Şimdi Ara

Yeni Arteon FİYAT AÇIKLANDI 1.5 TSI GELDİ (229.500)>>260.400₺ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
17.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya da 40k Euro. Almanya da 3.20d 35k Euro. Bide buradaki fiyatlara bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu vw firmasını anlamakta güç. Belli ki, patlama bekliyorlar satışlarda. Hadi Mercedes, Bmw geçtim, Audi dururken bunu almazlar. Araç kötüdür, şöyledir de demiyorum, prestij + parasının hakkı değil. Eşşeğe altın semer vurunca değeri mi artıyor eşşeğin? Vw bunun derdin de, benim de böyle pahalı segment aracım olsun, benimde pisküvetim olsun, varsın satmasın ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 10 Haziran 2017; 21:53:35 >
  • Sıfır arabayla 2.el fiyatları karşılaştıran arkadaşları anlayamıyorum. Ayrıca aynı özellik ve donanımlarda olan A5 fiyatı 400bin tl den aşağı kesinlikle değil. Doğuş oto bu arabayı yine napar eder sırada bekleterek satar bu fiyatlarla.
  • 240 hp dizel için piyasa şartlarında normal fiyat. 250 bine 1.6 benzinli cla alacağıma bunu alırım.

• Stones S kullanıcısına yanıt
    İşkembeden atıyonuz gene,

Örnek olarak 4 serini verdim 50 bin daha pahalı 50 hp daha düşük.

4 serisi fiyatını hakkediyor da bu mu hakketmiyor?

Vw veya doğuş hiç mi araştırmadı piyasayı bu fiyatı koyarken?

Premium olunca her şey her fiyat mubah mı?

Komik olmayın araştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust06 -- 20 Haziran 2017; 14:16:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

Almanya da 40k Euro. Almanya da 3.20d 35k Euro. Bide buradaki fiyatlara bakın.

Oradaki fiyatları ve alım gücünü millet algılayabilse zaten tümden cinnet getirmeleri mümkündür.

• quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Komik olmayın araştırın

Bu arabayı alacak adam gösteriş peşindedir. Gösterişle işi olmayan, 40 bin lira ucuza aynı motor şanzımanlı Passat alır. Hatta senin mantığınla Passat da değil Superb almalıdır.

Madem gösteriş için araba alıyorsun, BMW'nin VW'den daha fazla ilgi çekeceğini konuşmaya gerek yok sanırım. İşini daha iyi yapan bir arabanın daha pahalı olması da normal.

BMW'ye laf çakmışsın ama 2.0 TDI 190'lık A5'in Arteon'dan 20 bin lira pahalı olduğunu pas geçmişsin. O da 50 beygir daha güçsüz. Bu durumda ya Audi premium değil, bu sebeple hedef olarak görmüyorsun kendisini ya da VAG fanlığında çıtayı göremeyeceğimiz yerlere taşıdın artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Komik olmayın araştırın

Bu arabayı alacak adam gösteriş peşindedir. Gösterişle işi olmayan, 40 bin lira ucuza aynı motor şanzımanlı Passat alır. Hatta senin mantığınla Passat da değil Superb almalıdır.

Madem gösteriş için araba alıyorsun, BMW'nin VW'den daha fazla ilgi çekeceğini konuşmaya gerek yok sanırım. İşini daha iyi yapan bir arabanın daha pahalı olması da normal.

BMW'ye laf çakmışsın ama 2.0 TDI 190'lık A5'in Arteon'dan 20 bin lira pahalı olduğunu pas geçmişsin. O da 50 beygir daha güçsüz. Bu durumda ya Audi premium değil, bu sebeple hedef olarak görmüyorsun kendisini ya da VAG fanlığında çıtayı göremeyeceğimiz yerlere taşıdın artık.

fanboylara laf anlatmakla uğraşılmaz. geçenlerde bir tanesi golf ile bmw f30 tokatladım diyordu. adamlarda eziklik var. iyi marka araba alamıyorlar. kendi arabalarını iyi arabalarla kıyaslayıp ego tatmini yapıyorlar.

ben artık fanboylara laf anlatmakla uğraşmıyorum.blocklayıp geçiyorum.

• DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Merak etme 240 hp lik bu araç etrafta beleşe dağıtılmış gibi olan BMW mercedes ve Auidi den daha fazla ilgi çeker bir kere orada yanlışın var

Ayrıca bu model passata göre çok daha sportif yani passatı alan bunu almaz mantığın da yanlış.

Audi ye zaten çakıyorlar antivag tayfası, benim ilave bir şey yazmama gerek yok.

Hatta senin destekçin auidiyi Premium dan bile saymıyor.

Adamlar 2000 motorda son noktayı koymuşlar sen hala prestij Premium masalını anlat dur burada...

• A380 kullanıcısına yanıt
    Audi ye Premium diyemeyen yazmaya eli gitmeyen arkadaş bana fan diyor

• trust06 T kullanıcısına yanıt
    Aman ne nokta ne nokta. Diğer üreticiler de 2.0 dizelde 235 beygir ve buna yakın güçler alıyor zaten. Noktaya bak.

Nokta dediğin 1.6 THP olur, 2.0 T8 olur ya da 2.0 45 AMG olur. Rakibinden 5 beygir güçlü nokta olmaz. Hele sürekli geri saran TSI ile virgül bile olmaz.

VAG öyle bi motor yapmış ki, Audi'nin ve Porsche'nin hiç bi modelinde kullanmıyor. VW üzerinde saha testleri bittikten sonra mı geçecekler acaba Audi ve Porsche'ye de?

BMW ile aynı pozisyondaki Audi'ye Arteon karşısında sallayamıyorsun işte, bu da fanlığının belgesi işte.

• şu millet hala anlayamadı, 270.000₺ bu arabaya mı verilir mercedes alırım audi alırım diyor.

sıfır arabadan bahsediyoruz nereye alıyorsun audiyi sıfır, vw savunmuyorum her konuda aynı şeyler 160.000₺ talisman alınmaz audi var o paraya şu var o paraya bu var.

• Haha adamlar 2lt motordan 400beygir güç alıyor buna karşı neler yazmışlar haha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat fiyatına arteon'mu passat 250bini geçiyordu en son

• Yine fakirler toplanmış arteonu yerden yere vurmaya 310 bin değilde 250 bin olsa alabiliceniz sanki hadi siz gidin uzaktan kumandalı aracınızın pillerini değiştirin 310 bin tl de bu piyasaya göre gayet normal fiyat ucuz değil ama segmentine göre pahalı da değil

• 280 bine maserati 7 serisi s serisi ne ararsan var. Buna para verenin aklı yok

• Yine bir elma ile armut karsılastırması olmuş. Arteon ile aynı motor ve donanımındaki A5 i 400bin tl den asagı alamazsınız. Adamlar 309 demiş çok mu :)
  • ciddi kedi kullanıcısına yanıt
    İçerisinde osurulmuş araba almak tercih meselesi tabiiki
  • fanboylar toplanıp babasını malı gibi vw savunduğuna göre iyi yerden vurmuşuz demektir.

atomlarına ayrılan vw için 300 bin lira verilmez. gider o paraya 2.el mercedes ya da bmw alınır. audi bile alınmaz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.