Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.973
Cevap
62
Favori
605.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim makyajsız auriste yoktu,
    makyajsız yarisede koymamışlardı
    hybrit yariste var mesela,
    ama tek sürücü camı için yapmışlar,
    diğer 3 camda aydınlatma yok,
    fazla gerek de görmüyorum ,
    el alışkanlığım oldu ama,
    yeni kullananlar için alışmak zaman alabilir.
  • Arkadaşlar merhaba, yarın uzun yol yapacağım. Yanıma zincir alıcam önlem için ama şöyle bir durum var. Lastik ebatları 205/55 R16, Zincirin ebatları ise 205/50 R16. Bu zincir benim lastiğe olur mu? İzmir'de olduğumuz için karla pek işimiz olmadığından anlamıyoruz bu işlerden
  • erincar kullanıcısına yanıt
    dar gelme ihtimali yüksek,

205/55:h....3,727

205/50:h:...4,100
    0,373 fark.... çok gerdirmeniz gerekli..!
    yola çıkmadan önce bir deneyin,
    +- pay kurtarıyorsa sıkıntı yok .
    çünki gerdirme payları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raizel

Selam arkadaşlar

2013 model aurisimin sol on fari yanmiyor.Far garanti kapsaminda olmadigibdan dolayi yetkili servis 120TL parca fiyati verdi.Bu normal midir.Yada sanayide gidip yaptırmayı onerirmisiniz

Ayni sorun bende de var servisi aradim 212 tl dediler. Sanalpazar da buldum philips marka 79 tl ye aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gastan kullanıcısına yanıt
    benim de sol stop lambası yanmıyor. Hesaplı bulunablecek bır yer var mıdır ?
  • ynsemreaydin18 Y kullanıcısına yanıt
    Stop lambasi ucuz zaten heryerde var dipsiz t20 diye geciyor galiba

Oto aksesuarcılarında bile var,
    Mahalle aralarında oto aksesuarcısı bulup taktırabilşrsiniz,
    En kötü oto sanayide bulabilirsiniz.

• malzemec kullanıcısına yanıt
    işte servisin takacağı ampul ile farkı olur mu ki ?
  • Yeni göstergeleri çekeyim dedim =)

https://youtu.be/IPWf48NBYds
  • Arkadaşlar navigasyonun enerjisini çakmaklıktan kullanıyordum . Maalesef çakmaklığın sigortasını atırdı.

Bende gidip servisde sigortayı değiştirttim. Fakat 2. gün tekrar sigortayı atırdı. Sizce ne yapmak lazım. Navigasyonu çakmaklığa bağlamadan farklı bir şeilde şarz edebilirmiyiz ?
    Aynı ampul , fark yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: gastan

Arkadaslar far ampulu patlamis servisi aradim 1 tanesine 212 tl fiyat verdi bu ampulu baska nerden alabilirim 2 tanesinin fiyatina xenon takilir ya soygun bu

http://www.photonturkey.com/photon-9012-6000k-xenon-set-toyota-auris-uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gastan

Arkadaslar far ampulu patlamis servisi aradim 1 tanesine 212 tl fiyat verdi bu ampulu baska nerden alabilirim 2 tanesinin fiyatina xenon takilir ya soygun bu

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-photon-xentech-9012-4300k-can-bus-xenon-exclusive-tuning-258336785/detay

• goldumut07 G kullanıcısına yanıt
    Dostum bu ürünü denedin mi acaba ? aracında var mıdır ?

Arkadaşın 208 aracına philips marka led ampul taktık 8000k ve 6000k baya bi beğendim açıkçası i

Aurise uyumlu olanı HIR2 içinde alibaba da ebayda vs 100dolar civarı , Acaba aralarındaki perfrmans farkı nedir ?
  • malzemec kullanıcısına yanıt
    teşekkürlerr
    208 gti vardı bende aynı şekilde 4300k xenon taktım super olmustu.ama suan aurisime daha almadım.sezona alıcam.
  • cetera kullanıcısına yanıt
    Navigasyonun adaptörü bozulmus muhtemelen.muhtemelen Nereye baglasanız sonuc degismez. Öncelikle Baska bir adaptör deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 6 Şubat 2016; 10:36:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun 10.000 bakımı için randevu aldım 460 tl dediler telefonda çok değil mi bu miktar? motor yağını kendım goturcem 100 lira ya bulabilirsem eğer 160 tl dedıler çünkü.
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Servis dışında müdahale etmeyin derim,
    Zira sorun çıkarsa, sizin getirdiğiniz yağ bozuk derler, garanti kapsam dışı kalır.
    10 İlahi 12 bin arasında götürebilirsiniz,
    2 bin km ye birşey demiyorlar geçince ...
    %20 karınız olur, servis aralıklarını 12 bin km de bir yapın, herhangi bir sıkıntısı yok...

• Allah nasip ederse bu yazın 1.33 Auris almayı düşünüyorum. Yaşım 37 ve ilk arabam olacak dolayısıyla şimdiden aşırı derecede heyecanlıyım kendimi biraz sıkıştırabilsem 0 alsam diyorum. Maddi gücümü ne kadar zorlayabilirim bilmiyorum ev borcumun bitmesine az kaldı. Sağda solda 1.33 için yazan olumsuz yorumlar sanki arabanın sahibiymişim gibi çok canımı sıktı. Arabayı kiralayan bir yer bulup 1 gün sürsem mi acaba illa Auris olsun istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.