Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8.701
Cevap
155
Favori
571.333
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Audi >> Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3498 Mesaj
    Yahu a1'i biraz büyütmüşler sonuç budur.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Çok şık ve kaliteli bir iç tasarım.
    Vites kolu hariç neredeyse kusursuz.
    Modern tasarım bu değildir de nedir.. Allahaşkına birileri Opel Astra'nın büyük düğmeli bol şatafatlı kalitesiz iç mekanını örnek göstermesin

ironi değil mi bu
    eğer değilse tamamen farklı şeyler düşünüyoruz
    |
    |
    |
    |

Bu A3'ü burada değilde Doğuş Oto showroomunda, mini etekli satış temsilcisi eşiliğinde, Doğuş Oto'da çoğu arabadan anlamayan kalabalık güruhun "wauuuvvv Audiii" nidalarını işiterek üzerinde 40.000€ fiyat etiketiyle birlikte gördüğünüz zaman gözünüze gayet güzel gelecektir .
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    1996 Peter Schreyer tasarımı audi a3

2012 Peter Schreyer tasarımı kia sportage

bu karşılaştırmadan audinin 16 sene sonunda yerinde saydığı sonucu çıkabilir.sizcede öyle değilmi?

|
    |
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yarbay
    2948 Mesaj
    "Shupher olmush jksdee" tarzında yazılmış mesajlar dışında bu araca güzel diyen iltifat mesajlarını şaka olarak kabul ediyorum.
    |
    |

|
    |

Bilerek Golf R-Line'nın iç mekanının resmini paylaştım çünkü ordaki A3'de muhtemelen full paket.
    audi nasıl bu kadar kötü bir tasarımla gelmiş anlayamadım. direksiyon bile aracın alınmaması için bir sebep
    |
    |

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Gerçekten bu kez hem dış hemde iç mekan olarak pek başarılı bir iş çıkaramamışlar. Üvey kardeşinin iç mekanı çok daha kaliteli duruyor:

Bilerek Golf R-Line'nın iç mekanının resmini paylaştım çünkü ordaki A3'de muhtemelen full paket.

|
    |

• Yüzbaşı
    451 Mesaj
    audinin kalitesi tartışılmaz, yeni cıkacak a3 en cok bayan sürücülerin ilgisini
    cekecek gibi geldi. ama zarif ve şık bir araba
    şu anki kasasının popilerliğini yakalıyabilirmi zamanla göreceğiz
    ama şuda bir gercek ki işcilik ve malzeme kalitesi mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt_35 -- 17 Ocak 2012; 21:23:35 >
    |
    |
    4503 Mesaj
    normalde çok kötü arabaların bile resimleri çok güzel olur ama maalesef bu audi a3 ün resimleri bile çok kötü.maalesef diyorum çünkü en sevdiğim ve en başarılı olmasını istediğin Alman markası audi dir.ama bu sefer fena çuvallamışlar.vitesin olduğu navigatör tuşlu bölümü çok beğendim onun dışında her yerde batırmışlar.direksiyon,havalandırma,kilma tuşları,multi medya ekranı falan hepsi çok kötü en az vw tasarımları kadar iddasız ve sade.hyundai grup un peter scheryer ve thomas buerkle yi transfer etmesi bunları can evinden vurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 17 Ocak 2012; 22:26:59 >
    |
    |
    Ön konsol biraz daha dolu olsaymış giç fena olmazmış özellikle teyp kısmının alt tarafı en çok dikkat çeken basit kısım orası.
    |
    |
    1.4 TSI VW SCİROCCO 160 HP -18 İNTERLAGOS-Bİ-XENON-CAM TAVAN-AYNA PAKETİ-KAŞMİR DÖŞEME-H&R 3,5 CM FEDERN-15MM CUSTOM SPACERS-İTG CAİ-Ecufast Stg 2 Remap-SUPERSPRİNT FULL EXHAUST-GReddy Turbo Timer
  • Binbaşı
    1428 Mesaj
    a1 a3 a4 a5 a6 a8 hepsi birbirinin aynısı worldcarfans da yeni a3 ile ilgili yorumları ingilizceniz varsa okuyun gülmekten öldüm :D Ahh bmw yeni 1 serisini azcık güzel yapsaydında şu a3 deliliğini bitirseydin...
    quote:

Orijinalden alıntı: garin

1996 Peter Schreyer tasarımı audi a3

2012 Peter Schreyer tasarımı kia sportage

bu karşılaştırmadan audinin 16 sene sonunda yerinde saydığı sonucu çıkabilir.sizcede öyle değilmi?

o zaman porsche 50 senedir yerinde sayıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 19 Ocak 2012; 0:33:48 >

• Yarbay
    3375 Mesaj
    içi nefis bence.
    gerçekten çok sade, kimine göre basit denecek kadar sade ama bir o kadar da minimalist ve şık. havalandırma ızgaraları elde yapılmış gibi. kocaman iri plastik parçalı, düğmeli, şişman göğüsler bütün kompakt'larda mevcut zaten hali hazırda. yoruma açık tabi, bir art work'de böyle olmalı zaten (: uzun zamandır bu kadar orjinal bir iç mekan görmemiştim. ama tr tüketicisi böyle dolu dolu, klasik şişman bol düğmeli göğüs seviyor, arabada tabi (:

Bmw 1 serisinin de içi gayet hoş bence.
    |
    |

2008' Audi S5 4.2L V8 quattro
    2017' Egea HB 1.3 Multijet Urban Plus
  • Yarbay
    2305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Ön konsolda plastik kalitesi berbat.

Resimden kaliteyi mi anladın ?
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.