Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetk79

1-fiyat aralığı 100-300 arası
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 10-50
    3-çok fonksiyonlu yazıcı tarayıcı fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi ? EVET
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? En az sorun çıkartan markalardan birisi olmalı
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi olsa çok iyi olur.

Arkadaşlar Fotoğraf kalitesi iyi olan ayrıca kartuşu uygun fiyata alabileceğim bir marka söylerseniz sevinirim.

Hem lazer hem renkli hemde çok fonksiyonlu bu fiyata mümkün değil derim ben. Alacağınız baskı her nekadar az olsada. Fiyatı yükseltmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ressamkral

11-fiyat aralığı (ve üst limit) : 300-500TL üst limit
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : 300 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu ? EVET MUTLAKA
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. : Mürekkep Püskürtmeli
    5-Renkli çıktı gerekli mi ? : Çokça
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : EVET
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? : HP-CANON
    8-Fax özelliği isteniyor mu? : FARK ETMEZ
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : ethernet olmasada olur ama dıgerlerı mutlaka olsun
    10-Çift Taraflı basklı olacak mı ? EVET
    11-CD-DVD baskı olsun

marka tercihinize saygı duyuyorum ancak. ben epson a bakın derim. canon dan sadece tarayıcısını kullanmayacaksanız uzak durun derim. Çoğu modeli 2 kartuşludur. Bitmeyen kartuş sisteminide tavsiye etmem. Eğer alacaksanız mutlaka kolay dolum kartuşu olan bir modeli alınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: |RS|

1-fiyat aralığı 300-400
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: değişken, minimum 200-300
    3-çok fonksiyonlu mu : yazıcı tarayıcı fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz lazer(ekonomik olacağı varsayımından dolayı)
    5-Renkli çıktı gerekli mi gereksiz
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? kesinlikle evet, en önemli faktör çıktı maliyeti
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? evet
    9- Bağlantı türü tercihi: usb ve ethernet

incelemeye değer.

http://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/canon-mf4450-mf-4450-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=50203

http://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/hp-ce844a-laserjet-m1217nfw-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=56714

http://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/xerox-3045ni-workcentre-3045ni-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=58451

yanlış hatırlamıyorsam eğer hp nin toneri 25 liraya doluyor ve en kolay dolum hp nin diye hatırlıyorum. xerox un dolumu yaklaşık 35 lira olmasına karşın 2200 sayfaya kadar yazdıra biliyor. canonda yaklaşık 30 - 35 tl ye doluyor ve 2100 sayfaya kadar yazıyor. hp ise standart 1600 sayfa ve 25 liraya doluyor. (şuan tam aklımda değil kusura bakmayın aklımda olan kadarı ile yazıyorum),
    Ancak dolumu kendiniz yapmayın mutlaka bu işi iyi yapan birine vede makinası olan birine verin. Maliyeti bir kenara bırakın o tozu solumak sağlık açısından son derece riskli.

Burda dikkatini çekmek istediğim nokta xerox un orjinal toneri şuan vatanda 98 TL.

edit: baskı rakamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi os_lnx -- 22 Aralık 2012; 21:25:46 >

• cevap alamayan arkadaşlar. kendi yazılarını alıntı yaparak konuyu up yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Orijinalden alıntı: Jubleo

1-fiyat aralığı 100-300
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 50 yi geçmez
    3-çok fonksiyonlu mu? evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. hangisi iyidir bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi? Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? uğraştırmayacak ise evet orj. kartuş ucuz ise uğraşmam
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? İyi olsun yeter
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi olursa iyi olur ama olmaması problem değil

bu nasıl??

http://www.vatanbilgisayar.com/inkjet-cok-fonksiyonlu-yazici/epson-bx305f-stylus-bx305f-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=50303

biraz büyük bi yazıcı kapladığı alan bakımından fax istiyorsan al. ancak ben sx435w öneririm daha uygun derim.. goprint ten alacağın mürekkeple birlikte 300 geçmez ancak 2 yılın üzerinde rahat edersin.

http://www.goprint.com.tr/urun/epson-t1281-1284-uyumlu-kolay-dolan-kartus-otoreset-cipsetli--murekkep-set-4x50ml-ilaveli-.aspx bu linkteki midir? kullanımı nasıl birkaç video seyrettim alltan mürekkebi doldurup üsteki renkli butona mı basıyoruz bittiğinde doldurmak için?

