Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.972
Cevap
62
Favori
605.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erincar

quote:

Orijinalden alıntı: malzemec

Ön camlar kaç numara film hocam,
    Biraz koyu geldi bana polis birşey denmiyordur umarım.

Hocam önde film yok =) diğer camlarda 2 numara var, içerinin karanlığından varmış gibi gözüküyor

hocam arabanın orjinalinde arka yan camlar karartılmış cam mı vardı? yani orjinalinde karartılmış cam varken 2 numara film yapınca ön camlara oranla daha koyu renk durmuyor mu acaba?

bende yaptırmayı düşünüyorum ama benim arabanın arka camlarında karartılmış cam var. sadece ön cama yaptırsam arka camla eşit koyulukta olmayacak. ikisine birden yaptırsam arka daha koyu olacak. birde kapıyı söktürüpde mi yaptırdın yoksa sökülmeden mi? açıkcası beni ürküten de kapıların sökülmesi olayı

bide sana zahmet elinde varsa arabanın yan tarafından camları dik görecek şekilde resim ekleye bilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakbrkl

quote:

Orijinalden alıntı: erincar

quote:

Ön camlar kaç numara film hocam,
    Biraz koyu geldi bana polis birşey denmiyordur umarım.

Hocam önde film yok =) diğer camlarda 2 numara var, içerinin karanlığından varmış gibi gözüküyor

hocam arabanın orjinalinde arka yan camlar karartılmış cam mı vardı? yani orjinalinde karartılmış cam varken 2 numara film yapınca ön camlara oranla daha koyu renk durmuyor mu acaba?

bende yaptırmayı düşünüyorum ama benim arabanın arka camlarında karartılmış cam var. sadece ön cama yaptırsam arka camla eşit koyulukta olmayacak. ikisine birden yaptırsam arka daha koyu olacak. birde kapıyı söktürüpde mi yaptırdın yoksa sökülmeden mi? açıkcası beni ürküten de kapıların sökülmesi olayı

bide sana zahmet elinde varsa arabanın yan tarafından camları dik görecek şekilde resim ekleye bilir misin?

Bende renkli cam yoktu. iyi bir filmciye giderseniz o tonunu seçer, yeter ki morarmayanlardan olsun. Kapılar tamamen sökülmüyor, sadece üst kısmını biraz açıyorlar, sıkıntı olmuyor sadece önlere 1 ya da 2 numara (filmci karar versin) işinizi görür.

• erincar kullanıcısına yanıt
    Önceki toyotama cam filmi yaptırmıştım,
    Kapı içlerini sökmüşlerdi,
    Ses izalasyonu için bir naylon geriliydi kapı içinde, onu kesip atmıştı adam,
    Üzülmüştüm ama artık iş işten geçmişti,
    Yani kapı içlerini açıp orjinalliğini bozuyorlar,
    Hepsini böyle yapıyor bilmiyorum,
    Ben İstanbul Bayrampaşa otogarın orda yaptırmıştım, pişman olmuştum , iyi de yapamadı ,
    Nokta nokta hava kabarcıkları kaldı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Önceki toyotama cam filmi yaptırmıştım,
    Kapı içlerini sökmüşlerdi,
    Ses izalasyonu için bir naylon geriliydi kapı içinde, onu kesip atmıştı adam,
    Üzülmüştüm ama artık iş işten geçmişti,
    Yani kapı içlerini açıp orjinalliğini bozuyorlar,
    Hepsini böyle yapıyor bilmiyorum,
    Ben İstanbul Bayrampaşa otogarın orda yaptırmıştım, pişman olmuştum , iyi de yapamadı ,
    Nokta nokta hava kabarcıkları kaldı .

Ben sonaxta yaptırdım hocam. sonax kabarmaya ve morarmaya karşı ömür boyu garantili. diyelim 2 yıl sonra kabardı, gidip cebinizden para çıkmadan yeniliyorlar. yapılırken yanlarındaydım, kapıyı tamamen sökmüyorlar, içini göremiyorsun ne var ne yok diye. sadece üst kısım biraz açılıp yapılıyor.

• Yalniz yaz ve kis lastigim ayri degil ikisi bir arada guzel yani bu...

