Şimdi Ara

YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI ARIYORUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MERKEZİ'NDE

"TEKNİK HİZMET ALIMI KAPSAMINDA"

çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip elemanlar aranmaktadır.

1. YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI

* Object oriented programlama

* Web uygulaması geliştirme

* ASP.Net, .Net, ADO.Net, Entity Framework, Visual Studio

* MsSQL, Sqlite, SQL, Stored Procedure, SQL Jobs, DB modelling ve maintenance

* Web servis geliştirme ve kullanma

* Microsoft office (+ Excel formulleri, Access form ve raporları)

* İyi derecede İngilizce bilen,

Tercihen; * MVC ve yazılım mimarisi geliştirme * Online learning, self training * Uçtan uca problem çözümü, troubleshooting, support * Kendi işini baştan sona kendisi takip etme * Genel olarak yazılım ve bilgi güvenliği * Wired/Wireless Network, TCP/IP, UDP, RFID, MIFARE/Proximity kartlar * 3rd party uygulamalar ile entegrasyon Konularında bilgi sahibi, son kullanıcı taleplerini yönetecek, sorumluluk sahibi yazılım uzmanı

Asgari ücretin %180 fazlası + Yol + Yemek

2. SİSTEM YÖNETİM UZMANI

* Tercihen üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun veya aynı bölümlerde yüksek lisans öğrenimine devam eden,

* Linux ve Windows Server 2008-2012 işletim sistemleri sunucu kurulumları, yönetimi konusunda tecrübeli,

* PHP, PYTHON programlama dillerine hakim, scripting dillerinden biriyle kabuk programlama deneyimi olan,

* Yeterli seviyede networking/ağ bilgisine sahip,

* IIS, Apache,Nginx, LDAP sistemleri yönetiminde deneyimli,

* Mailman konusunda deneyimli,

* MYSQL,MSSQL database yönetiminde bilgi sahibi,

* İyi derecede İngilizce bilen,

* Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,öğrenmeye açık, teknolojiyi takip eden,

* En az 2 yıl iş deneyimi olan,

* Erkek adaylar için askerlikle en az 2 yıl ilişiği bulunmayan.

Asgari Ücretin %260 fazlası + Yol + Yemek

Yemek için günlük Brüt 8,00 TL, Yol için günlük Brüt 9,20 TL

ilgilenen arkadaşlar

+90 216 465 14 00 arayabilirler

• Kriterleri karşılıyorsanız yeterli bizim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları bilen biri asgari ücretin %180 için çalışmaya razı olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Bunları bilen biri asgari ücretin %180 için çalışmaya razı olmamalı.

aynen zaten sorunda bu hemen hemen her firma 5 kişilik işi 1 kişiye utanmasa asgeri ücrete yaptırtacak bu ve buna benzer ilanlar heryerde var ve yıllardır elemen arıyorlar bide utanmadan tv lere çıkıp yetişmiş eleman yok derler gülermisin ağlarmısın ulan hiç düşünmezmisin böyle ilanların anlamı yok ? refleks olmuş herhalde ilanı verende sallabaşı al maaşı hesabı üstün emirlerine uygun ilan vermiş
  • %180 ney ya, sıradan bir devlet memuru alıyor o maaşı. Birde Türkiyenin en iyi üniversitelerinden biri olacaklar haa pehhh, bunların ufku bu kadarsa gerisini düşünmek istemiyorum...
  • %180 miş bu ilanla dalga mı geçiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swodniw S kullanıcısına yanıt
    sizin gibi insanları görünce mutlu oluyorum en azından benim gibi düşünen de var mış
  • bu elelman veya üst akıl bu fiyatlara çalışılacagını biliyor açık konuşmak gerekirse ben çalışırdım ama malesef türkiyede yazılımcının değeri yok
  • Dalga geçiyorsun herhalde.Bu yetkinlikte bir adamı bu paraya bulamazsın.Yeni mezun 2 yıllık mezunu bulursa öp başına koy.

Ayrıca yemek brüt 8 lira nedir ya.8 liraya 1 çorba bile zor içersin dandik bir esnaf lokantasında.
  • coder73 C kullanıcısına yanıt
    SSK yazmıyor sigorta da yapmıyorlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpmirza -- 26 Kasım 2016; 22:14:54 >
  • Türkçem yanlış değilse Asgari ücretin %180 fazlası demek Asgari ücret + Asgari ücret*%180 olmalı. eğer dediğiniz gibi olsaydı direkt olarak Asgari ücretin %180'i demelilerdi eğer dediğim gibiyse maaş 2800+ ya gelir. Umarım yanılmıyorumdur :D
  • Slifer45 kullanıcısına yanıt
    100 ün %20 fazlası 120 dir dediğin gibi değil yani.
  • quote:

100 ün %20 fazlası 120 dir dediğin gibi değil yani.

ama 100'ün 80 fazlası dememiş ki. 100 ün 180 fazlası demiş yani 280 dir? şöyle diyor Asgari ücret = 100 Asgari ücretin 180 fazlası = 280? yanlış mıyım?
  • Slifer45 kullanıcısına yanıt
    Siz de haklı olabilirsiniz ama bir gerçek var ki bu niteliklere sahip biri o ücrete dahi çalışmamalı.
  • quote:

Siz de haklı olabilirsiniz ama bir gerçek var ki bu niteliklere sahip biri o ücrete dahi çalışmamalı.

