Şimdi Ara

Yazın koltugun terletmemesi icin ne yapıyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
19.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Canım Trabzonspor formalarını geçiriveriyorum koltuklara hiç bir sorun olmuyor.
    Not:Diğer formalarda denemeyin olmuyor :)
  • Minder elime geçti hemen söyleyim ;

Gölgede bekletin kullanın olayı fiyasko yada ben hissetmedim gölgede kaldıktan sonra soğuttuğunu.

Ancak şu amaçla kullanırsak 10 numara : Dolapta 5-10 dakika bekletin arabaya bindikten sonra kısa mesafe gidecekseniz 15-20 dakika çok güzel soğutuyor. Minder biraz kokuyor dolaba koyarken sıkıca bağlayın ağzını ayrıca minder çocuk desenli ama çokda önemli değil sanırsam.

Çok fena soğutuyor, üşütüyor felanda değil yani ama serin mi ? evet serin. Soğutması açısından hasta eder felan diye paniklemeye gerek yok. (Buzlukta uzun süre bekletip kullanmadım, dolapta 5-10 dakika beklettim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Arkadaşlar, şunu bur üroloğa falan soralım, öyle popo dondurma aletleri, kıç soğutma edevatları ruhen ve bedenen, madden ve manen geçici ya da kalıcı zarar ve hasarlara yol açmasın. Aşağıda önemli bir yerimizi üşüteceğiz diye yukarıda daha da önemli bir yerimizi üşütmeyelim.

O bölgenin serin kalması daha faydalı abi
    vücudun dışında olmasının da sebebi oymuş doktor demişti :)
    Ateşlenme durumlarında hastalıklarda ciddi zararları olabiliyor özellikle çocukken dikkat etmek gerekiyormuş.
    Zaten yüksek performans için önerdikleri de önceden soğuk duş almak :)
  • Evet. İlk başta beni de tatmin etmedi. 10-15 dakika buzluğa koyuyorum. Sonra 1-2 saat beni idare ediyor. Bugün buzluğa koymadım. 2 saat üstüne oturmadım. Buzluk kadar olmasa da yine de soğukluk vermeye devam ediyor.....

quote:

Orijinalden alıntı: Antor

Minder elime geçti hemen söyleyim ;

Gölgede bekletin kullanın olayı fiyasko yada ben hissetmedim gölgede kaldıktan sonra soğuttuğunu.

Ancak şu amaçla kullanırsak 10 numara : Dolapta 5-10 dakika bekletin arabaya bindikten sonra kısa mesafe gidecekseniz 15-20 dakika çok güzel soğutuyor. Minder biraz kokuyor dolaba koyarken sıkıca bağlayın ağzını ayrıca minder çocuk desenli ama çokda önemli değil sanırsam.

Çok fena soğutuyor, üşütüyor felanda değil yani ama serin mi ? evet serin. Soğutması açısından hasta eder felan diye paniklemeye gerek yok. (Buzlukta uzun süre bekletip kullanmadım, dolapta 5-10 dakika beklettim)

• geçen senenin konusu ama bir canlandırayım dedim
    http://www.hepsiparis.com/waeco-magiccool-arac-koltuk-sogutma-minderi-12v-p-24413.html?osCsid=gi6446jg7mmfesfsdbr9l7nig2
    bu ürünü kullanan varmı ben geçen gün yaklaşık 1-1.5 saat kullandım ve çok memnun kaldım
    ne kadar da arabanın içi soğukta olsa insanın sırtı su gibi oluyor
    kendime almayı düşünüyorum kullananlardan yorumlar bekliyorum

• ayıptır söylemesi, ben uzun yolda üzerimde sadece bol bir mayo ile oturuyorum. babam da yıllardır öyle yapıyor. ayağı iyi kavrayan parmak arası da giydin mi tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Canım Trabzonspor formalarını geçiriveriyorum koltuklara hiç bir sorun olmuyor.
    Not:Diğer formalarda denemeyin olmuyor :)

+1967 :)
  • en ideali klima.. Olmadı boncuk
  • deri koltuklu araca koltuk soğutma mekanizması yaptırmak kaça mal oluyor ortalama ?
  • En zahmetsizi koyu renk kıyafet giymek sanırım Terlesende belli olmuyor ya hani
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.