Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AC@DC

hp2630 aldım şırınga ile dolum yapıyorum.içinden çıkan toneri kullanıyorum 2500 sayfa oldu siyahta ilk gün gibi basıyor.mürekkep photoink 1 1litresini 50tlye aldım.

Alıntıları Göster
    Bende bu ürüne bakıyorum. Mürekkebi nereden alıyorsunuz? Birde renkli kartuşu dolduruyormusunuz nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/kartus/hp-gt-serisi-photoink-1-litre-murekkep-gt51-gt52-uyumlu-P293818082 şurdan aldım iyi çıktı.sadece siyah kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 26 Ocak 2020; 23:58:26 >
  • Epson tanklı yazıcımdan alacağım 100 sayfalık raporu, fotokopi çekmek için kullanacağım.
    Arşivlemek için tarayıcı da kulllanmak istiyoruz.
    Dublex baskı olacak.
    Fiyat/Perfosman iyi olmalı,Toner maliyet ve satın alması kolay olmalı
    Xerox,Lexmark,Kyocera,Brother,Hp farketmez

1-fiyat üst limiti..............................................................................................: 1500 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı..........................................................................: 1500 adet
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)...........:
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...................................: Kesinlikle laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................................................: Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.....................:Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.............................: Yok, F/P olsun yeter.
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ........................................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .................................................: Wifi,Usb,Ethernet
    10- Dubleks baskı........................................................................................: Evet

• 1-fiyat üst limit)............................................................................:1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:150
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:Evet 
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: özellikle lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:renkli lazer ekonomik olur mu acaba 2
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:toner dolum  yapılarak veya muadil uygun ekonomik toner kullanılabilir.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:hayir 
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:hayir 
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) Wi-fi airprint. Usb. Ethernet.
    Özellikle aradigim otomatik dublex baskı. Ve kartuş idamesinin ekonomik olması. Uzun süreler problem çıkarmayacak bir cihaz arıyorum.

• Canon e3340 ve e4240 arasında kaldım. Hangisi sizce? Sebebiyle birlikte

• 1-fiyat üst limit)......2000 TL civarı
    2-aylık ortalama çıktı sayısı....2000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)..çok fonksiyonlu olmalı tarayıcı ve fotokopisi olmalı.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz......laser olsun
    5-Renkli çıktı gerekli mi?........ siyah beyaz
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...kesinlikle evet toneri ya kolay dolsun herhangi bir bilgisayarcıya gittiğimde kolaylıkla doldurulsun yada muadil toner veya orjinal toneri ucuz olsun bittikçe değiştireyim. İlki olsa daha iyi olur ama.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.....farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ... Farketmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ....Farketmez
  • AC@DC kullanıcısına yanıt
    hocam bana da 100 TL'ye kadar ayda 15-20 sayfa siyah ve renkli çıktı alabileceğim, kartuşu doldurulabilir, hata vs vermeyen yazıcı lazım.
    fotokopi, tarayıcı, wifi'ye gerek yok.

başka hangi yazıcı tavsiye edersiniz
  • hp öneririm şırınga ile dolumu kolay hatada vermedi yoğun kullanımda geçen hafta bime gelen iyidi.
  • canon pişmanlıktır arkadaşlar. ikidir mx925 kafası hata veriyor kendi kendine 1403 kodu çıkıyor. yazıcı kafası yazıcıdan da pahalı böyle saçma iş olmaz.
  • 1-fiyat üst limit)......1500-1700 TL civarı
    2-aylık ortalama çıktı sayısı....500-1000
    3-çok fonksiyonlu mu .......çok fonksiyonlu olmalı tarayıcı ve fotokopisi olmalı.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...kesinlikle evet toneri ya kolay dolsun herhangi bir bilgisayarcıya gittiğimde kolaylıkla doldurulsun yada muadil toner veya orjinal toneri ucuz olsun bittikçe değiştireyim. İlki olsa daha iyi olur ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet.dmr

1-fiyat üst limit)......2000 TL civarı
    2-aylık ortalama çıktı sayısı....2000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)..çok fonksiyonlu olmalı tarayıcı ve fotokopisi olmalı.
    Hocam toneri kolayca doldurmak önemli demişsiniz sizin için HP Neverstop 1200a modelini tavsiye ederim. Bunda doldurulabilir tanklı toner var. Dolum aletini internetten alarak bi yere gitmeye gerek kalmadan toneri evde kendiniz doldurabilirsiniz.