Tercihenden önceki kısım için fiyat normal. ama sanırım tercihendeki herşeyi bilmesini beklemiyorlar. Eğer bilse güzel olur gibisinden olmalı çünkü bir insanın sanırım hepsini biliyor olması 20k+ maaş alması anlamına gelmeli

Çalıştığım şirket buna benzer hatta daha fazlası bir iş ilanı vermişti. O ilana başvurduktan sonra aldığı kişiyi görseniz gülersiniz. Yazan işlerin neredeyse hiçbirini yapamıyor. Normal kodlamada dahi zorlanıyor. Çok abuk sabuk bir şirket yönetim politikaları dönüyor inanamıyorum bazen
  • bu birşey değil geçenlerde resmi bir kurumun ilanını gördüm şartlarda alfabedeki harfler yetmemiş sayıya geçmişler ha ücreti elbette burdan daha iyiydi ama o şartlarda biri dünyada yok merak ediyorum kimi aldılar o şartlarda
  • Arkadaşlar bilip bilmeden atıp tutmanın esprisi yok. Üsluba dikkat edin. Ne çalıştıracaklar ile nede elemanı arayan ile iş ilişkim yok. Güvendiğim kişilerde gördüğüm ilanları ara ara buraya kopyalarım ki belki forumda ihtiyacı olan arkadaş olur da faydalanır diye.

Bilmeyenler için açıklayayım bu gibi kurumlar her zaman asgari ücret % de + sı üzerinden eleman alır ve bulur da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyalcin52

Arkadaşlar bilip bilmeden atıp tutmanın esprisi yok. Üsluba dikkat edin. Ne çalıştıracaklar ile nede elemanı arayan ile iş ilişkim yok. Güvendiğim kişilerde gördüğüm ilanları ara ara buraya kopyalarım ki belki forumda ihtiyacı olan arkadaş olur da faydalanır diye.

Bilmeyenler için açıklayayım bu gibi kurumlar her zaman asgari ücret % de + sı üzerinden eleman alır ve bulur da.

Kamu kurumdaların da asgari ücret + % şeklinde belirtiyorlar hep. Dediğiniz gibi . En azından hastane gibi bir kurumdan daha iyi maaş var (asgari ücret + %45)
  • Asgarinin 180% fazlası derken asgari + 1.8 x asgari mi yoksa sadece 1.8 x asgari mi. ilk durum için asgari x 2.8 olur o da 1300 x 2.8 = 3640TL yapar. Ünv old için ctsi mesaisi olmadığını varsayarsak cok fena değil ancak kirada olan bir kişi için üstüne bir de yolda geçen zamanı hesaba katarsak biraz zorlayıcı.

Sistem Yön Uzmanı için 180% --> 260% olması da ilginç cunku genelde sistem uzmanı maaşları programcı maaşlarına göre daha düşüktür. Kallavi örnek olacak fakat Google'da sistem uzmanları da programcıdır ve yaptıkları iş te esasen programcılıktır o yüzden maaşları da programcılarla kafa kafayadır. Fakat bu iş ilanında öyle bir durum yok, dünyanın en yoğun trafiğini yönetecek bir sistem uzmanı aranmıyor :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 13 Aralık 2016; 13:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

Asgarinin 180% fazlası derken asgari + 1.8 x asgari mi yoksa sadece 1.8 x asgari mi. ilk durum için asgari x 2.8 olur o da 1300 x 2.8 = 3640TL yapar. Ünv old için ctsi mesaisi olmadığını varsayarsak cok fena değil ancak kirada olan bir kişi için üstüne bir de yolda geçen zamanı hesaba katarsak biraz zorlayıcı.

Sistem Yön Uzmanı için 180% --> 260% olması da ilginç cunku genelde sistem uzmanı maaşları programcı maaşlarına göre daha düşüktür. Kallavi örnek olacak fakat Google'da sistem uzmanları da programcıdır ve yaptıkları iş te esasen programcılıktır o yüzden maaşları da programcılarla kafa kafayadır. Fakat bu iş ilanında öyle bir durum yok, dünyanın en yoğun trafiğini yönetecek bir sistem uzmanı aranmıyor :=)

Asgari Ücret + %80 :) temelinde önerilen şey.

Sistem uzmanı ile arasında niye bu kadar fark var bende anlamış değilim. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.