• quote:

quote:

quote:

1-fiyat aralığı 100-300
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 50 yi geçmez
    3-çok fonksiyonlu mu? evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. hangisi iyidir bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi? Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? uğraştırmayacak ise evet orj. kartuş ucuz ise uğraşmam
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? İyi olsun yeter
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi olursa iyi olur ama olmaması problem değil

bu nasıl??

http://www.vatanbilgisayar.com/inkjet-cok-fonksiyonlu-yazici/epson-bx305f-stylus-bx305f-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=50303

biraz büyük bi yazıcı kapladığı alan bakımından fax istiyorsan al. ancak ben sx435w öneririm daha uygun derim.. goprint ten alacağın mürekkeple birlikte 300 geçmez ancak 2 yılın üzerinde rahat edersin.

http://www.goprint.com.tr/urun/epson-t1281-1284-uyumlu-kolay-dolan-kartus-otoreset-cipsetli--murekkep-set-4x50ml-ilaveli-.aspx bu linkteki midir? kullanımı nasıl birkaç video seyrettim alltan mürekkebi doldurup üsteki renkli butona mı basıyoruz bittiğinde doldurmak için?

Aynen. Mürekkebi doldurup kapağı kapatıyosun. Yeniden taktığında yeni kartuş takılmış gibi algılıyor yazıcı. Mürekkep bitse bile yanma ihtimali çok düşüktür canon un ve hp nin nozzle lı olan kartuşlarına göre. bu set ve bu yazıcı ile epe idare edersin derim. Kafan rahat olur. Atık deposu sorunu diğerleri kadar yaşanmıyor diye biliyorum. Yani en ideal yazıcıdır ev kullanıcıları için. Haftada bir kez çıktı almayıda unutmayın. Şimdi den hayırlı olsun.

• quote:

quote:

1-fiyat aralığı 300-400
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz lazer(ekonomik olacağı varsayımından dolayı)
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? kesinlikle evet, en önemli faktör çıktı maliyeti

incelemeye değer.

http://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/canon-mf4450-mf-4450-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=50203

http://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/hp-ce844a-laserjet-m1217nfw-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=56714

http://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/xerox-3045ni-workcentre-3045ni-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=58451

yanlış hatırlamıyorsam eğer hp nin toneri 25 liraya doluyor ve en kolay dolum hp nin diye hatırlıyorum. xerox un dolumu yaklaşık 35 lira olmasına karşın 2200 sayfaya kadar yazdıra biliyor. canonda yaklaşık 30 - 35 tl ye doluyor ve 2100 sayfaya kadar yazıyor. hp ise standart 1600 sayfa ve 25 liraya doluyor. (şuan tam aklımda değil kusura bakmayın aklımda olan kadarı ile yazıyorum)
    Ancak dolumu kendiniz yapmayın mutlaka bu işi iyi yapan birine vede makinası olan birine verin. Maliyeti bir kenara bırakın o tozu solumak sağlık açısından son derece riskli.

Burda dikkatini çekmek istediğim nokta xerox un orjinal toneri şuan vatanda 98 TL.

edit: baskı rakamı

Teşekkürler, sanırım Canon alacağım, kartuş kapasitesi de Hp'ye göre daha iyi. Bu arada yukarıda linkini verdiğiniz 3 model de sanırım demo kartuşla birlikte geliyor, demo kartuş bittiğinde aynı kartuşu misal canon 4450 için 2100 sayfa baskı yapabilecek şekilde doldurtabiliyor muyuz? Yoksa 2100 sayfa çıktı almak için yeni bir kartuş mu satın almamız gerekir?

• 1-fiyat aralığı (ve üst limit) - 1000-1500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı - 500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) - yazıcı ve tarayıcı (mümkünse a3 yazıcı ve tarayıcı)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. - ekonomik olması önemli tabi , özellikle olmalı dedigim bişey yok
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? -- Renkli olması önemli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? - nasıl ekonomikse öyle
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? - farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? - hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) - USB bağlantısı, internetten online çıktı gönderme olursa güzel olur

Mimarlık öğrencisiyim ve a3 boyutunda autocad çıktıları sürekli alıyoruz.. bana 3-4 yıl boyunca kullanabilecegim bi yazıcı lazım, a3 yazıcısı olması şart, tarayıcıda olursa çok iyi olur..
    erken dönüş yapılırsa birazdan gidp alabilirim, mağazalarda bugüne özel %25-30 luk indirimler var.. teşekkürler..

