Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.075.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 24Bit

Başvuru sihirbazında ilerleyin, askerlik bilgileri kısmına gelince çıkacak

Teşekkğrler 07 ağustos çıktı simdi 07 ağustosa kadar bekliycezmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Teşekkğrler 07 ağustos çıktı simdi 07 ağustosa kadar bekliycezmi?

Alıntıları Göster

Bende dahil birçok kişinin 7 ağustos... eğer tarihler doğruysa maaleaef ağustos sıcağına kadar el mahkum bekleyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

Bende dahil birçok kişinin 7 ağustos... eğer tarihler doğruysa maaleaef ağustos sıcağına kadar el mahkum bekleyeceğiz

Alıntıları Göster

Doğrudur heralde Şaka gibi bende ocak 21 seçmiştim ilk tercihi

• Bende de Eylül yazıyor. Yılın başlarında gitmek istiyordum da yapacak bir şey yok artık.

• Ben ilk Mayıs seçtim ve 15/05 gösteriyor. İlk Nisan seçen arkadaşa da 15/05 gösteriyor.

• Yarın sanırım e-devletteki Bedelli Sınıflandırma Sonuç Sorgulama kısmından gideceğimiz şehri de kesin tarihiyle beraber öğreneceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Doğrudur heralde Şaka gibi bende ocak 21 seçmiştim ilk tercihi

Alıntıları Göster

Bende biran önce gideyim diye ocak şubat mart seçmiştim :( yorumlara bakılırsa nisan mayıs haziran seçenler genelde nisan mayısı almışlar, erken seçtik geç gidiyoruz mantığa bakar mısın

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Sorma ya hocam
  • Nisan secmistim 3 nisan cikmis bana da.Umarim gidicegimiz tarih bunlardir.Yarin farkli bir tarih aciklanma ihtimali var mi sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nicknicknick

Nisan secmistim 3 nisan cikmis bana da.Umarim gidicegimiz tarih bunlardir.Yarin farkli bir tarih aciklanma ihtimali var mi sizce ?

Kesindir hocam tarih bu

• 15 Mayıs geldiğine mi üzüleyim yoksa yıl sonuna çıkanları görüp halime şükür mü edeyim karar veremedim. Gitti 2021 in yarısı 😢
  • Ben de 96yım ama 19 Haziran görünüyor şuan. Acaba bu Haziran mı oluyor temmuz mu. Ben başa Haziran, ikinci sıraya Kasım yazmıştım. Parayı da Aralık başında yatırmıştım. Hadi bakalım hayırlısı.

• 96 lıyım bende 23 ekim gözüküyor. Parayı ağustosta yatırdım. Ocaktan aralığa kadar seçtim. El insaf be kardeşim. Yıl sonuna mı atılır. Umarım böyle olmaz ya.. valla iş güç evlilik herşey aksıyacak.

• Şubat ve mart ayları neden hiç yok anlayamadım ? Öyleyse neden bize ocak şubat mart aylarını da eklediler, celp yoksa neden bunları koydular. Geçen sene 24 ocakta açıklanmış ve en erken celp mart ayıymış. Bu sene 22’sinde açıklanda yazılanlara bakılırsa en erken nisan celbi var. Şubat ve martta yok ocak zaten bitti. Akıl sıra ermez işlerine :D

• arkadaşlar nereden görüntülüyorsunuz?

• 27/11/21 :(

Ekim ilk ay seçmiştim bende geriye doğru sıralayarak.

Ama şuan işim dolayısıyla keşke en erken şekilde gidebilsem diyorum. Değiştirme şansımız ne kadardır acaba

• ASAGIDA KIMLIGI YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 15/05/2021 TARIHINE KADAR ASKERLIK ILE ILISIGI YOKTUR.

24 HAZİRAN 2020 DE BAŞVURU YAPMIŞTIM DAHA ERKEN TARİH YAZAN VAR MI?

• Milli savunma bakanligindan bak dostum, bilgilerimi güncelleye git, askerlik durumunda yazar

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.