Şimdi Ara

Yeni Araba Öğrenen Biri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik D segment araç surmeye baslasa. Saga sola carpmadan dikkatli surse kurtarir mi yoksa illa basina masraf acar mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inevitable05 -- 25 Temmuz 2015; 20:12:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• %90 arabayı sürter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twin Turbo

%90 arabayı sürter

Deme ya :( O yuzde 10'u zorluycaz o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kazası geri gelirken çarptığı duran motor olacak.

• %95 sağ aynayı vurur ve çizdirir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Of of :D

• Dikkatli sürerse kurtarır. Dikkatsiz, yaya da gitse bir yere vurur.
  • İstanbul ankara gibi bir sehirde surerse kaza yapar cok yuksek ihtimal.
    Ama ic anadolu/dogu /karadeniz vs gibi sakin trafiklerde cok zorlanmadan rahatca surer

• Corsa veya puntoda baslasın ogrendikce sınıf atlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Dikkatli sürerse kurtarır. Dikkatsiz, yaya da gitse bir yere vurur.

Ben de oyle dusunuyorum. :)

• Acemiye D Segmenti araba nedir ya en ufak kazada araba sürmeden soğursun hiç binmezsin. B yada C Segmenti bak 6 Ay kullan sonra satip D Segmentine geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Dikkatli sürerse kurtarır. Dikkatsiz, yaya da gitse bir yere vurur.

Ben de oyle dusunuyorum. :)

• Boyutunu bilmem de bende de aracı kaldırma fobi haline geldi. Kesin stop edecek diye kaldırıyorum sürekli bu yüzden manuel araçlardan soğudum, hatta 4 sene oldu ehliyet alalı uzun yol harici sürmüyorum çok önemli bir şey olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 25 Temmuz 2015; 21:53:56 >
  • Sol arka tarafı ve sağ önü büyük ihtimalle varacaksınız ancak hesabı iyi yaparsanız çok da problem olmaz.

• Araba öğrenmek nedir yahu? Sözlü ifade ederken hadi neyse. Yazarken okumuyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • D sinifini birak ben b sinifi arabayi geri geri yanastirirken nasil becerdiysem aynayi duvara gomdum. Hayir oyle bi hale geldi ki. Ileri gitsem vuracam. Geri gitsem yine vuracam. En son ayna kirildi

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Boyutunu bilmem de bende de aracı kaldırma fobi haline geldi. Kesin stop edecek diye kaldırıyorum sürekli bu yüzden manuel araçlardan soğudum, hatta 4 sene oldu ehliyet alalı uzun yol harici sürmüyorum çok önemli bir şey olmazsa.

En güzeli otomatik. Arabayı sıfırdan öğrenirken önce düzü adam akıllı öğreniyim sonra otomatiğe geçerim diyordum. Şimdi hiç bulaşmamayı düşünüyorum direk otomatikten devam edicem hayata..

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

D sinifini birak ben b sinifi arabayi geri geri yanastirirken nasil becerdiysem aynayi duvara gomdum. Hayir oyle bi hale geldi ki. Ileri gitsem vuracam. Geri gitsem yine vuracam. En son ayna kirildi

Ben de 308'i garaja sokarken tahta kapinin kosesi sağ tampona degmis oyle cikmaya calisirken baktim garaj kapisi havlandi. Bir mentesesini sokmusum. Hic farkinda degilim. Tamponda kucuk bi sivri yerde boya sokuldu. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: inevitable05

quote:

D sinifini birak ben b sinifi arabayi geri geri yanastirirken nasil becerdiysem aynayi duvara gomdum. Hayir oyle bi hale geldi ki. Ileri gitsem vuracam. Geri gitsem yine vuracam. En son ayna kirildi

Ben de 308'i garaja sokarken tahta kapinin kosesi sağ tampona degmis oyle cikmaya calisirken baktim garaj kapisi havlandi. Bir mentesesini sokmusum. Hic farkinda degilim. Tamponda kucuk bi sivri yerde boya sokuldu. :D

Illa ki oluyor yani. Allah beterinden saklasin. Aynayi kirdigim zaman binmicem iste banane demistim o zaman. Tabi sonradan bindik

• quote:

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.