• 1-fiyat aralığı (üst limit) 750 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 700 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) Yazıcı tarayıcı fotokopi (Yaprak halinde kağıtlarla kendisi fotokopi çekmeli, yani fotokopi makinelerinde de var üstte kağıtları koyuyorsunuz o kendisi fotokopi çekiyor)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? Renkli olursa iyi olur ama siyah beyaz da kabul
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? Kullanmayacağım
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) USB, Wifi - Uzun bir usb kablosu olursa (öyle bir kablo var mı bilmiyorum) sadece USB özelliği olanı da seçebilirim. Wifi olursa çok daha iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyati max. 300 tl olan,
    airprint, fotokopi, tarayici özellikleri olan renkli cıkti alabilecegim evde kullanim icin kablosuz yazici ariyorum.Tonere dolum yaptirarak kullanacagim.marka olarak hp ariyorum ama hp olmasi sart degil.Fax ozelligine gerek yok.Laser yada inkjet ne bilmiyorum hangisi hizliysa o.alacagim cikti sayisi aylik en fazla tas catlasa 50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Jobs -- 23 Aralık 2012; 18:33:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp photosmart c4200 yazıcı kulanıyorum . Fakat doğru düzgün bir dolum yaptıramadım. sanırım cipli olduğundan kartuşları doldursamda kulanamadım. Dolum için farklı kartuş varmı arkadaşlar? kartuşlarda çok pahalı.

Sizce şu 3 yazıcıdan hangisini seçmeliyim.

CANON MP 235
    http://www.webdenal.com/canon-inkjet-pixma-mp235-a4-usb-fotokopi-tarayici-_510084.html?ref=akakce&v=1.69.8

HP Deskjet 2515
    http://www.bimeks.com.tr/urun/124783/hp-deskjet-2515-cz280c-.aspx

Epson Expression Home XP-202
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125252/epson-expression-home-xp-202.aspx

• Merhaba ARkadaşlar;

Max. 1500 lira
    A3 boyutunda çıktı alabilen
    Laser
    Renkli
    Mümkünse kartuşu dolan bir model
    wifi

yukarıda özellikleri yazılı olan bir yazıcı, yazıcı -tarayıcı bnm için olmazsa olmazlardan A3 boyutunda çıktı alabilmesi, renkli laser olması ve wifi olması.

yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

1-fiyat aralığı 300-400

hp 1212 veya canon 4450öneririm tonerleri doluma uygun ve muadilleri daha ucuzdur.

endlesskartus
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldinkbilişim

MRB ARKADAŞLAR
    Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat aralığı (ve üst limit)
    2-aylık ortalama çıktı sayısı
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ?
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?
    8-Fax özelliği isteniyor mu?
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi)

bu sorulara cevap vererek tavsiye isterseniz yardımcı olmaya çalışacağız...

not: Lütfen PM atmayın. bu konudaki PM lere cevap verilmez.

NOT:Arkadaşlar, işlerimin yoğunluğundan dolayı foruma son zamanlarda zaman ayıramıyorum. Bu nedenle bir süre sorularınıza cevap veremeyeceğim. Konuyla ilgili arkadaşlar sorulara cevap verirlerse sevinirim.

Merhabalar aşağıdaki özelliklerde bir yazıcı almak istiyoruz yardımcı olur musunuz?

1- 1000TL ye kadar
    2- Aylık 1000 civari çıktı alabileceğimiz.(bazı dönemler artabiliyor ama ortalama 1000)
    3- Çok fonksiyonlu
    4- Laserjet
    5- Renkli
    6- Mümkünse dolum yapılabilen
    7- Herhangi bir marka önemli değil sadece tonerine ve servisine kolay ulaşabileceğimiz
    8- Fax özelliği olan
    9- Bağlantı türü önemli değil(wifi ve ethernet iyi olabilir ama şart değil)

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim
    Mehmet

• quote:

Orijinalden alıntı: mkocaoglu

quote:

Orijinalden alıntı: goldinkbilişim

MRB ARKADAŞLAR
    Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat aralığı (ve üst limit)
    2-aylık ortalama çıktı sayısı
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ?
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?
    8-Fax özelliği isteniyor mu?
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi)

bu sorulara cevap vererek tavsiye isterseniz yardımcı olmaya çalışacağız...

not: Lütfen PM atmayın. bu konudaki PM lere cevap verilmez.

NOT:Arkadaşlar, işlerimin yoğunluğundan dolayı foruma son zamanlarda zaman ayıramıyorum. Bu nedenle bir süre sorularınıza cevap veremeyeceğim. Konuyla ilgili arkadaşlar sorulara cevap verirlerse sevinirim.

Merhabalar aşağıdaki özelliklerde bir yazıcı almak istiyoruz yardımcı olur musunuz?

