Şimdi Ara

yeni android kullanıcısı (s3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2-3 yıldır ios kullanmaktayım. c.tesi günü s3 aldım ve android e geçtim. sormak istediğim bir soru var. suanda telefonun android sürümü 4.0.4 forumlarda okudugum kadarıyla jelly bean 4.1.1 sürümüyle cihaz baya hızlanıyormuş. JB e gecmek istiyorum ama nasıl geçiceğimi bilmiyorum. sürüm güncelleme yap diyorum ama sıra falan diyor. eger sıra gelir sürüm güncellemesi yaparsam cihaz jelly bean e mi yükselicek?
    şimdiden teşekkürler

• yok mu yardım edebilecek arkadaşlar
  • Dostum bende s3 yok ama note 2 var bizde de aynı şeyi diyordu beklemen lazım yani sıran gelince güncellemeni alacaksın. S3 başlığına yazarsan daha sağlıklı bilgiler alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremkaya

arkadaşlar merhaba,
    2-3 yıldır ios kullanmaktayım. c.tesi günü s3 aldım ve android e geçtim. sormak istediğim bir soru var. suanda telefonun android sürümü 4.0.4 forumlarda okudugum kadarıyla jelly bean 4.1.1 sürümüyle cihaz baya hızlanıyormuş. JB e gecmek istiyorum ama nasıl geçiceğimi bilmiyorum. sürüm güncelleme yap diyorum ama sıra falan diyor. eger sıra gelir sürüm güncellemesi yaparsam cihaz jelly bean e mi yükselicek?
    şimdiden teşekkürler

Aynen o uyarının dediği gibi jb ler sırayla dağıtılıyor dolayısıyla eğer wireless a bağlıysan gece yatarken acık bırak o güncellemeyi sabaha kadar bi ara indirir sende kurarsın.
  • Daha oncesinden verilerini yedekle ve cihazi wipe et

Google'a yaz

Odinle s3 jelly bean firmware guncelelleme" diye

Orjinal turkiye romunu odin yardimiyla
    5 dakikada android telefonuna yukleyebilirsin.

Arastirip ogrenebilirsin.

Beklemenin hicbir mantigi yok.
    Kolay gelsin.

• araştrısan öğreniyosun root'un ne anlama geldiğini bilmezken bi gece 2 saatte jbde yükledim telefonuda rootladım.Forumda ilgili konular var yardım ederler
  • Root islerini bulasmak istemiyorsan kiesle de jb yapabilirsin.

• Apple'ın itunes'u, Nokia'nın Ovi'si gibi Samsung'un da Kies'i var. Muhtemelen Kies edinmedin.
    Kies'i bilgisayara kurup telefonu bağlayınca zaten güncelleme uyarısı alacaksındır. Ardından sorunsuzca güncelleme yapabilirsin PC üzerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

Dostum bende s3 yok ama note 2 var bizde de aynı şeyi diyordu beklemen lazım yani sıran gelince güncellemeni alacaksın. S3 başlığına yazarsan daha sağlıklı bilgiler alabilirsin.

Note 2 4.1.1 zaten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

Dostum bende s3 yok ama note 2 var bizde de aynı şeyi diyordu beklemen lazım yani sıran gelince güncellemeni alacaksın. S3 başlığına yazarsan daha sağlıklı bilgiler alabilirsin.

Note 2 4.1.1 zaten ?

Evet Note 2 ler 4.1.1 ama bizde multi window güncellemesi beklemistik onu kastettim.

• Burada türkiye için offical 4.1.1 verilmi bakın isterseniz Link

Burada da romun nasıl yükleneceği belirtilmiş Link
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.