Şimdi Ara

Yeni aracım A3 sedan 1.0 s tronic Pİ İlk İzlenimlerim (Yeni Resimler Geldi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
10
Favori
10.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rapidturkey hocam birşey sormak istiyorum, elektromekanik park frenin yanında A harfi olan o tuş, Autohold a mı ait, golflerde olan ile aynısımı. Eğer öyleyse okuduklarıma göre çok kullanışlı bir özellikmiş.
  • rapidturkey R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1.6 düşünüyorum fakat daha bayii ye gitmedim.
    Araca cam tavan ,yada sunroof
    3 kollu düzleştirilmiş direksiyon
    vites i daha güzel gösteren gri nikelaj kaplama sanırım galiba
    navigasyon
    geri görüş kamerası
    özellikleri olan ne kadar olur biliyormusunuz yada bunların tek tek eklenınce fiyatı ne kadar arttırdığını bi türlü bulamadım.

1.6 nın 2+2 garantisi 2.299 TL mesela sizin 92 bin e buda dahil fiyat dimi.

Bu arada 50 bin kerdi geri ödesi 56.800 fln yapıyor sanırım doğrumudur ?
    @rapidturkey
  • rapidturkey R kullanıcısına yanıt
    otomatik klima demeyi unutmuşum @rapidturkey
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapidturkey

quote:

Orijinalden alıntı: talper_m

Merhaba;
    aracınız A3 Sedan 1.0 TFSI 116 hp S tronic PI değilmi ?
    116 binden 92 bin e mi aldınız gerçekten çok merak ediyorum cevaplarsanız sevirinim.
    sabit kur 2.99 dan hesaplattım demişsiniz araç € 34.246 dimi 102bin tl yapıyor böylede.

audi de;

kampanya ve fırsatlarda sadece A3 SPORTBACK’ler için 1 Euro, 2,89 TL yazıyor.
    kendi sitesinde fiyat listesinde Euro kuru 3,4044 TL yazıyor bu fiyata göre araç 116 bin TL .
    nasıl oldu bu kadar düştüler
    teşekkürler @rapidturkey

araç 1.0 başlangıç paket + advance paket eklenmiş a3 sedan pi kasa

fiyat 109 bin tl civarı euro kuru 2.99 dan hesaplanınca
    ama 92400 e kampanya adı altında satın aldım ben.

50 bin tl 0.59 36 ay (uzatılmış garanti ve kasko ekledim) kredi ile birçok düşündüğüm araca göre faiz den karım da oldu.

bende ilk liste fiyatına bakınca gidip 2.el a3 sportback alıyordum arayıp sorarak fikir değiştirdim.

Bir kaçını arayıp öğrendim paylaşmak istedim
    led farlar 1130 €
    panoramik cam tavan 7 bin TL
    geri görüş 510 €
    3 kollu düzleştirilmiş direksiyon simidi 300€ ama bulunması zormuş
    iç mekana ve vites üzerine alüminyum dediğim olay standart değiştirilmiyormuş.standartında varmış.
    navigasyon ve MMI donanım eklenemiyormuş??????????
    otomatik konfor klima standartmış.
    1.6 sı = 114.500TL @rapidturkey

• Fotoları hızlıca ve detaylıca paylaştığınız için çok teşekkürler.

Benim de araçta tek eksik gördüğüm koltuk döşemeleri ve bel desteği eksikliği. Bunun dışında her şey çok güzel. Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
  • sefazol S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

2 yıl garanti yaptırmadınız anladığım kadarı ile. Fakat 0.59 faizli kredi kampanyasından yararlanmak için +2 yıl garanti artı bayiden kasko yaptırma şartı vardı. Siz bu kampanyadan yararlanmadınız mı bu durumda?
    Yararlandıysanız nasıl oluyor, detay paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalkanfatih

quote:

Orijinalden alıntı: sefazol

standart + advance paket + hız sabitleyici takılacak, bana yeter Focus 1 den sonra. St +2 yıl garantiye 1800 tl demişti. stronic için bende düşünüyordum, arızanın masrafını düşününce birşey değil, ama St öyle söyleyince gerek görmedim. Bellide olmaz alabilirimde.l

Benden +3 yıl garanti uzatmaya 2900tl aldılar !! 1800tl hangi bayi verdi?

ben adana aykan dan satın aldım +2 yıl 1780 tl civarı
    fiyatlar standart ama vdf ana sayfasında garanti uzatma kısmında motor bg gücüne göre değişen oranlar var incelerseniz altta linkini verdim.

http://www.vdf.com.tr/tr/uzatilmis-garanti-fiyat-listesi.aspx

• quote:

Rapidturkey hocam birşey sormak istiyorum, elektromekanik park frenin yanında A harfi olan o tuş, Autohold a mı ait, golflerde olan ile aynısımı. Eğer öyleyse okuduklarıma göre çok kullanışlı bir özellikmiş.

aynen ta kendisi . ve çok işe yarıyor. şehir içi yoğun trafikte start - stopla beraber çok faydalı olacak.
  • quote:

navigasyon
    geri görüş kamerası
    özellikleri olan ne kadar olur biliyormusunuz yada bunların tek tek eklenınce fiyatı ne kadar arttırdığını bi türlü bulamadım.

