Şimdi Ara

yeni başlıyacaz 1 2 tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 6 arkadaş başlamayı düşünüyoruz daha önce wow oynamadık

öncelikle ne yapmamız mantıklı son paketi almadan başlamak istiyoruz malum 320 tl ye geliyor 6 kişi birden bu parayı vermek sıkıntı

bizde battle chest diye bi paket gördük bu mantıklımı bizi çok sıkıntıya sokarmı bu paketi en sıkıntısız uygun nerden alabiliriz

bide addon tarzı şeylerden bahsediliyor hangi programı nerden indirip addon nerden bulabiliriz bi kaç rehber ve tavsiye lazım

• battlechest diye bir şey artık kalmadı. artık direkt son paketi almak zorundasın veya 20 levela kadar free deneme oynayacaksınız ilk başta oyunu anlamak için.

bunun yanında yüksek ücret vermek istemiyorsanız rus blizzard hesabı açmanız gerek. rehberi forumda var.

addon konusu wowa ilk defa başlıyorsanız gereksiz bir uğraş olur bana soracak olursanız. önce addonsuz düz hali oyunu öğrenin derim. zaten addonları ilerde kurarsınız. hiç addon olmadan oynayan bir çok veteran oyuncu mevcut. addon illaki lazım değil yani.

kolay gelsin.
  • Battle Chest halen mevcut satın aldığınız zaman legion dahil tüm paketleri veriyor böylece deneyebilirsiniz beğenirseniz BFA yı satın alırsınız bu şekilde 30-40 tl ucuza geliyor hem. Addon konusunda önerim skill barları değiştiren dominos, damage vuran bi şeyin üstünde durunca uyaran gtfo, Dps ve Heal sayacı olarak details birde skillerin CD sini gösteren omniCC yeterli olur. İlerde raid yapmaya başladığınız zaman DBM, exorsus raid tools gibi addonları yükleyebilirsiniz ama bence yüklemişken onları da yükleyin. Daha yararlı bir sürü addon var ama şuan aklımda değil hepsi. Twitch in uygulaması üzerinden yükleniyor yükleyip "modlar" sekmesinden istediğiniz addonları bulabilirsiniz. 5 arkadaş başlıyosanız tavsiyem 1 iniz healer 1 iniz tank diğer 3 kişi dps oynamanız yönünde .ünkü hemen dungeon bulursunuz görevlerle çok uğraşmazsınız ancak tankın biraz tecrübeli olması lazım vanilla dungeonları biraz karışık ve yeni başlayanlar için zor. Sorunuz olursa PM atarsanız daha çok yardımcı olabilirim.

• Rusya ayağını kısaca özet geçeyim kendi konusu gereksiz uzun.

1)Hideman isimli programı indiriyoruz bu vpn programı.
    2)Hideman kurduktan sonra ülkelerden rusyayı seçip bağlan diyoruz.
    3)Vpn açtıktan sonra Battle.net giriş yaparak oyunu buradan kredi kartımız ile alıyoruz. Kredi kartı bilgilerinde ben mevcut adresimi yazdım bazı arkadaşalar rusyadan adres sallamış.
    4) BFA Paket 195 tl 3 aylık oyun süresi ise 145 tl satılıyor.
  • peki sadece bfa paketini alırsak başka bişi almamıza gerek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

peki sadece bfa paketini alırsak başka bişi almamıza gerek varmı
    Sadece BFA paketini alıcaksanız Battlechesti de almanız lazım. Eğer battlechest olmadan satın almak istiyosanız battle chest + BFA aynı pakette BFA Complete Pack adı altında satılıyor artık onu almanız gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

peki sadece bfa paketini alırsak başka bişi almamıza gerek varmı
    BFA alınca oyun süresi olmuyor içinde. Bfa+ oyun süresi almanız gerekiyor o yüzden yukarıda anlattım.
  • raflayın aranızda

addonmacro ise= ulan şu şöyle olsaydı ne iyi olur dediğiniz zaman arayıp yapın
    ihtiyacına göre

healer için mouseover macro tüm skillere, clique addon zorunlu ki addonda bu işe yarar

skada, elvui, tsm bunları kurun öğrenin kafadan 2 3 saatiniz gider , ilerde rahat edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 30 Ağustos 2018; 22:7:49 >
  • valla 320TL sıkıntı ise rus hesabı açıcaksınız. BFA dahil 220TL ye geliyor + 1 ay oyun süresi. aylık ücret te yarı yarı düşüyor. forumda rtus hesabı için detaylı bilgiler nasıl yapacagınız mevcut bir göz atın derim.
  • Ne kadar çok yanlış bilgi verilmiş öyle 1 sayfada
  • Harbiden bilen biri olarak okurken kafam karıştı.

Birincisi battlechest artık yok 13 euroluk gametime yada bi siteden vs 2 aylık gametime alırsanız bfaya kadar olan paketleri oynayabiliyorsunuz.

