Şimdi Ara

● Yedek Subay Maaşları [2017] ● (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
48.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel yedek subay maaşları hakkında bilgisi olan varmı acaba?Birde tabip asteğmenler ekstradan tazminat alıyor mu?
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Cevre mühendisine de çıkacaksa artık...
    Tıp anlarım, ist ank mühendislikleri anlarım, gerisi ne alaka...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B4TTLEFIELD2 -- 23 Ekim 2017; 0:59:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifane

Güncel yedek subay maaşları hakkında bilgisi olan varmı acaba?Birde tabip asteğmenler ekstradan tazminat alıyor mu?

Dostum merhaba ben 367KD olarak yapıyorum. 367 asteğmenlik çıkan komutanımiz var muhabbetimiz de sağlam. Kendisi ile bu konuda da konuştuk 3750-3800 alıyorlar. Burası Trakya bölgesi. Doğuda günlük 50-55 tl de tazminat veriyorlar. Yani doğuda 5250-5350 tarzında para alır asteğmen. En güncel ve doğru bilgi budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musabsanli

Cevre mühendisine de çıkacaksa artık...
    Tıp anlarım, ist ank mühendislikleri anlarım, gerisi ne alaka...

Beni alıntılamışsınız ama şuan komando asteğmenim. Talihsiz bir mesaj olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okçu

quote:

Orijinalden alıntı: arifane

Güncel yedek subay maaşları hakkında bilgisi olan varmı acaba?Birde tabip asteğmenler ekstradan tazminat alıyor mu?

Dostum merhaba ben 367KD olarak yapıyorum. 367 asteğmenlik çıkan komutanımiz var muhabbetimiz de sağlam. Kendisi ile bu konuda da konuştuk 3750-3800 alıyorlar. Burası Trakya bölgesi. Doğuda günlük 50-55 tl de tazminat veriyorlar. Yani doğuda 5250-5350 tarzında para alır asteğmen. En güncel ve doğru bilgi budur.

Anladim hocam.komutanınız tabip mi acaba ?tabip asteğmenlrr sağlık tazminatı da alıyorlar diye duymuştum.Maaşları daha yüksekmiş galiba

• arifane A kullanıcısına yanıt
    Dostum tabip değil. Piyade. Diğer konuda bir bilgim yok

• 2017 yılı için:

kara Deniz hava bati maaslari 3600 TL

Dogu maaslari 4500 civari

jandarma icin bati maaslari 4100

Dogu maaslari 5200-6050 arasinda

• kardesim cevre muhendisleri ne yapcak karargahta zaten isi yoneten insaat muhendisleri var. gelelim Ankara Istanbul muhendisliklerini anlarim demene ne yani onun disinda mezun olanlar muhendis degilmi onlar Istanbul ankaradan mezun olanlarin isini yapamazmi daha fazlasini yapar! Bu iste direk yeden subay Kim olura bakmiyorlar secenekler masada oluyo Bunu tasiyanlarda sansa bagli olarak aliniyor. ist. ank. universitelerindekiler Eylem yapmayi birakip suca bulasmazlarsa sanslarida varsa yeden subay olurlar.

• askere giden arkadaşlarım insanların kendi dışkılarıyla duvarlara şafak yazdıklarını binbir türlü pisliğin orda olduğunu söylediler. kısa dönem yapıp dönmek gibi niyetim bi anda paralı askerliğe gitti o da olur mu olmaz mı bilemem bende en iyisi uzun dönem asteğmen yedek subay vs yapayım sabah 8 akşam 5 diye düşündüm kötü mü düşünmüşüm . inşaat mühendisliği 3. sınıfım okul biter bitmez tecili bozdurmayı düşünüyorum daha 1.5 sene gibi bi zaman var ama 1 aydır bunu düşünüp duruyorum ne yapayım.
  • Türkiye'nin en batısı sayılır yerde askerlik yaparken asteğmenimizin bordrosuna baktığımda net 3870 tl idi. Kasım 2017 şu an en güncel bilgi bu

• Kasım maaşı
    3597,10 tl maaş
    79 lira bes kesintisi (iptal edebiliyorsunuz)
    50 lira banka promosyonu ( muhtemelen değişkenlik gösteriyordur)
    3726 gibi bir şey yapıyor 2017 sonu zamsız hali.

ocak ayında tam bilmiyorum ama 1.5 aylık zamlı maaş alıyoruz sanırsam. emin olmadığım için yazmadım.

Edit: Ankara, KKK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaasink -- 25 Ocak 2018; 1:46:50 >
  • Arkeoloji bölümü mezunlarının kalma ihtimali nedir acaba? Yani Arkeoloji'ye bakış açısı nasıl Tsk'nın. Okuduğum kadarıyla çevre,inşaat mühendisleri alınıyo zorda olsa. Peki Arkeoloji?

• Birde ek olarak okuduğum bir sayfada Not ortalamasının 3.00 ve üzeri olması gerektiği ve ilk 3 ay maaş alamadıkları yazıyor. Doğrumu acaba

• Badboy0667 B kullanıcısına yanıt
    Not ortalaması için 3.0 koşulu yok.

• Sahil Güvenlik'in maaşları diğerlerine göre daha az deniyor. Bilgisi olan var mı?
    Ayrıca, 4 yıllık ege uluslararaı ilişkiler lisans mezunu + ege uluslararası ilişkiler tezli yüksek lisans mezununu yedek subay yaparlar mı?
    Elbette ingilizce de var.

Yedek subaylığa merakım olduğu için sormuyorum; şubede sürpriz yaşamak istemiyorum sadece.
    Baba tarafından 7 göbek denizci, balıkçı olmamız yedek subaylıkta işe yarayıp sahil güvenlik ya da denizciliğe atmalarını sağlar mı acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekmek arası sakız -- 5 Mart 2018; 22:14:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Sahil Güvenlik'in maaşları diğerlerine göre daha az deniyor. Bilgisi olan var mı?
    Ayrıca, 4 yıllık ege uluslararaı ilişkiler lisans mezunu + ege uluslararası ilişkiler tezli yüksek lisans mezununu yedek subay yaparlar mı?
    Elbette ingilizce de var.

Yedek subaylığa merakım olduğu için sormuyorum; şubede sürpriz yaşamak istemiyorum sadece.
    Baba tarafından 7 göbek denizci, balıkçı olmamız yedek subaylıkta işe yarayıp sahil güvenlik ya da denizciliğe atmalarını sağlar mı acep?

ben işletme mezunuyum 2015 kasımda gittim ortalamam 3.54 tü yedek subaylığı istemediğim halde oldu.iyikide asteğmen olarak yapmışım.bizim dönemde ortalaması 3 den aşağı olan yoktu
  • Bende işletme mezunuyum ağustosda gideceğim uzun döneme başvurdum nasip bakalım belki çıkar

• Badboy0667 B kullanıcısına yanıt
    Hayır belli bölümler için belli yer açılıyor bahtına çıkarsa gidiyorsun 3 ortalama falan onlar fasa fiso

• Gaziemir personel okulunda eğitim görmüş kimse var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takim komutani olanlarin maaslarinda farklilik oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.