1- 1000TL ye kadar
    2- Aylık 1000 civari çıktı alabileceğimiz.(bazı dönemler artabiliyor ama ortalama 1000)
    3- Çok fonksiyonlu
    4- Laserjet
    5- Renkli
    6- Mümkünse dolum yapılabilen
    7- Herhangi bir marka önemli değil sadece tonerine ve servisine kolay ulaşabileceğimiz
    8- Fax özelliği olan
    9- Bağlantı türü önemli değil(wifi ve ethernet iyi olabilir ama şart değil)

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim
    Mehmet

hp 1415 piyasada kalmadığı için yeni çıkan hp pro 100(175A) veya canon 8040-canon8080 modellerini tercih edebilirsiniz tonerleri doluma uygundur.

www.endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: DonIVX

1-fiyat aralığı (ve üst limit) - 1000-1500TL
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) - yazıcı ve tarayıcı (mümkünse a3 yazıcı ve tarayıcı)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. - ekonomik olması önemli tabi , özellikle olmalı dedigim bişey yok
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? -- Renkli olması önemli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? - nasıl ekonomikse öyle
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) - USB bağlantısı, internetten online çıktı gönderme olursa güzel olur

Mimarlık öğrencisiyim ve a3 boyutunda autocad çıktıları sürekli alıyoruz.. bana 3-4 yıl boyunca kullanabilecegim bi yazıcı lazım, a3 yazıcısı olması şart, tarayıcıda olursa çok iyi olur..
    erken dönüş yapılırsa birazdan gidp alabilirim, mağazalarda bugüne özel %25-30 luk indirimler var.. teşekkürler..

http://www.epson.com.tr/tr/tr/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11149

• quote:

Orijinalden alıntı: cetera

hp photosmart c4200 yazıcı kulanıyorum . Fakat doğru düzgün bir dolum yaptıramadım. sanırım cipli olduğundan kartuşları doldursamda kulanamadım. Dolum için farklı kartuş varmı arkadaşlar? kartuşlarda çok pahalı.

Sizce şu 3 yazıcıdan hangisini seçmeliyim.

CANON MP 235
    http://www.webdenal.com/canon-inkjet-pixma-mp235-a4-usb-fotokopi-tarayici-_510084.html?ref=akakce&v=1.69.8

HP Deskjet 2515
    http://www.bimeks.com.tr/urun/124783/hp-deskjet-2515-cz280c-.aspx

Epson Expression Home XP-202
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125252/epson-expression-home-xp-202.aspx

http://www.yenicarsim.com/epson-stylus-sx435w-yazici-tarayici-fotwifi/murekkep-puskurtmeli/id/1543493/

Bunu seçmelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

Orijinalden alıntı: DonIVX

1-fiyat aralığı (ve üst limit) - 1000-1500TL

http://www.epson.com.tr/tr/tr/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11149

İlginize teşekkür ederim hocam.. Dün VatanBilgisayardan bi üst modeli olan 7525 modelini aldım, henüz kurcalama fırsatım olmadı ama memnun bırakacak bir cihaza benziyor..

• 1-fiyat aralığı (150-250 TL)
    2-aylık ortalama çıktı sayısı (Max:50) (Ev kullanımı için)
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı-tarayıcı-fotokopi)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. (inkjet)
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli)
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? (Kolay doldurulabilen kartuş kullanmak istiyorum)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? (Canon ya da Epson olabilir)
    8-Fax özelliği isteniyor mu? (Farketmez)
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) (Öncelik olarak Wi-fi, o olmazsa Ethernet)

Ev kullanımı için yazıcı/tarayıcı alacağım. Çok hızlı çalışmasını beklemiyorum. Arada fotoğraf basacağım için fotoğraf kalitesi önemli. Damlacık boyutu 2pl olursa benim için bir artı olur sanırım.
    Tarayıcısında negatif film taramayı düşündüğümden yine iyi bir tarayıcı performansı beklerim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Fotoğraf Baskısı İçin En İyi Model Epson L800

Ama siz evde kullanacaksanız eğer YAZICI - TARAYICI - FOTOKOPİ - RESİM BASKISI istiyorsanız EPSON XP-600 veya XP-700 Modeli alacaksınız.
    Kartuşlu çalışır. 5 Kartuşu vardır. 2 Siyah kartuşu Yazıcı için. 4 Renkli kartuşu Resim baskısı için. 200 ile 400 arası Claria Kalitesinde Baskı verir.

Taraması ve Fotokopi baskıcı oldukça kalitelidir.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.