P

Yüzbaşı
10 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.Fiyatına göre iyi bir yazıcı.Ama merak ettiğim hızı nasıl? Yazıcıdan bir şey çıkarırken fazla gürültü yapıyor mu? Bir de aynı fiyata başka önerebileceğiniz yazıcılar var mı? Markası HP olursa daha iyi olur.
Daha önce de buna benzer bir konu açtım ama eksi model HSDPA'lı S40 telefon bulamadığımdan dolayı bu sefer 3G'li yani UMTS'li S40 telefon arıyorum.Ucuz önerilerinizi bekliyorum.

Not: Telefonu Bluetooth'undan İnternet paylaştırmak için kullanılacak.
İyi akşamlar.

Bana evde kullanım için fotokopi, tarayıcı ve AirPrint özellikli tabii ki de renkli çıktı alabileceğim kablosuz bir yazıcı lazım.Fiyatının çok pahalı olmaması lazım.

Konuyla ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Samsung 40ES6140 modelinde el ve kol hareketleriyle TV'yi kontrol edebiliyor muyuz?
İyi akşamlar arkadaşlar.Ben hotspot amacıyla kullanmak için 2. el bir ucuz telefon almayı uzun zamandan beri düşünüyorum ama bir türlü alamadım hala.Sizden istediğim Nokia 5230 bu iş için nasıldır? Bataryası nasıldır? Gerekirse extradan bir batarya daha alabilirim.Görüşlerinizi bekliyorum.

Düzeltme: Nokia 5230'da Wi-fi yokmuş.Peki 5230'da BT ile interneti paylaştırmanın bir yolu var mı?
HP Photosmart 7510 kartuşu ne kadardır? Bazı arkadaşlarımın dediğine göre 150-200 TL olurmuş kartuşunun fiyatı.Cidden bu kadar pahalı mı? Kullananlar ya da hakkında bilgisi olanlar cevap verirlerse sevinirim.
İyi akşamlar arkadaşlar.Yeni bir TV almayı düşünüyoruz ama şu iki TV arasında kaldık.Vestel 42PF8060 mı yoksa Samsung 40ES6140 mı?

Birbirlerine göre üstün özellikleri neler?

Smart TV olmaları demek konuşarak ve el-kol hareketleriyle bu TV'leri kullanabileceğimiz anlamına mı geliyor?

Hangisinin 3D'si daha iyi? Ve Samsung'ta da 2D'den 3D'ye geçme özelliği var mı?

Artıları ve eskileri neler? Açıklarsanız sevinirim.

Ve siz hangisini tavsiye edersiniz? Başka önerilerinize de açığım.
Merhaba arkadaşlar. Ben Bluetooth'undan internet paylaştırmak için S40 telefon almayı düşünüyorum.Sıfır olması şart değil 2. el de olabilir.Malum, her yerde Wi-Fi yok.Ve S40 Nokia'lar iPod touch ve iPad gibi Apple ürünleriyle Bluetooth üzerinden hemen bağlanıp interneti paylaşabiliyorlar.. HSDPA yani 3.5G'si olması şart. Bildiğiniz telefonları paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar.
Home tuşu garanti kapsamında mı? Cihaz teknosadan alınma.bir de cihaz kapandıysa ve daha açılmıyorsa yani elma logosunda takılı kalıyorsa bu da garantiye girer mi acil cevap bekliyorum
Uzun bir süredir farkındaydım bu problemin.Windows Vista'da Windows 7'de ve şuan kullanmakta olduğum Windows 8'de de aynı problemi yaşamaktayım.MicroSD adapter'i takıyorum ama hiçbir tepki vermiyor.PC'mde bütün driverlar yüklü.Başka birinin kartını denemedim henüz.Bundan başka çözüm önerisi olan var mı? Neyle temizlememi önerirsiniz veya? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 476
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 88.133 (Bu ay: 360)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.