@rapidturkey

benim 92400 aracın fiyatı
    garanti uzatma için 110 bg olduğu için + 2 yıla 1740 tl civarı verdim.

1.6 tdi cam tavan deri koltuk (desing paket için ) 120 bin tl fiyat verdiler .tek tek donanım seçme şansı şuan için yoktu 3 ayı geçeceğini belirtiler o yüzden opsiyon listesi sormadım.
    50 bine aynen 56 küsür bir rakam çıkıyor 0.59 ile ben kasko ve garanti uzatma ve dosya masrafıda içinden kesilerek 54200 tl çektim (36x1711 tl) geri ödeme çıktı.

• quote:

quote:

navigasyon
    geri görüş kamerası

@rapidturkey

1.6 tdi cam tavan deri koltuk (desing paket için ) 120 bin tl fiyat verdiler .tek tek donanım seçme şansı şuan için yoktu 3 ayı geçeceğini belirtiler o yüzden opsiyon listesi sormadım.
    50 bine aynen 56 küsür bir rakam çıkıyor 0.59 ile ben kasko ve garanti uzatma ve dosya masrafıda içinden kesilerek 54200 tl çektim (36x1711 tl) geri ödeme çıktı.

Hocam maksimum kredi miktarı 50 bin değil mi? Kampanyada da bu şekilde yazıyor. Siz nasıl 50 bin üstü çektiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesoku -- 21 Ekim 2016; 8:50:42 >

• quote:

quote:

Rapidturkey hocam birşey sormak istiyorum, elektromekanik park frenin yanında A harfi olan o tuş, Autohold a mı ait, golflerde olan ile aynısımı. Eğer öyleyse okuduklarıma göre çok kullanışlı bir özellikmiş.

aynen ta kendisi . ve çok işe yarıyor. şehir içi yoğun trafikte start - stopla beraber çok faydalı olacak.

Araçta start stop var mı hocam? Anahtarsız giriş elektrikli on koltuklar vs? Bir de o tuş ne ise yarıyor acaba nasıl kullanılıyor??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada maşallah çok güzel araba hayırlı olsun tekerine taş değmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: atesoku

quote:

quote:

navigasyon
    geri görüş kamerası

@rapidturkey

Hocam maksimum kredi miktarı 50 bin değil mi? Kampanyada da bu şekilde yazıyor. Siz nasıl 50 bin üstü çektiniz?

maksimum kredi 50 bin ama kasko ve uzatılmış garantiyi eklediklerini söylediler.

start - stop var ama elektrikli koltuk yok araçta . anahtarsız giriş ve çalıştırma da yok araçta .
    hill holder araç çalışır durumda tamamen durduğunuz zaman sizin yerinize fren yapıyor ayağınız frenden çekmenizi sağlıyor , gaza basınca devreden çıkıyor.

• Aracınız hayırlı olsun, benim çok istediğim aracı almışsınız, kazasız belasız sürüş dilerim.
    Bir şey soracağım aldığınız pakette uzatılmış garanti haricinde kasko 2 yıl mı yoksa 1 yıl mı? Aracın yıllık mtv si ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 23 Ekim 2016; 13:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Aracınız hayırlı olsun, benim çok istediğim aracı almışsınız, kazasız belasız sürüş dilerim.
    Bir şey soracağım aldığınız pakette uzatılmış garanti haricinde kasko 2 yıl mı yoksa 1 yıl mı? Aracın yıllık mtv si ne kadar?

teşekkürler.
    2 yıl garanti uzattım 1770 tl civarı
    1 yıl audi kasko 2100 tl civarı
    mtv de 311 tl x 2
  • bu aracın dijital gösterge paneli için hangi paketi almak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

bu aracın dijital gösterge paneli için hangi paketi almak gerekiyor?

hiçbir pakette standart değil ekstra sipariş ile geldiği söylendi + 15 bin tl civarı bir fiyat farkı oluşacağı + 10-16 hafta arası bekleme süresinden bahsedildi .
  • Ön fardaki led düz şekilde olması kötü olmuş lansman araçlarında aşağı doğru farı çevreliyor.o led sistemi sadece matrix sisteminde var galiba

• hocam performans olarak nasıl sizce ? 1.6 tdi ve 1.4 tsi motora göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: desire_musti

Ön fardaki led düz şekilde olması kötü olmuş lansman araçlarında aşağı doğru farı çevreliyor.o led sistemi sadece matrix sisteminde var galiba

aynen öyle matrix led sisteminde mevcut o ledler.

bu araçta ki ledler de yeterince şık duruyor ben memnunum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.