Şimdi Ara

Yeni aracım A3 sedan 1.0 s tronic Pİ İlk İzlenimlerim (Yeni Resimler Geldi) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
10
Favori
10.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rapidturkey

quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

@rapidturkey oncelikle yeni araciniz hayirli ugurlu kazasiz belasiz olsun. Bende sb aldim haftaya teslim olacak. Biyerde bahsi gecen kafama takilan bir durumu danismak istedim. Aracta far yikama var mi? Sadece kapagin oldugu soyleniyor. Haaa cok onemli mi degil olmamasi su ana kadar araclarimdakini kullanmadim ama merak ettim dogrusu

merhaba diğer arkadaşın bahsettiği gibi xenon plus ama far yıkama nasıl çalıştırılıyor bilmiyorum :)
    donanımda far yıkama yazmıyor ama xenon plus yazıyor.

farlar açıkken ön cama su sıkarsanız çalışır tabi varsa :)

deneyelim hemen :)

Vw lerde her 5 kez cam suyu kullanımında farlarda aktif oluyordu. Bakalım bunda aynı mı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün tekrar deneme yaparım arkadaşlar
    olmadı bir kitapçığına bakayım
  • Bugün audi a3e bakmaya gittim. Eski seriyi 85 e sattık. Haftaya yenisi gelecek ama kaça gelecek belli değil dedi.ayrıca kur 3.40 ın üstüne çıkarsa hesapladığımız kuru 3.05 e çekmek zorunda kalcaz dedi. Satın alanlar oldukça güzel fiyata satın almış bence. Araba güzel araba. Tabi 1.0 motor biraz düşündürücü ama değerleri oldukça iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Bugün audi a3e bakmaya gittim. Eski seriyi 85 e sattık. Haftaya yenisi gelecek ama kaça gelecek belli değil dedi.ayrıca kur 3.40 ın üstüne çıkarsa hesapladığımız kuru 3.05 e çekmek zorunda kalcaz dedi. Satın alanlar oldukça güzel fiyata satın almış bence. Araba güzel araba. Tabi 1.0 motor biraz düşündürücü ama değerleri oldukça iyi.

hakkınıza hayırlısı
  • Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.Mümkünse kazasız-belasız.
    Hb için gelecek araçları bekliyorum.Umarım alabilirim ve yine umarım kurlar değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.Mümkünse kazasız-belasız.
    Hb için gelecek araçları bekliyorum.Umarım alabilirim ve yine umarım kurlar değişmez.

hakkınıza hayırlısı ne ise o olsun.
  • rapidturkey R kullanıcısına yanıt
    Hocam aracınız hayırlı olsun
    Şehir içi yakıt değerleriniz ne durumda.özellikle ortalama hız 25 km/h ile olan ortalama tüketim nedir?
    Sizden ricam müsait bir zamanda, vites P de iken motor devri 2000 d/dk da ozellile kaput ve cam acikken video çekip paylasirmisiniz. 3 silindir motorun sesini anlamak adına faydalı olacaktır aracı düşünüp test araci bulamayanlar için.
    Birde bagaj yüksekliği sedan da kaç cm?yanlış bilmiyorsam ,en 100cm boy 95cm h=?

• quote:

Orijinalden alıntı: salula

Hocam aracınız hayırlı olsun
    Şehir içi yakıt değerleriniz ne durumda.özellikle ortalama hız 25 km/h ile olan ortalama tüketim nedir?
    Sizden ricam müsait bir zamanda, vites P de iken motor devri 2000 d/dk da ozellile kaput ve cam acikken video çekip paylasirmisiniz. 3 silindir motorun sesini anlamak adına faydalı olacaktır aracı düşünüp test araci bulamayanlar için.
    Birde bagaj yüksekliği sedan da kaç cm?yanlış bilmiyorsam ,en 100cm boy 95cm h=?

teşekkürler daha iyileri sizin olsun.

aracın genel yakıt ortalaması şuan 6.9 tahminimce 7.5 ları şehir içinde geçmeyecek gibi ama tabi kullandığınız İL çok önemli .
    trafik yoğunluğu kısa mesafe oranı . her araçta olduğu gibi.

video çekme şansım malasef yok.

bagaj yüksekliği vb değerleri araç uzunluk şeklinde internette tüm ölçümlerini bulabilirsiniz ona da bakmadım :)

