Şimdi Ara

yeni aldığımız aracımızın kaportasını kazımışlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaslar 2 gün önce abime aldığımız arac emaneten bendeydi. kendini bilmez biri resmen arabayı kazımış. Görünce delirdim. kasıtlı olarak biri yapmış kücük bir cocugun yapacagı bsy değil. Fotodada göreceksiniz soyadımızın baş harfini kazımış.
    abim allah için bir tek kelime etmede sağlık olsun dedi. Ama emanet olunca içime oturdu kaldı. içim içimi yiyor boya yaptırmak istemiyorum. acaba nasıl düzeltebilirim bu kazımayı (az daha ugrassa kaportayı yırtacakmıs)
    fikirleriniz önerileriniz bnm için çok önemli

yeni aldığımız aracımızın kaportasını kazımışlar

Arkadaşlar önceden sizle paylaşmıştım aracımızı çizdiler diye. Sizlerden yardım beklemiştim. Sizde allah razı olsun yardımcı olmaya çalıştınız. Aradan 1ay geçmeden biri yine kasıtlı olarak aracımı çizdi. Önceki çizik olayından 1 hafta sonra gerçekleşmiş bir olay.
    Saat 22:00 arkadaşlarımla yemekten dönüyorduk. Cumhuriyet Meydanında 1 er çay içelim dediler. Tamam 1 er bardak içer kalkarız dedik.
    ilçemizin Meydanına oturduk. saat:22:25 gibi (saati surdan biliyorum kız arkadaşım msj atmıştı) Neyse çaylarımızı içtik Saat 23:05 gibi kalktık.
    tam arabaya bineceğiz P*çin biri Sol arka kapının başından başlamış arka farların oraya kadar çizmiş kasıtlı çizmiş bilmem ne cocugu. Kamera kayıtlarına ulaştım. Altta paylaşmış olduğum belediyenin kamerası. Araçı ole bir yere park ettim ki etrafı kalabalık. ve farklı açılardan 4 adet kamera görüyor. 2tanesi mobese biri belediyeye ait çalışmıyor. Diğeri emliyete ait yaklaşık 150m ilerde ama kırınacalar hareket ediyor gibi kayıt var.
    Kameranın diğeri paylaşmış olduğum kayıttan farksız adamın yüzü belli olmuyor.

Küfür ettim diye şikayetçi olcak varsa şikayet etsin yorumun altına yazmasına gerek yok. Benim malıma kasdediyorlar ben küfür etmişim o bilmem ne cocuguna bulsam o meydanda yapacagımı biliyorum ben ona.

Arkadaşlar soruyorum size insanlığa sığarmı bu şerefsizin yaptığı ?
    (adamı hiç görmedim diebilirim düşmanımı geç biriyle itişip kakışmam en küçük bir sorunum yok biriyle) (arkadaşların kıskanmış vs diebilirisniz ama hepsi hayrlı olsun allah kaza bela göstermesin dedi. bnd rabbim size daha iyilerini nasip etsin dedim.

http://www.youtube.com/watch?v=q3AboAhrDdw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SNS15 -- 12 Eylül 2014; 11:50:36 >

• "Doğuş - bunlar babadan oğula nesil" adlı çalışmayı gönderiyorum bunu yapan varlığa.

Geçmiş olsun hocam, autoking'e danışın bence hallederler diye düşünüyorum.
    Bu arada araç da hayırlı olsun..
  • yazında küfür olduğu için şikayet ettim.Soruna gelince pasta cila yapın bir miktarda olsa azalacaktır başkada yolu yok.Rütuş tutmaz buna çok kötü görünür.
  • Ben de bu konudan cok muzdaribim. Arabama park halinde yapılan eziyetlerin haddi hesabi yok.

Garibi yalniz yakalayinca saldırıyor namussuzlar , ah bi yakalasam zara verenleri ...
  • sağolun hocam. autoking duymuştum tavsiyeniz üzere danışayım.
    tşkler hocam
  • benden alayınıza tavsıye, pahalı ve cok deger verdıgnz bır aracınız varsa ve muhıtınız kotuyse daha ıyı bır yere tasının.

