Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaşlar 1.6 tdi ambiente stronic premium paket xenon ve camtavanla 110 bin fiyat sizce nasıl acil yardım gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogantr661

Forumdaşlar 1.6 tdi ambiente stronic premium paket xenon ve camtavanla 110 bin fiyat sizce nasıl acil yardım gerekiyor?

bu fiyatı hangi bayiden aldınız ? gayet güzel fiyat bende yarın gideceğim bayiye
  • izmuhendis İ kullanıcısına yanıt
    Şenyıldızdan hocam.anladığım kadarıyla izmirde ikamet ediyorsunuz size eröz yakın ama eröz çok yüksek fiyat veriyor hele takasta resmen öldürüyor.bir kere gittim o bayiye bir daha adımımı atmam hiç memnun kalmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogantr661

Şenyıldızdan hocam.anladığım kadarıyla izmirde ikamet ediyorsunuz size eröz yakın ama eröz çok yüksek fiyat veriyor hele takasta resmen öldürüyor.bir kere gittim o bayiye bir daha adımımı atmam hiç memnun kalmadım.

maalesef bir kaç yıl önce gittim adamlar pekte ilgilenmiyor istanbuldanda fiyat sorarım yüzyüze görüşmek kadar etkili olurmu bilmem ama bu aralar iyi indirimler yapıldığını duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmuhendis

quote:

Orijinalden alıntı: barantr90

quote:

Orijinalden alıntı: izmuhendis

cam tavanla ilgili sorun yaşayan varmı özellikle sıcak bölgelerde yaşıyanlar için sıkıntı olabileceğini duydum ses,su kaçırma , sıcaktan fitillerin gevşemesi yılda 1 kez bakım gerekiyor deniyor avantajlarıda var tabiki cam tavandan vazmıgeçsek

Bu konuda en büyük sorunu ben yaşamıştım zamanında. Iki metalin birbirine vurma sesi gibi bir ses geliyordu. Serviste bir yağ gibi ya da krem diyim öyle bir şey var ondan senede bir kere uygulatın ve kaliteli bir markanın da araçlar için fitil, plastik vs. koruyucu bir spreyi var ondan edinin. Uygulaması da çok basit. Ister beze sıkın öyle yedirin ister direkt yüzeye sıkıp silerek yedirtin karar sizin. Ben bunları uyguluyorum ve uygulattırıyorum o günden beri de hiç bir sorun yaşamadım.

teşekkür ederim nerede yaşadığınızı bilmiyorum ama ben izmirde yaşıyorum bir kaç kişiden sıcaklıkla ilgili çok sorun olduğu cam tavanın altındaki perdenin bile işe yaramadığı açık bırakınca toz v.s. kapalı kalınca aşırı sıcak v.s. kararsız kaldım çok hoş görünüyor derinlik katıyor aslında

sunrooflu ambiente sedanı izmir erözde geçen yıl temmuz ayında ramazan bayramı arefesinde öğlen sıcağında test ettim. Klima soğutma da biraz sınıfta kalmıştı. Siyah cam dokununca el yakıyor ve sıcağını içeri veriyor. Perde de çekilse içersi oldukça sıcak olmuştu. Eröze gidin bence tam öğlen vakti sunrooflu a3 ü test edin. benim gördüğüm eksileri bunlardı. akşam da güzel olabilir ama serinde ese ese gezersiniz.:)

Barbaros vardı eröz de o bana yardımcı olmuştu. Ben arabayı geçen yıl aldığımda doğuş otolarla aynı fiyatı verdiler. şu an nasıldır bilmiyorum.

• Makyajlı s3 için sordum dün , eylül gibi sipariş açılması bekleniyor dediler.

Makyajlı a3 modelleri de kısa içerisinde satışa çıkar herhalde. ( ya da çıktı mı bilmiyorum )

Yeni a4 te olduğu gibi virtual cockpit alınabilecek , doğal olarak navigasyon da olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mayıs sonunda Şenyıldızdan 117 küsura aldım. 7000 TL indirim çok fazla geldi. Bir yanlışlık olmasın? 2016 model ambiente premium paket benimki. Dizel
  • cemakg C kullanıcısına yanıt
    Hocam senin araç sedan mı?benim sorduğum araç sportback.

• Geçen hafta Ankara Doğuştan a3 hb attraction dizel için 96 bin fiyat aldım. Ellerinde ambiente ve ambition kalmamış. Makyajli a3 ler içinde Ağustos 15 te gelecek dediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel fiyat hocam sizin dediğiniz aracın üstüne bahsettiğim aracın opsiyonları eklenince 110 ediyor aldığım fiyat nor almiş

• 2015 veya 2016 a3 hb arıyorum. Aracını satmak isteyen Ankaralı arkadaşlarla görüşmek isterim

• Evet daha öncede ambition için 110 fiyat vermişlerdi fiyatlar iyi ama makyajli yine görmek lazim

• Mayyajla beraber 4 kollu direksiyon gidiyor diye biliyorum, eğer donanım benzer olursa ambiente yerine gelecek olan design pakete talep artar gibime geliyor.çünkü sırf o direksiyon yüzünden vazgeçen çok müşteri var.bir de bugün farkettim ambientede taba rengi deri olan araçlar da varmış çok hoşuma gitti de çok nadir bulunuyor.

• Evet haklisiniz dort kol direksiyon biraz demode duruyor. Üç kollu direksiyona geçiriliyormuş ayrıca farklı döşeme seçeneklerinden bahsediliyor

• Evet sedan.
  • Arkadaşlar aracımı yeni aldım. Sd kart girişine sd kartı takıyorum. Ancak okunmuyor diye yazı beliriyor medyada. Sd kartı bilgisayara takınca bi sıkıntı yok. müzik atabiliyorum içine. Pc de NTFS olarak ayarladım. NTFS veya FAT olması bişeyi değiştirir mi ? Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  • Kur kampanyası bitti mi arkadaşlar

• merhabalar ben de şu sıralar a3 sportback ya da sedan almayı düşünüyorum. düşündüğüm paket ambiente + advance paket + premium paket yani led+ xenon vs. ve sunroof olsun da istiyorum. fiyat olarak sportback için 110.000 sedan için 118.000 tl fiyat aldım. dün nerdeyse alacaktım aracı ki makyajlı kasa için beklemeye karar verdim. sizce makyajlı kasa fiyat olarak ne kadar fark eder bu bahsettiğim donanımda, ağustosta zaten gelecek diyor bayiler makyajlı kasa onu bekleyip öyle karar vermek mi doğru olur yoksa şimdi almak da bi şey kaybettirmez mi.
  • siclatron kullanıcısına yanıt
    Bende a3 almak niyetindeyim fakat makyajli kasasıni görmek istiyorum. Ankara Doğuşta sorduğum kişi makyajli kasa yaklaşık 2000 euro fark eder dedi. 15 Ağustosta satışa baslayacaklarmis

• http://www.hepsiburada.com/s-dizayn-audi-a3-2013-uzeri-hb-kapi-koruma-citasi-krom-p-celik-abs-plastik-8-prc-p-OTSDZ5103400

Kapılara Krom Çıta düşünüyorum arkadaşlar. Sizce nasıl ? Orjinal gibi olur mu ? Birde belli zaman sonra ses yapar mı deforme olma ihtimali vs.
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.