Şimdi Ara

YENİ 308 vs GOLF (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
5.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatta gözyaşlarından kolye yapar teker teker boyunlarına bile asar
  • yeni 308 in teknik verilerini peugeot nun uk sitesinden bulabilirsiniz. 1.6 120 hp dizel mazotu koklamayı aşmış artık ş.dışı 2.7 litre. ortalama 3.1 litre. gerçekten inanılmaz hibritleri de geçmiş.
     YENİ 308 vs GOLF

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_a_s

Tasarım olarak Hatcback için
    1. Yeni Mazda 3
    2. İ30
    3. Guiletta

YENİ 308 vs GOLF YENİ 308 vs GOLF YENİ 308 vs GOLF YENİ 308 vs GOLF YENİ 308 vs GOLF YENİ 308 vs GOLF

Kırmızı cok guzel bır renk ama yeni mazda3 ve i30 için ayrı bir yeri var.

• DarkLord97 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten inanılmaz değerler. Dizayn da çok güzel..Forumda ben dahil bir çok arkadaş hayranlığını belirtti. Korkarım ki Peugeot burayı takip ediyorsa, bundan cesaret bulup VW den fazla fiyat çekmesin inadına)) Bundan sonra biraz da kötülemeye başlıyacağım politika icabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick__

quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Golf sadece nasil dikkatimi cekiyor
    Trafikte soyle ki ;
    Golf oyununu sevdigim icin arkada yazan golf yazisini okuyorum okadar.

Birazdan birisi çıkıp demesin sadece arkasından bakarsınız geçmeniz mümkün değil sınıfının liderini diye..

Hay hay onlar dedi diye oyle mi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C sınıfı araçlarda 1.2 motor olması bence avantaj firma için ama 1.2 vti 82 hp nasıl bir motor acaba ? Toyota 1.33 motoru auris e uygundu ama corollada beni cezbetme mişti. 1.299cc ye kadar olan 80-105 hp lik motorlar tüplede uyumlu ise dizele alternatif olarak hayet mantıklı oluyor.

Şahsen 8-9 bin ekstra sizel farkı verip birde üstüne fazla vergi ve bakım masrafı vermektense 1.2 + lpg ideal olur. ( tabi performans beklentiniz yoksa )
  • 308 çok iyi olmuş. kasa olarakta golften çok daha güzel duruyor. kalitesini de düzeltti artık peu. geçen hafta belçika da gördüm yeni 308i. çok beğendim. çok satar bu araç ülkemizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Yanlış olmasın ?.Bendeki UK kataloğunda en güçlü motor; 2000 cc HDİ Diesel-150 HP-370 Nm gözüküyor şu an. En güçlü benzinli ise 1.6 THP 156 HP 240 Nm.

Rc versiyonu falan olursa yada gti olursa gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord97

yeni 308 in teknik verilerini peugeot nun uk sitesinden bulabilirsiniz. 1.6 120 hp dizel mazotu koklamayı aşmış artık ş.dışı 2.7 litre. ortalama 3.1 litre. gerçekten inanılmaz hibritleri de geçmiş.
     YENİ 308 vs GOLF

1.6 120 hp lik Euro 6 motoru bence beklemeyin .
    herzamanki 115 lik e-hdi Euro 5 motor gelir.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Playerın sağ altındaki CC butonuna basarak altyazıları açabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

yeni 308 in teknik verilerini peugeot nun uk sitesinden bulabilirsiniz. 1.6 120 hp dizel mazotu koklamayı aşmış artık ş.dışı 2.7 litre. ortalama 3.1 litre. gerçekten inanılmaz hibritleri de geçmiş.
     YENİ 308 vs GOLF

Umarım gelir. peugeot resmi sitesinde şu yazıyor:
    2014 ilkbaharından itibaren, başta 3 silindirli benzinli turbo (1.2 e-THP) olmak üzere, segmentte rekor oluşturan emisyon ve tüketim değerleriyle (82 g/km CO2, 3,1 l/100 km) BlueHDi versiyonları ve yeni kuşak 6 ileri vites kutuları olmak üzere, Yeni Peugeot 308’de yepyeni teknolojiler sunulacak.
    http://www.peugeot.com.tr/haberler/yeni-peugeot-308-benzersiz-bir-surus-keyfi/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

YENİ 308 vs GOLF

Umarım gelir. peugeot resmi sitesinde şu yazıyor:
    2014 ilkbaharından itibaren, başta 3 silindirli benzinli turbo (1.2 e-THP) olmak üzere, segmentte rekor oluşturan emisyon ve tüketim değerleriyle (82 g/km CO2, 3,1 l/100 km) BlueHDi versiyonları ve yeni kuşak 6 ileri vites kutuları olmak üzere, Yeni Peugeot 308’de yepyeni teknolojiler sunulacak.
    http://www.peugeot.com.tr/haberler/yeni-peugeot-308-benzersiz-bir-surus-keyfi/

