Şimdi Ara

Yazın araba ile tatile çıksak eziyet mi olur ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
2.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Filme niye dalayım ?

Sen arabada radyo dinlerken radyoya dalıyor musun ?

Bir yandan filmi dinleyip diğer yandan yola bakmak zor değil.

• realitych R kullanıcısına yanıt

Hocam o kadar yavaş gitmeyiz biz, sabah yola çıksak akşam orada oluruz.

• Heyea kullanıcısına yanıt

Güzel anlatmışsınız hocam, sağol.

Arkadaş gezmeyi seviyor araç ile, ama şimdi otele gideceğiz vs. neden yorulalım gibisinden konuşuyor. Buna sabah yola çıkarız akşam orda oluruz gece rahat uyur sabah tatilimize başlarız diyeceğim belki o şekilde ikna olur.

• tonodias kullanıcısına yanıt

Yok hocam trenle olmaz :D

• güzel bir fikir arabayla gitmek, aynısını bende yapmak istiyorum ama arabada uyuyabilir miyim bilmiyorum çadır kurmak daha bi mantıklı geliyor sanki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Antalya havalimani dis hatlarda arac kira bedelleri cok uygun diger ofislere gore, oraya ucup oradan kiralarsiniz, ben arac kullanmayi tatilden daha cok sevdigimden hep aracla giderim , tek sofor dinlenerek onemli olan yolda
    gecireceginiz zaman ama tercih sizin. Antalya'da aracsiz olmak hele Covid zamaninda iskence olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaneolacaagdi -- 25 Nisan 2021; 18:5:55 >
  • Arabada uyuyacak kadar yol gitmiyoruz hocam, sabah erken yola çıkıp akşama orada olabileceğimiz uzaklıkta yol.

Ayrıca araçta ben rahat uyuyorum, koltukları yatırıp uyumak tam yatak konforu olmasa da iyi olabiliyor, veya dediğiniz gibi çadır.

• Kaba bir araştırma ile kira fiyatlarının günlük 150-200 olduğunu gördüm, orada arabayla da 1 gün gezmeyeceğimize göre güzel masraf çıkarır.

Araba ile gitmek daha iyi.

• Zamanınız varsa 2 gün önceden gelin 1 gün dilenin 1 gün buraları gezin derim..2 gün uygun uygun oteller var(sadece uyumak için)..Sonrasında otele gider tadını çıkatabilrsiniz.Lüks otelde kalırken gezmek maliyeti arttırabilyor.Hem yemek parası ver hemde gez insanın içine oturabiliyor :)

• Antalya.Gayrimenkul kullanıcısına yanıt

Muhtemelen öyle yapacağız hocam.

• Guzel olur 900km yol yapmistik arkadaslarla cok eğlenceli olur kafa dengiyse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Biz ailecek tatile hep araba kiralayıp öyle gidiyoruz. Bence zevkli oluyor arabayla gitmek.

• Ayni gun icinde olimposta, kumlucada adini hatirlamadigim antik tiyatrolarda, ciralida, kemerde, antalya merkezde saatlerce yuruyup 400 km araba surmustum. Antalyadan sideye nasil dondugumu hala hatirlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın araba ile tatile çıksak eziyet mi olur ?
  • Araba en iyisi uçakla gidilen yoldan bişey anlamıyorum şahsen

• 6 sene önce İstanbul dan Alanya ya gittim. Sıcakta uzun yol çekilmez oldu benim için.

4 sene önce Antalya ya gittim uçakla ve orada 1 hafta tatil yaptım. 4 günde otelden sıkıldım ve 5. Gün araba kiraladım. Kiralık araç ile dolaştım bir günde dolaşacağım yeri. Bence uçakla gidip orada 1 ya da 2 gün araba kiralayıp o gün içersinde arabayla gezilecek yerleri dolaşmak daha mantıklı geldi bana. O zamanlardan sonra bir daha tatile gitme imkanım olmadı ama bir daha gitsem uçak ve araba kiralama yapardım yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 25 Nisan 2021; 20:24:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En zevkli tatil türürüdür bence. Yol üstünde meşhur yerleri geze geze gidiceksin. Hatta imkanın varsa 1-2 gece de konaklayacaksın. Bence imkanınız varsa direk arabayla gitmenizi öneririm. Tabi gitmeden önce bir rota oluşturup yol üstünde duracağınız yerleri falanda belirlersiniz. Dört dörtlük bir tatil olur
  • Amaç zaten gezmek hocam tabi çoğunluğun kararına göre planlayın derim

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Hocam uçak gidiş dönüş bileti + orada araba kiralama parası günlük 150-200 değişiyor, o araba su da yakmıyor sonuçta, kabaca 1000 lirayı geçer yakıt bu ücretler.

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

İstanbul Antalya'da yakın sayılmaz 700ü rahat vardır. İstanbul'dan mantıklı gelen yol 100km için çekilmez mi oldu hocam ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.