Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam. Daha iyisi sizin olsun. 2.0 TDİ quattro 190 hp. Tek paketli dediler premium deri koltuk ısıtma xenon vs vs gidiyor. 224.800 TL. Yarın yada ertesi gün parayi vereceğim.navigasyon yükleyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriterk -- 16 Kasım 2015; 10:37:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar A3 Sportback 1.6 TDI 110 hp Ambiente S tronic siyah renk 95.000 tl fiyat veriyorlar,uygun mu fiyatı daha indirim yaparlarmı,uygun diyorsanız alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriterk

Teşekkürler hocam. Daha iyisi sizin olsun. 2.0 TDİ quattro 190 hp. Tek paketli dediler premium deri koltuk ısıtma xenon vs vs gidiyor. 224.800 TL. Yarın yada ertesi gün parayi vereceğim.navigasyon yükleyecekler

araba yılanmış, hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegabion

Arkadaşlar A3 Sportback 1.6 TDI 110 hp Ambiente S tronic siyah renk 95.000 tl fiyat veriyorlar,uygun mu fiyatı daha indirim yaparlarmı,uygun diyorsanız alıcam

Xenon veya cam tavan yoksa fiyat yüksek veya yükselmiş..

Ambition+xenon 96500 fiyat aldım buna göre hesaplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Arkadaşlar A3 Sportback 1.6 TDI 110 hp Ambiente S tronic siyah renk 95.000 tl fiyat veriyorlar,uygun mu fiyatı daha indirim yaparlarmı,uygun diyorsanız alıcam

102 ye zenon sunroof ambition aldı arkadaş, daha bugün. boya farkı 3000 lira s line farkı da 3000 civarı olsa. fiyat onu bulur bence
  • xeonon var,yarı deri koltuk,15 kollu jant,cruse kontrol,kromajlı şeritler var cam tavan yok arkadaşlar iyi mi bu fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukilhan

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

102 ye zenon sunroof ambition aldı arkadaş, daha bugün. boya farkı 3000 lira s line farkı da 3000 civarı olsa. fiyat onu bulur bence

Eğer öyleyse fiyatlar artmamış.

@tegabion ; Aracın paketi ve ekstralarını söylemeniz lazım değerlendirebilmek için.Dediğiniz donanımlar zaten ambiente içinde.Yani özel renk var mı? S-line falan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: feriterk

190hp'lik versiyonu tercih etmekle ve onu da quattro yapmakla müthiş bir seçim yapmışsınız. Allah kazasız belasiz kullanmayı nasip etsin. Tekrar hayırlı olsun.

• quote:

xeonon var,yarı deri koltuk,15 kollu jant,cruse kontrol,kromajlı şeritler var cam tavan yok arkadaşlar iyi mi bu fiyat

Bana normal geldi fiyat. Xenon yaklaşık 5000-TL oynatiyor Audi'de. Ambition + Xenon 96.300-TL aldık teklif olarak. Ambition bir miktar daha pahalı. Sizin teklif 95.000-TL. Bana aracın net fiyatını ( teklif formunda en üstte yazan Euro fiyatı yazarsaniz Ambition - Ambiante net farkını ) hesaplayıp yazabilirim size. 20.746-Euro net standart Ambition fiyatı şu anda.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Ambition + Xenon 96.300-TL aldık teklif olarak. demişsiniz, o zaman 95.000 ambition+zenon iyi fiyat alıyorum ben aracı bu fiyata arkadaşlar
  • quote:

Ambition + Xenon 96.300-TL aldık teklif olarak. demişsiniz, o zaman 95.000 ambition+zenon iyi fiyat alıyorum ben aracı bu fiyata arkadaşlar

Hayırlı Olsun şimdiden .

• quote:

Sizin teklif Ambiante için ama dikkat edin. Ambition zaten daha pahalı bir araç.

• Saolun arkadaşlar,ambiton+zenon 95.000 dediler zenon dahil yani bu fiyata
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Amin. Teşekkür ederim.

• quote:

Saolun arkadaşlar,ambiton+zenon 95.000 dediler zenon dahil yani bu fiyata

Hocam o fiyata amibiton zor gibi mutlaka kesin olarak öğrenin ambition ise çok iyi fiyat almayı düşünüyorsanız kaçırmayın derim.
  • Ambiente'nin baz fiyatı 19.621 € yani ambition ile aralarında 1.000 € kadar fark var anladığım kadarıyla. Ambition 96.500 TL ise Ambiente'nin 93.500 falan olması lazım. Arkadaşın teklif aldığı araçta ambientedir diye düşünüyorum, yarı deri koltuk o donanımda var.
  • Teklif forumunda ambiente 21.024 euro
    Cam tavan 1230 euro
    Bendeki hesaba göre 94,5 e denk gelmesi lazım.500k sorun değil bence.Zaten trafik Sigorta'sı dahilse tam denk geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: engastrius

Ambiente'nin baz fiyatı 19.621 € yani ambition ile aralarında 1.000 € kadar fark var anladığım kadarıyla. Ambition 96.500 TL ise Ambiente'nin 93.500 falan olması lazım. Arkadaşın teklif aldığı araçta ambientedir diye düşünüyorum, yarı deri koltuk o donanımda var.

1.125-€ fark x 1.711 vergiler x sabit kur 2.70-TL = yaklaşık 5.200-TL yapar. Ambiante - Ambition farkı bo kadar olmamalı. Attraction ile olabilir ama. Keşke arkadaş araç teklif formunu paylasmis olsaydı. Hep birlikte daha net yardimci olabilirdik. Alınan teklifin ben de Ambiante olduğunu düşünüyorum ama mesajlarda Ambition & Ambiante karışmış durumda. Bu da doğrudan araç fiyatını etkileyen bir durum.

• Arkadaşlar aracı aldım ; Araç Ambiente +xeonon plus far iyi yaptım herhalde bu fiyata almakla
  • Audi Almanya'nın sitesine baktım orada ambition ile ambiente arasında fiyat farkı gözükmüyor.İkisi de 30.050 €. Attraction'ı 28.150 €'ya satıyorlar. Belki farklı donanım içerikleri vardır Türkiye'ye gelen modellere göre ancak fiyat farkı gerçekten yok ise 95.000 Tl iyi fiyat gibi gözüküyor bu durumda ambiente için.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.