Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
107 Misafir Kullanıcı, 107 Masaüstü Kullanıcı
8.649
Cevap
154
Favori
565.422
Tıklama
Giriş
    1277 Mesaj

Haklısın aslında.Geçen gün 2013 model 75.500 e bmw 1.16d vardı almadım düz vites diye.Sıfırına fiyat aldık arkadaş için 113.500 TL dediler.Sanırım sadece far makyajı farkı vardı.Tabi birde ZF şanzıman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M.L.Crassus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Bende de öyleydi diye hatırlıyorum sonradan sağ arka kapı içine kaydı ses nedense, ayarları vs. kurcaladım ama yok olmadı.

ses yakınlaşma olan yere doğru akustik olarak geliyor

Teşekkürler, benim servise gitmem şart oldu tek taraftan geliyor ses :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alphi3458 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tech-Mania
    Acer Predator 17 G5-793G-78QB | iPhone X 256gb Space Gray | Ps4 | Ps Vita | Sony Fdr-X1000 - Fdr-X3000R 4k Action cam | Canon G7X | Sony a7ii (iLCE M2) 28-70mm kit - Sony 85mm f1.8 - Sony 16-35mm f4
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vibrant

Haklısın aslında.Geçen gün 2013 model 75.500 e bmw 1.16d vardı almadım düz vites diye.Sıfırına fiyat aldık arkadaş için 113.500 TL dediler.Sanırım sadece far makyajı farkı vardı.Tabi birde ZF şanzıman.

2012 başında 1.16 i benzinli aracı arkadaşım 65 e almıştı. Bence bmw de pek zarar etmiyor.
    |
    |
    Arkadaşlar pazar günü aracım gemiyle limana yanaşmış. Ancak iki gündür ithalat ve gümrük işleri halledilemedi. Şatış temsilcisi bana yoğunluk diyor. Araç ne zaman bayi stoğuna düşer gelmesi ne zamanı bulur ? bilgisini olan arkadaşlar varsa çok sevinirim.
    |
    |
    1 Mesaj
    Bugün doğuş oto ile görüştüm makyajli a3 ler Ağustos 15 te gelecekmiş.

|
    |

Orijinalden alıntı: t_ky

Arkdaşlar merhaba ikinci el a3 almayı planlıyorum. 2015 model araçlarda şanzıman sorunu hala devam ediyor mu? Bilen birinin yazmasını rica edeceğim.

Ne sorunu varmış şanzumanda?

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

Orijinalden alıntı: t_ky

Arkdaşlar merhaba ikinci el a3 almayı planlıyorum. 2015 model araçlarda şanzıman sorunu hala devam ediyor mu? Bilen birinin yazmasını rica edeceğim.

Ne sorunu varmış şanzumanda?

|
    |
    |
    |

beyler bu ürünü kullandınız mı?

ben önceki dizel astrama atıyordum. a3 üm de 15.000 km oldu. atsam mı diye düşünüyorum.
    |
    |

Bugün A3 araştırdığımda 75.500 gibi fiyatlar aldım. 1.2 Manuel için. Attraction donanımı deniyor. Bu donanımda ne kaybım olur? Daha doğrusu adam akıllı da bir karşılaştırma yapamadım. Ne dersiniz?

Merhaba,

Ben A3 manuel attraction + advanced paketi 75.000 TL fiyatla satın aldım.

Kapora yatırdığınız Leon'un donanım seviyesini bilmiyorum ancak sunroof kaybınız olacak.
    |
    |
    van_hoijdonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Advanced paket + sunroof eklentisi var leonda. Yaklaşık 10 bin liralık donanım bu.

