Şimdi Ara

Yemek Sepeti 10 TL Yollamış (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
5.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 tane vardı hepsini kullanıp ileri tarihli sipariş verdim. %20 cepteteb iadesi ile çok uygun fiyata geliyor. 60 TL'lik sipariş 24 TL'ye geldi.

yeni hesap açsınlar bir köşede dursun mutlaka geliyor. Bu sefer tam tersi eski alışveriş yapılmış hesaplarıma vermişler.
  • aga yıllardır kullanıyorum bana yine cacık
  • Valla bizi kimsenin salladığı yok gine hüsran gine hüsran
  • süreyi 1 hafta daha uzatmışlar.
  • Bize gene bişey yok gene bişey yok bu yemeksepetinden Jokerde bile yeni üyelik açana 7 çeşit teklif geliyor bize sadece bi tane çiğköfte teklıfı
  • İlk defa 9 aydır kullanmadigim hesaba yüklenmiş.
  • Çılgın YemekSepeti kullanıcıları coşturuyor Bir kupon gelmişti dün kullandım,az önce yine 10 tl kupon gelmiş.
  • bir kerede mi gelmez... hep satış yapanlara geliyor
  • nereden bakıyoruz şu kuponlara :D
  • Bana yine yolla mamış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana geçen hafta yollamıştı, kullanmadım tarihi geçti. Şimdi tekrar tanımlamışlar 16 Temmuza kadar süre vermiş. Bu defa kullanıcam.
  • Kullanmayacak olan varsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da ilk defa geldi, hiç kullanılmamış hesaba.
    tatlıses çiğköfteden 1kg çiğköfte + bugün %50 ek yani 500gr çiğköfte + ramazana özel 2 künefe= 10 tl indirim ve cepteteb ile 16 liraya geldi, güzel oldu. akşama sorunsuz gelir sipariş umarım.
  • Bana gelmemiş haydaaa
  • 435675432 yıldır üyeyim ama bir kere bile göndermediler. Kardeşim birkaç ay önce üye olmasına rağmen en az 3 kez gönderdiler.
  • Siteden nereden bakacağız?
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    ailemleyim menusunden mi aldınız
  • hasmeram H kullanıcısına yanıt
    evet
  • 9 gün önce gelen kuponu 2 gün önce kullandım, hemen ertesi gün bir kupon daha yolladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 10 Temmuz 2015; 18:51:49 >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    öyle demeseydin hiç bakmazdım hocam banada gelmiş teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 10 Temmuz 2015; 18:57:37 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.