• Merhaba;

1-Fiyat üst limit)..........................................................................: 1500 TL
    2-Aylık ortalama çıktı sayısı...........................................................: ~50
    3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).....: Yazıcı ve tarayıcı
    4-Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?...............................................................: Olsa iyi olur, olmasa da olur.
    6-Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...............: Dolum veya muadil.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?....................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................................: Hayır
    9-Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: USB, Wifi

Renkli ve siyah/beyaz için iki model önerebilirseniz sevinirim.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 2 Şubat 2020; 13:38:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baryil

Merhaba, geçtiğimiz hafta HP Smart tank 515 modelini aldım. AirPrint desteği var, telefondan direkt çıktı alabiliyorsunuz, tavsiye edebilirim.
    Hocam selam, ben de hp smart tank serisini araştırıyorum ama yazıcılar hakkında pek bilgim yok. Telefondan direkt çıktı almak benim için de çok önemli. Siz yazıcı dan memnun musunuz merak ediyorum. Teşekkürler
  • Merhaba;

1-Fiyat üst limit.......................................................................: 3000 TL
    2-Aylık ortalama çıktı sayısı...........................................................: 2000
    3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....................: Çok fonksiyonlu
    4-Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.................................: Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................................: Renkli.
    6-Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?..............................: Dolum veya muadil.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...............................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................................: Evet
    9-Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ..........................................: Ethernet

10-Çift Taraflı baskı...................................................................: Evet
    11-Otomatik Döküman besleyici...........................................................: Evet

Baskı hızı iyi olan, çok fazla bakım gerektirmeyen, Drum ömrü uzun bir tavsiyeniz var mı?

• kozkir kullanıcısına yanıt
    hp neverstop 1200w modeline bi göz atın derim. Özellikleri pek çok kriterinize uyuyor. Ben özellikle tonerinin kolay doldurulabilir olmasını beğendim. Telefondan kablosuz baskı alınabiliyor. Fiyatı değişiyor ama bazı sitelerde üst limitinizin altına bulmak mümkün.
  • 1-fiyat üst limit).....+- 1000..........................................:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı......100-1000.................................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).farketmez..:
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...........farketmez............:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?....................olsa iyi olur ama şart değil..........................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?......olsa iyi olur ama şart değil....:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?......yok..........:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...............hayır.....................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .....wifi/usb...........................:
  • hightech33 H kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler, değerlendireceğim.
    Gözüme bu yazıcı takıldı birde ancak forumda iyi veya kötü bir yorum göremedim bu yazıcı ile ilgili.

Samsung Xpress C480W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 6 Şubat 2020; 9:17:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

1-fiyat üst limit)..........500..................................................................:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı..............100..............................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)...hayır.:
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz........farklarını bilmiyorum .................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?............kesinlikle evet....................................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?......evet .......:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?......yok.............:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................hayır................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) fark etmez
    Merhaba, renkli çıktıya kesinlikle evet dediğiniz için hp smart tank 515 modelini önerebilirim. Aylık ortalama çıktı ihtiyacınızı karşılar. Ekstra tarayıcı özelliği de var. Fiyat üst limitinizin üzerinde ama kesinlikle uzun vadede çok daha karlı. Belki değerlendirirsiniz

• 1-fiyat üst limit): ................................: 1500

2-aylık ortalama çıktı sayısı...............................................: 500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)........: fark etmez

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.....................: bilgim yok

5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................: kesinlikle olmalı

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.................: toneri kolay bulunup dolumu kolay olmalı

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...............................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .............................: Usb olmalı diğerleri olsa da olmasa da.
  • 1-fiyat üst limit)......600 TL civarı

2-aylık ortalama çıktı sayısı....40-50 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)..çok fonksiyonlu; tarayıcı-fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz......laser olması iyi olur.

5-Renkli çıktı gerekli mi?.......Çocukların renkli çıktıları için alıyorum. Olması şart.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...kesinlikle evet toneri ya kolay dolsun herhangi bir bilgisayarcıya gittiğimde kolaylıkla doldurulsun ya da muadil toner veya orjinal toneri ucuz olsun bittikçe değiştireyim.

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.....farketmez toner dolumu kolay olsun yeterli.

8-Fax özelliği isteniyor mu? Hayır.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ....WiFi olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.