Hocam ,sonaxta 3 cama ,maliyetiniz ne oldu?
    Şu an kullandığım araçlarda arkalar kendiliğinden karartılmış cam , sadece önlere düşünüyorum , güneş rahatsız etmesin diye?
    ( on sağ ve sol camlara)
    Maliyet sonaxta uygunsa hemen yaptırırım,
    Önceki aracımı işin ehli olmayanlara yaptırmıştım, berbat etmişlerdi...

• quote:

Hocam ,sonaxta 3 cama ,maliyetiniz ne oldu?
    Şu an kullandığım araçlarda arkalar kendiliğinden karartılmış cam , sadece önlere düşünüyorum , güneş rahatsız etmesin diye?
    ( on sağ ve sol camlara)
    Maliyet sonaxta uygunsa hemen yaptırırım,
    Önceki aracımı işin ehli olmayanlara yaptırmıştım, berbat etmişlerdi...

Hocam benim fiyat komple bir fiyattı. ön cam hariç tüm camlar (kelebek dahil) + nano hybrid boya koruma + jant koruma + iç döşeme koruma toplam 800 ödedim. ömür boyu garantinin güzel yanı, kullandığı film boyalı değil o yüzden morarma yok, kabarcığa karşı da garantili. mesela benim kelebek camında kabarcık oldu, yağmurlar geçince getir değişecek dediler. En iyisi gidip pazarlık etmen, piyasadakilerden 50-100 lira arası fazla verisin belki ama ömürlük olur

Bilgi için teşekkürler @erincar ...
    Ben 4 cama 150 TL vermiştim,
    Ucuz Eti'n yahnisi misali oldu... Berbat etmişti ..!
    Sonax tarzı yerlerde yaptırmak gerekli bu tüt işleri.

• quote:

Bilgi için teşekkürler @erincar ...
    Ben 4 cama 150 TL vermiştim,
    Ucuz Eti'n yahnisi misali oldu... Berbat etmişti ..!
    Sonax tarzı yerlerde yaptırmak gerekli bu tüt işleri.

Aynen hocam. cam filmi, boya koruma, kaput filmi gibi şeyler iyi yerlere yaptırılmalı. yoksa uzun vadede zarar ediyorsunuz.
  • Aynen katılıyorum arkadaşlar size eski arabamda filmler 2 yıl sonra gorunmez olmustu.

• benim sorunum tüp ile alakalı. arabam 1.6 benzinli. tüp taktıralı 3-4 ay oldu (landirenzo) geçen gün yolda bi adam sinir etti beni. ona yetişeyim derken arabayı turboladım araba turboya geçince 5 -6 sn sendeledi yani şiddetli biçimde titredi gitmedi sonradan gitmeye başladı. bunun sebebi nedir sizce.
  • ömerdelen Ö kullanıcısına yanıt
    İyi de 1.6 benzinlide turbo yok ki??
    yani gazı birden sonuna kadar kökledim anlamında.
  • Arkadaşlar katlanır ayna düğmesinde gece ışıklandırması yok mu yoksa benim araçta mı bir sorun var? Ayrıca kapı kollarında bulunan kilit düğmelerinde de gece ışıklandırması yok bende sizler de de boylemi acaba? Araç 2015 advance modeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttt01 -- 19 Ocak 2016; 9:45:59 >
  •  Yeni AURİS 2013
  • ttt01 kullanıcısına yanıt
    Toyota çoğu aracında , düğmelerde aydınlatma kullanmıyor,
    Auriste de yok.

• Selam arkadaşlar

2013 model aurisimin sol on fari yanmiyor.Far garanti kapsaminda olmadigibdan dolayi yetkili servis 120TL parca fiyati verdi.Bu normal midir.Yada sanayide gidip yaptırmayı onerirmisiniz

• raizel R kullanıcısına yanıt
    Sanayide fiyat sorun,
    Daha uygun olacaktır,
    Far garantiye girmiyor.

• Osram HIR2 9012 halojen ampül bulursan sorunun çözülür kardeş. serviste 100 liradır. orjinali philips fakat onu servis dışında bulmak zor yurtdışı sitelerinde var.
    Osram 80 lira falandır.
  • quote:

Toyota çoğu aracında , düğmelerde aydınlatma kullanmıyor,
    Auriste de yok.

Arkadaşlar makyajlı auriste cam düğmelerinde aydınlatma mevcut!!!
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.