İkincisi şu an raf sistemi çalışmıyor ülkemizde malesef. Ne zamana kadar devam eder bilmiyorum.

Addonlr oyunun arayüzünü oynayış şekline göre kolaylaştıran eklentilerdir. Yeni başlayanlar olarak tavsiye etmiyorum. En fazla rotasyon gösteren yada quest konusunda yardımı dokunacak addonlar olabilir ama dediğim gibi şu an bir önemi yok sizin için.

Macro, oyundaki speller /kod olarak oyuna yansıdığı için eğer bunları bir tuşa atamak quickcast yapmak mouseumun olduğu yerde belirlensin vs şeyler isterseniz kullanıyorsunuz.

Tavsiyem 150 liraya 2 aylık gametime çekin 110 levela kadar takılın ama insanlar o paketleri oynayıp bitirdiği için herkes bfa da şuanda. Wowda şöyle bişi vardır oyun son levela ulaştığında başlar. O yüzden oyunun mantığını önceki paketteki raidler dungeonlar gezindikten oyunun maplerini gezip mesleklerle biraz haşır neşir olduktan sonra bfaya başlamanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 1 Eylül 2018; 10:50:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Harbiden bilen biri olarak okurken kafam karıştı.

Birincisi battlechest artık yok 13 euroluk gametime yada bi siteden vs 2 aylık gametime alırsanız bfaya kadar olan paketleri oynayabiliyorsunuz.

İkincisi şu an raf sistemi çalışmıyor ülkemizde malesef. Ne zamana kadar devam eder bilmiyorum.

Addonlr oyunun arayüzünü oynayış şekline göre kolaylaştıran eklentilerdir. Yeni başlayanlar olarak tavsiye etmiyorum. En fazla rotasyon gösteren yada quest konusunda yardımı dokunacak addonlar olabilir ama dediğim gibi şu an bir önemi yok sizin için.

Macro, oyundaki speller /kod olarak oyuna yansıdığı için eğer bunları bir tuşa atamak quickcast yapmak mouseumun olduğu yerde belirlensin vs şeyler isterseniz kullanıyorsunuz.

Tavsiyem 150 liraya 2 aylık gametime çekin 110 levela kadar takılın ama insanlar o paketleri oynayıp bitirdiği için herkes bfa da şuanda. Wowda şöyle bişi vardır oyun son levela ulaştığında başlar. O yüzden oyunun mantığını önceki paketteki raidler dungeonlar gezindikten oyunun maplerini gezip mesleklerle biraz haşır neşir olduktan sonra bfaya başlamanızı öneririm.
    1- Battlechest halen mevcuttur. Blizzard kendi sitesinden kaldırdı. Eğer isterseniz çeşitli sitelerden alıp ekleyebilirsiniz legion dahil verir. Arkadaşım 1 hafta önce aldı. Ve üstüne BFA yı ayrı olarak alıp 30 tl gibi bir kar elde edebilirsiniz. Battlechest halen 1 aylık oyun süresi veriyor.

2- RaF sistemi ülkemizde çalışıyor 5 hafta önce oyuna yeni başlayan arkadaşımla yaptım. Bonuslardan faydalanabiliyoruz. Birbirimizi summonlayabiliyoruz. Aranızda RaF yaparsanız 1 aylık gametime ve mount hediyesi alabilirsiniz.

3- Addonları şiddetle tavsiye ederim. Özellikle DPS ve Heal gösteren addonlar. Hem DPS de nerde olduğunuzu görürsünüz hemde takip etmesi eğlenceli. GTFO da çok önemli bir addondur yeni başlayan birisi için damage vuran bi yerde durunca ses çıkartır.

4- Direk BFA ya başlayın vakit kaybetmeyin şuan herkes gear kasıyor 5 inde raid gelicek. İnsanları yakalayabilirsiniz. Bir Türk guild bulursanız size yardımcı olurlar.

Bilen biri diyerek yanlış bilgiler vermeyin insanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07_uç -- 1 Eylül 2018; 11:36:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Harbiden bilen biri olarak okurken kafam karıştı.

150TL ye nerede 2 aylık game time var. hemen alalım? Durplay de en ucuz 165TL . GG den taksitli alayım dersen en ucuz 192TL. ki ben genelde GG den 3 tane alıp 6 ya böldürür. aylık bazda daha ucuza getirirdim artık oda yemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 1 Eylül 2018; 12:50:45 >

• İndirimdeydi sanırım durmadan almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    mouseover macro zorunlu
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta bir ara 148,5 TL idi, takip etmek lazım... Oyun içi goldla da token 180k civarında seyrediyor...
  • Çünkü bayram öncesi doların 6TL altına düşmüşlüğü var. Şu an 6.63TL oldugu için doları takip etmek lazım Bİrde Durmaplay in kendi sitesinden alacaksan bildiğim kadarı ile taksit imkanı yok. Durmaplay in GG magazasından alıcan ki orada 190TL civarı seyrediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.