• Slm arkadaşlar
    Ben de yakın süre içerisinde bir audi sportback 1.0 tfsi stronik standart araç sahibi olacağım kısmetse. aracın liste fiyatı 105.671 TL olarak bildirildi bana. ben 84.000 TL ye satın aldım. Tamamen de şans eseri oldu. Aklımda bu araç hiç yoktu çok pahallı olduğunu düşündüğümden hiç te incelemedim açıkçası. tesadüfen nette ( malum sitede 2. ellerine bakarken) gördüğüm aracın sıfırını sormak için bir bayiyi aradım ki rakamları duyunca çok şaşırdım. zira 83.750 ila 85.000 tl arasında rakamlar telaffuz edildi. aracın makyajlı kasa olduğu ve donanımının standart olduğu, üzerine donanım ekleme çıkarma yapılamadığı belirtildi ( donanımı bana göre tatmin edici seviyede) . Aracın hiç bir yerde olmadığı söylendi. bende umutsuzca bütün audi yetkili satıcılarını ardım ve aynı cevapları aldım. gelen araçlar, gelecek araçlar hep satılmış ve enteresandır önlerinde 20- 30 kişilik araç bekleyen bir liste mevcut. en son adana bayini aradım ve oradan da aynı yanıtları aldım. Benim iletişim bilgilerimi aldılar. Başka araç bakarken kısmetimize telefon görüşmem den 1 gün sonra adana bayinden telefon geldi. bir müşterinin kredisi onaylanmamış ve aracın da üzerine düşmeyince beni aramışlar, ben de hemen ok verdim. işlemleri bitirdik gibi, kısmetse benim adıma aracın satış işlemi gerçekleşti. bu arada 0,59 dan faiz le 50.000 tl kredi verdiler (36 ay). bu çok uygun çünkü bankadan kullansam bu krediyi 1.19 dan kullanacaktım ve yaklaşık 250 tl aylık ödemesi daha fazla olacaktı. sonuç olarak araç bana kısmet oldu. duyumumuz şu ki ellerinde olmayan bu aracı kasım ayında 90.000 tl den satacaklarmış yani zamlanmış. bana verilen teklif aşağıda. aracı teslim aldığımdaki sürüş izlenimlerimi 2005 model golf 5, seat ibiza 1.2 TSİ DSG, Seat Leon 1.2 TSİ DSG ye göre kıyaslayarak yapacağım. ha bir de şu an kullandığım 1992 model springe göre de kıyaslamayı unutmicam :) :)

at UploadPhoto.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Yeni aracım A3 sedan 1.0 s tronic Pİ İlk İzlenimlerim (Yeni Resimler Geldi)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozie57000

Slm arkadaşlar
    Ben de yakın süre içerisinde bir audi sportback 1.0 tfsi stronik standart araç sahibi olacağım kısmetse. aracın liste fiyatı 105.671 TL olarak bildirildi bana. ben 84.000 TL ye satın aldım. Tamamen de şans eseri oldu. Aklımda bu araç hiç yoktu çok pahallı olduğunu düşündüğümden hiç te incelemedim açıkçası. tesadüfen nette ( malum sitede 2. ellerine bakarken) gördüğüm aracın sıfırını sormak için bir bayiyi aradım ki rakamları duyunca çok şaşırdım. zira 83.750 ila 85.000 tl arasında rakamlar telaffuz edildi. aracın makyajlı kasa olduğu ve donanımının standart olduğu, üzerine donanım ekleme çıkarma yapılamadığı belirtildi ( donanımı bana göre tatmin edici seviyede) . Aracın hiç bir yerde olmadığı söylendi. bende umutsuzca bütün audi yetkili satıcılarını ardım ve aynı cevapları aldım. gelen araçlar, gelecek araçlar hep satılmış ve enteresandır önlerinde 20- 30 kişilik araç bekleyen bir liste mevcut. en son adana bayini aradım ve oradan da aynı yanıtları aldım. Benim iletişim bilgilerimi aldılar. Başka araç bakarken kısmetimize telefon görüşmem den 1 gün sonra adana bayinden telefon geldi. bir müşterinin kredisi onaylanmamış ve aracın da üzerine düşmeyince beni aramışlar, ben de hemen ok verdim. işlemleri bitirdik gibi, kısmetse benim adıma aracın satış işlemi gerçekleşti. bu arada 0,59 dan faiz le 50.000 tl kredi verdiler (36 ay). bu çok uygun çünkü bankadan kullansam bu krediyi 1.19 dan kullanacaktım ve yaklaşık 250 tl aylık ödemesi daha fazla olacaktı. sonuç olarak araç bana kısmet oldu. duyumumuz şu ki ellerinde olmayan bu aracı kasım ayında 90.000 tl den satacaklarmış yani zamlanmış. bana verilen teklif aşağıda. aracı teslim aldığımdaki sürüş izlenimlerimi 2005 model golf 5, seat ibiza 1.2 TSİ DSG, Seat Leon 1.2 TSİ DSG ye göre kıyaslayarak yapacağım. ha bir de şu an kullandığım 1992 model springe göre de kıyaslamayı unutmicam :) :)

at UploadPhoto.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Yeni aracım A3 sedan 1.0 s tronic Pİ İlk İzlenimlerim (Yeni Resimler Geldi)

hayırlı olsun bence güzel seçim bu faiz oranı ve bu fiyata bilmiyorum daha iyisi varsa eyvallah :)
    zamlanması da çok önemli değil ötv artması da sonuçta bu son aracı olmayacak hiç kimsenin artarsa hepimize zarar düşerse hepimize kar