Kansız usutuk vıcdansız gebermelık gıbı sıfatlara sahıp kısıler genelde varos ve yakın yerlerde oluyor.
  • Gecmis olsun fotodan net belli degil cizikler derinse boya lazim baska yolu yok,malesef
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    ?ikayet etmeden önce beni ikaz etseydiniz yazymy düzeltirdim hocam. bi anlyk sinirle yazmy?tym.
    konuyla ilgili fikriniz içinde tsk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Gecmis olsun fotodan net belli degil cizikler derinse boya lazim baska yolu yok,malesef
    Vay adiler ya bulabilresen sende sigara ile onun soy adının baş harfini sırtına kazı.
  • Benim ya da başkasının arabasına en ufak bir zarar verenleri hatta milletin arabaya yaslanıp muhabbet edenleri görünce hiç usenmem gider onu yapanların aklını alırım ben 90 li yıllardan beri hep bu olaylar ile bir şekilde karşılaşmış biriyim ve bu konuda acımak yok çünkü bunu yapan varlığa insan bile demenin anlamı yok ne yapıyor sana o araba!
  • Sizin soyadinizi bilen biriyse sizin tanidiginiz,biri olmasi muhtemel ve yeni aracinizi kiskanmis olacak ki boyle alcakca bir bicimde, birsey yapmis yerinizde olsam ben bir arac kamerasi alirim bundan,sonra ve kontrol,ederim. Oraya da yukarida diyene aldirnayin ama kafaya taktysabiz ki ki takilmayacak gibi degil kucuk bir lokal boya rotus yapilabilir 100 lira gibide maliyeti olur en fazla. Rotusta bal gibi tutar ayirt edilemez bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Duracak, onunla yaşayacak abin. ben arabamı ilk aldım 15 gün sonra daha 250. km'de çizilmişti. Sabah işe giderken bir baktım ki ön sağ çamurluktan arka sağ çamurluğa kadar aynen senin ki gibi (boya astarı gözükecek şekilde) çizilmişti. Kimi yerler inceydi. Ama başlangıç ve bitiş tarafı derindi. Boya koruma yaptırdım arabama. Derin çizikler kaldı. İnceler çıktı. Ve halen duruyor o derin çizikler arabam 10 yaşına girecek 2 ay sonra. Alıştım yani o çiziklerle yaşamaya.

Küfürü sana etmisim gibi niye tepki veriyorsun anlamiyorum. Neden bu kdr rahatsz etti sizi?
    Sanki sen yapmissnda sana küfür etmisim gbi atarlaniosunuz?
    Adam olsan adam gbi uyarirsin! Sikayettim diye kndini on planami cikariosun ki
    Bn hatam yapmis olabilirim bunu sen bana uyararak adamlik gosterebilirdin

"Kim müslümanın ayıbını örterse, Allahü teala da onun dünya ve ahirette aybını örter"
  • Michael Wittmann M kullanıcısına yanıt
    hocam aracın değerinin bnce bi önemi yok 5bin tllik bir araçda olsa sahibi için çok degerlidir. her muhitte bu sekilde kendini bilmez çok!
    bizim muhit kotu bir yer deil ama çekemeyen insanlar var. İyi bir işin var ama insanlar çekemeyip hersyinize laf ediyorlar.
    hyr arabadan ne istedim be vicdansız.
    rabbim böyle insanları bizlerden uzak tutsun
  • emre_ege21 kullanıcısına yanıt
    keşke bi bulsam hocam.
  • CAD34 kullanıcısına yanıt
    hocam abim acısından sıkıntı yok. allah razı olsun hiç bir sey demedi senden değerlimi dedi geçti. Emanet olunca çok farklı oluyor insanın içinde sıkıntı oluyor üzülüyor.
    kimin arabasında çizik yokki ama kasıtlı bir şekilde böyle bsy yapılması insanı küfür etmeye meğillendiriyor. Çokta can sıkıcı bir olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNS15

hocam abim acısından sıkıntı yok. allah razı olsun hiç bir sey demedi senden değerlimi dedi geçti. Emanet olunca çok farklı oluyor insanın içinde sıkıntı oluyor üzülüyor.
    kimin arabasında çizik yokki ama kasıtlı bir şekilde böyle bsy yapılması insanı küfür etmeye meğillendiriyor. Çokta can sıkıcı bir olay.

Kesinlikle haklısın. Ben 10 yıl önce o çiziği görünce sabahın köründe avaz avaz bağırığ basmıştım yaygarayı. Çünkü kasten yapılmış çizik. Can sıkıcı bir durum.
    Biz şaka deilizde senn isin gücün yok heralde milletin acigini arayip duruyosun! O an dusunememis olabilirim demi sen adam gbi cıkip beni uyardinda bnmi duzeltmedim!!
    Guzellikle soylersin yapilmazsa sikayet edersin anlarim.
  • SNS15 kullanıcısına yanıt
    hem küfürbaz hem atarlı :) ya bi gidin öğle vakti adamın asabını bozmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

hem küfürbaz hem atarlı :) ya bi gidin öğle vakti adamın asabını bozmayın

Adamlara gidin diyorsun kendin konudan çıkmıyorsun cevap yetiştiriyorsun şikayetini etmişin olmuş bitmiş daha uzatmanın manası yok.

Senin gibi en ufak şeyi şikayet edenlere gerçekten çok sinir oluyorum çok merak ediyorum aynısı senin aracının başına gelse bu kadar rahat sakin olur muydun.

Edit; Bu mesajı da şikayet et içine kalmasın.

Bu arada konu sahibi arkadaşım geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nego0505 -- 22 Ağustos 2014; 15:17:13 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.