Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Mayıstan öncesine atan pek olmamış sanırım.

kasıma atmış daha ne olsun bunu nasıl yakın zamana alabiliriz yok mu bir yolu şansızlığın bu kadarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün içinde askerlik durum belgesi oluşturmuştum, 12 saat dolmamış. Ben de pertem üzerinden baktım.
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 15/05/2021 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.
  • uahmettt kullanıcısına yanıt
    Ocaktan itibaren sıralamıştım hocam :/
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

bilmiyorum ki hocam

• bunu biz yapabiliyor muyuz

https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/01/23/erken-sevk-islemi-nasil-yapilir-erken-sevk-dilekcesi-nasil-doldurulur

https://eksisozluk.com/erken-sevk-dilekcesi--927311

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Ocak 2021; 21:21:50 >

• 23 Ekim 2021'e kadar askerlikle ilişiği yoktur yazıyor. Hadi buyur. 2022'ye atsaydınız bari.

• Ocak dedik Mayıs çıktı...

• 15/05/2021 çıkmış bana da, henüz bu tarihten öncesi olana denk gelmedim çevremde.

• 15/05/2021 tarihinde kadar olanlar Mart Nisan ve Mayıs ayı bence.

Ben Nisan ayını 12. tercih yapmıştım Ocak, Şubat, Mart, Mayıs olarak devam etmiştim. Umarım Mart ayında giderim

• 07.08.2021 diyor bende de. Sanırım bu tarihler gideceğimiz tarihler olacak. Herkese hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, nereye gideceğimiz, sevk tarihimizi vs. nereden öğreneceğiz ? Yarın mı öğrenebiliyoruz? Ben de Ocak yazmıştım 23/10/2020 tarihine kadar ilişiği yoktur yazıyor.

• 23.10.2021 e atadı yazık ya hala bekliyoruz 35 bin ₺ ver bekle ne güzel dünya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MBlack M kullanıcısına yanıt

Sınıflandırılmış yükümlü yazıyor mu belgenizde

• quote:

Orijinalden alıntı: MBlack

Arkadaşlar, nereye gideceğimiz, sevk tarihimizi vs. nereden öğreneceğiz ? Yarın mı öğrenebiliyoruz? Ben de Ocak yazmıştım 23/10/2020 tarihine kadar ilişiği yoktur yazıyor.

şuan askerlik durum belgelerimiz güncellendi ve sınıflandırılmış yükümlü olarak gözüküyoruz. yarın e-devlet üzerinden bedelli sınıflandırma sonuç kısmından tarih ve yer gözükecektir.

• Yarin belli olsa nolcak 21 ekim 3 ay olsa eylul agustos temmuz olur

• Raoden Kvothe R kullanıcısına yanıt

Umarım öyle olur hocam

• Sınıflandırılmış yükümlü nerede yazıyor? Durum belgesinde sınıflandırılmış yazmıyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: MBlack

Sınıflandırılmış yükümlü nerede yazıyor? Durum belgesinde sınıflandırılmış yazmıyor sanki.

msb pertem sayfasından kontrol edin

• 15.05.2021 gösteriyor hadi hayırlısı arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.