• yakıt değerleri ile ilgili bir hesaplamam.

yapılan km 612 çoğunluğu şehir içi yol bilgisayarı karma tüketim 7 lt (toplamda 1500 km oldu)

yakıt ölçüm değerleri pompa da tabanca atınca kesilip tekrar tabanca atana kadar doldurma şeklinde.

alınan yakıt shell nitro vp litre fiyatı 4,81

alınan litre 45,6 litre . yapılan km 612

km de 0,35 kuruş çıkıyor bence tatminkar seviyelerde dikkatli kullanım ile çok rahat 30 kuruşlara çekilecektir.
  • Arkadaşlar merhaba, bu aracı ay başında almaya niyetlenmiştim sonra vazgeçmiştim, şimdi yeniden düşünmeye başladım, geçen ay ki daha düşük faiz kampanyasıyla alanlar güzel iş yaptılar.
    Peki sizce bu araç ötv zammından etkilenir mi, yoksa sınırda mı kalır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Arkadaşlar merhaba, bu aracı ay başında almaya niyetlenmiştim sonra vazgeçmiştim, şimdi yeniden düşünmeye başladım, geçen ay ki daha düşük faiz kampanyasıyla alanlar güzel iş yaptılar.

euro kuru çok tehlikeli şuan tam sınırda ne olacağı belli değil bence.
    sınırın altında kalsın diye belki donanım eksik olarak gelebilir.
  • Nerdeyse hergün trafikde durup 4 - 5 sn sonra start stop motoru tam çalıştırdığı esnada ttırrrrrr diye bi ses geliyor motor kısmından daha aracım 180 km de. forumlarda golf dede aynı ses şikayeti olan kullanıcı var. Sizdende bu ses geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibhaavci -- 9 Kasım 2016; 12:25:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibhaavci

Nerdeyse hergün trafikde durup 4 - 5 sn sonra start stop motoru tam çalıştırdığı esnada ttırrrrrr diye bi ses geliyor motor kısmından daha aracım 180 km de. forumlarda golf dede aynı ses şikayeti olan kullanıcı var. Sizdende bu ses geliyor mu?

bazen aşırı titreme oluyor ama ses olmadı.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, bu aracı ay başında almaya niyetlenmiştim sonra vazgeçmiştim, şimdi yeniden düşünmeye başladım, geçen ay ki daha düşük faiz kampanyasıyla alanlar güzel iş yaptılar.

Bir de bu 55.000 tl standart mı kalacak, tl üzerinden böyle bir tutar çok saçma olmaz mı? Dövize endeksli olarak her sene yenileyecekler mi acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Bir de bu 55.000 tl standart mı kalacak, tl üzerinden böyle bir tutar çok saçma olmaz mı? Dövize endeksli olarak her sene yenileyecekler mi acaba?

bildiğim kadarı ile bakanlar kurulunda istenirse o 55 bin seviyesi değişme hakkı var.
    ama net bilgim yok. artırma ve azaltma olabilir gibi yorumladım.
    ama bizim ülkemizde ne yazık ki vergi düşmesi ancak satılmayan ya da düşük fiyatlı ürünlerde olur.
    sürekli tüketilen ürünlerde son 10 yıldır ben vergi indirimi görmedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bildiğim kadarı ile bakanlar kurulunda istenirse o 55 bin seviyesi değişme hakkı var.
    ama net bilgim yok. artırma ve azaltma olabilir gibi yorumladım.
    ama bizim ülkemizde ne yazık ki vergi düşmesi ancak satılmayan ya da düşük fiyatlı ürünlerde olur.
    sürekli tüketilen ürünlerde son 10 yıldır ben vergi indirimi görmedim.

Aynen katılıyorum, vergi indirimi olacağını ben de düşünmüyorum ama artacak mı asıl önemli olan bu? 1.6 dizel mi düşünmek gerekir acaba bu durumda o aracın ötv si kesin artacağı için???

• ibhaavci kullanıcısına yanıt
    aynı arabayı almış arkadaşımla geçen konuşurken benzer bir konudan bahsetti. motor 3 silindirli olduğu için çalışırken sarsıntıyı hissediyorum diyordu. muhtemelen hissetmekten kastı bu tür bir ses.
  • FERROKROM kullanıcısına yanıt
    bence de dizeli şu yönden mantıklı kesin vergi artışına girecek.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.