BlueHDI' dan bahsediyor resmi Türkiye sitesi. Bu nedenle gelecektir. Yalnız o değerler ne öyle yavv. Şaka gibi valla. 1.6 120 HP 300 NM Tork Euro6 emisyon ( 81gr ) 6 ileri manuel şanzıman ve 2.7 lt uzun yol tüketimi. Helal olsun diyorum başka birşey demiyorum. 1000 km' lik yolu 3 lt yaksa 30 lt mazot ve 135 TL ile gidebiliyorsunuz. İnanması güç gerçekten. Bu 308 beni fena cezbetti. İnşallah kalitesi, yol tutuşu falanda iyi olursa düşünebilirim bu aracı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

VW'yi pek sevmem ancak dizel motor dışında Golf her şekilde üstün bir araç.

Peugeot ise taş devri, puzzle(pazılımsı) tasarımlarıyla satışlarını düşürmeyi göze almış sanırım.

+1
  • Hem VW hemde Peugeot sahibi olmuş biri olarak söyleyebilirim ki, donanımı bol ama kalitesiz işçilik ve kötü bir yol tutuşu istiyorsanız Peugeot alın, ama iyi bir yol tutuşunu, sessiz bir seyahati ve güvenlik istiyorsanız VW tercihiniz olmalı. Donanıma para harcarım derseniz zaten tüm markalar bunu karşılıyor. Uzun süre iki markayı da kullandım, bu segmentte GOLF ün üzerine araç yok diyebilirim ayrıca tam donanımlı bir GOLF , A3 e bile kafa tutabilir, işçilikteki kaliteyi görmezden gelebilirseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozugur

Hem VW hemde Peugeot sahibi olmuş biri olarak söyleyebilirim ki, donanımı bol ama kalitesiz işçilik ve kötü bir yol tutuşu istiyorsanız Peugeot alın, ama iyi bir yol tutuşunu, sessiz bir seyahati ve güvenlik istiyorsanız VW tercihiniz olmalı. Donanıma para harcarım derseniz zaten tüm markalar bunu karşılıyor. Uzun süre iki markayı da kullandım, bu segmentte GOLF ün üzerine araç yok diyebilirim ayrıca tam donanımlı bir GOLF , A3 e bile kafa tutabilir, işçilikteki kaliteyi görmezden gelebilirseniz.

kullandığınız araçlar nelerdi acaba?
  • ikisi de harika.c sınıfının bayrak sallıyan amiral gemileri.d sınıfı yerine düşünülebilecek kadar iyi araçlar.
    sanki kıl payı vw golf alır.henüz yeni 308 incelemedim.incelemeden konuşmuş olmayım ancak geçen 308 in izinden gittilerse,ağızlarında kuş tutsalar iyi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Hem VW hemde Peugeot sahibi olmuş biri olarak söyleyebilirim ki, donanımı bol ama kalitesiz işçilik ve kötü bir yol tutuşu istiyorsanız Peugeot alın, ama iyi bir yol tutuşunu, sessiz bir seyahati ve güvenlik istiyorsanız VW tercihiniz olmalı. Donanıma para harcarım derseniz zaten tüm markalar bunu karşılıyor. Uzun süre iki markayı da kullandım, bu segmentte GOLF ün üzerine araç yok diyebilirim ayrıca tam donanımlı bir GOLF , A3 e bile kafa tutabilir, işçilikteki kaliteyi görmezden gelebilirseniz.

Ben bile Golf hayranıyım ama böyle bir yorum yapmamıştım hiç Arkadaşın dedikleri kısmen doğru aslında. Eski Peugeot' lar cidden kalite, işçilik anlamında yokları oynuyordu. Ama şuan ki güncel kasa 308 ve 508 gayet kaliteli ve işçilikleri de bir o kadar iyi bence. Yeni 308 daha iyi olacaktır. Peugeot artık kalite ve işçilikte kendini aştı. Bir Golf kıvamına ulaşabilecek mi bakalım !

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

VW Jetta, Polo, Golf şirket araçlarımız dı , Peugeut 206+ şahsi aracım dı.

• 207m kullanıcısına yanıt
    Peugeot un şirket politikası gereğince işçilikte ve malzeme kalitesinde fazla ileri gideceğini düşünmüyorum. 207 ve 307 sahibi olan arkadaşlarım da var 206 ile aynı denecek seviyedeler. Direksiyon simitleri bile 2-3 sene içinde soyulmaya ve rengini kaybetmeye başladı, benim 206 nın halinden bahsetmiyorum bile, 308 de de değişiklik olacağını sanmam, umarım da yanlış çıkar düşüncem.
  • ya hadi bi topluca gidin burdan bilip bilmeden konuşup durmayın daha türkiyeye gelmemiş binmediğiniz görmediğiniz arabayı bile golften üstün tutuyorsunuz, şakşakçılar sizi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.