Led on arka farlar
    On arka park sensoru optik park sistemi
    17"jant
    Alcantara spor koltuk doseme
    6.5" ekran media plus paketi 4+4 hoparlorler
    Arka koltuk kol dayama

Bir yerde soruyorum bomboş a3 deniyor leon'a nazaran. Bir başka yerde abi boş olsun audi audidir şaşma diyorlar. Çok kafa karıştırıcı yorumlar var.

|
    |
    cenktuce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Sizin için önemli olan donanım mı yoksa arabanın daha kaliteli ve prestijli olması mı?
    Aynı zamanda dizel mi istiyorsunuz yoksa benzinli mi? Aracı senede ne kadar kullanacaksınız?

Doğrusunu söylemek gerekirse A3 attraction paket Leon'a göre daha boş. Xenon, cam tavan, park sensörü, katlanan ayna (Leon'da var mı bilmiyorum), led farlar aracınızda olmayacak. Koltukları bana göre daha çirkin olacak ama arabanın hem dıştan görüntüsü, hem iç malzeme kalitesi ve görüntüsü çok daha iyi olacak.

Yani herkesin ayrı fikri olması normal sonuçta sizin tercihlerinize göre karar vermeniz lazım. Ben de donanım seven ama A3'ü de çok beğenen birisi olarak bir hayli kararsız kalırdım bu noktada doğrusu...
    |
    |
    van_hoijdonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    audi a3 dizel otomatik alma arefesindeyim A3 attraction çok boş deniyor benim için özellikle öncelik hız sabitleci cc önemli genelde uzun yol yaptığım için çok büyük rahatlık sağlıyor bu cc sonradan ekletiliyormu fiyatı ne kadardır ambition modeliyle aralarındaki farkları siteden bulamadım 2. elde 2013-2014 ambition paket 105ps modeli ile 2015 sonu 110ps güncel motorlu olan attraction fiyatları neredeyse aynı güncel motor daha cazip geliyor ama arada çok fark varsada ambition tercih edilirmi koltuklarının bile farklı olduğu söyleniyor fikrinizi almak ve modellerle ilgili bilgisi olanların yardımcı olmasını bekliyorum teşekkürler

Orijinalden alıntı: izmuhendis

audi a3 dizel otomatik alma arefesindeyim A3 attraction çok boş deniyor benim için özellikle öncelik hız sabitleci cc önemli genelde uzun yol yaptığım için çok büyük rahatlık sağlıyor bu cc sonradan ekletiliyormu fiyatı ne kadardır ambition modeliyle aralarındaki farkları siteden bulamadım 2. elde 2013-2014 ambition paket 105ps modeli ile 2015 sonu 110ps güncel motorlu olan attraction fiyatları neredeyse aynı güncel motor daha cazip geliyor ama arada çok fark varsada ambition tercih edilirmi koltuklarının bile farklı olduğu söyleniyor fikrinizi almak ve modellerle ilgili bilgisi olanların yardımcı olmasını bekliyorum teşekkürler

bayiyiye gidip inceleyebilirsiniz. burda arkadaşlar çoğu kez açıkladı ama görmek en güzeli olur.

• Teğmen
    164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selcukilhan

quote:

Orijinalden alıntı: izmuhendis

bayiyiye gidip inceleyebilirsiniz. burda arkadaşlar çoğu kez açıkladı ama görmek en güzeli olur.

bayiler kullananlar kadar bilgi sahibi değil kronik sorunları söylemezler 105 ps ile yeni nesil motor arasındaki farkı kullanan bilir cc taktıran olabilir araştıran vardır modeller arasındaki özellik farkını kullananlar bilir yinede teşekkürler
    |
    |

• Çavuş
    66 Mesaj
    Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. a3 sedan sahibiyim 2016 model. ilk aldığımda yan ayna parkederken kaldırımı görmem için otomatik aşağı inerken sonrasında otomatik düzeliyordu şimdi çalışmıyor. Ben manuel indirip bakıyordum. Otomatik hale tekrar nasıl getirebilirim. Kitapçıkta göremedim nasıl yapacağımı. bilen varsa söylerse memnun olurum.
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
3,110
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.