Gönül isterdi ki kışlasız olsun ama battı balık yan gider misali sürekli fikir değiştiriyorlar. 11-14 yıllarında kışlasız gittiler, şimdi kışlalı gidiyoruz, 3-5 seneye de yeniden kışlasıza dönerler bu artık şansa kalmış bir şey

• Ben ve iki kişinin verilerine dayanarak, her aya ait kontenjanlara, bedelli başvurusu yapan kişilerin doğum tarihlerine göre tercih önceliği verilerek(büyükten küçüğe doğru) yerleştirme yapıldığını düşünüyorum.

1.Kişi-Doğum Tarihi :14.02.1994, Başvuru ve Parayı Ödeme: Haziran 2020, İlk Tercih: Eylül-2020, Sonuç: 18.09.2021

2.Kişi-Doğum Tarihi :30.05.1994, Başvuru ve Parayı Ödeme: Aralık 2020, Tercihler: Ocak'tan Aralık'a kadar sıralı olarak, Sonuç: 15.05.2021

3.Kişi-Doğum Tarihi :10.10.1995, Başvuru ve Parayı Ödeme: Şubat 2020, Tercihler: Ocak'tan Aralık'a kadar sıralı olarak, Sonuç: 18.09.2021

• incompressible İ kullanıcısına yanıt

Mantıklı gibi. Ben temmuz 1994 doğumluyum. Ocak-aralık arası sıralıydı, aralık 2020'de başvurdum ve 15.05.2021 çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 21 Ocak 2021; 23:5:53 >
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.