Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Evet,tanklı olsun
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Epson
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 19 Aralık 2019; 9:3:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Epson 3160 mı brother t 510w mi peki? En belirgin fark ne? @onursumer
    fotoğraf ve renk detayı geçişi konusunda epson brotherden bi tık daha iyi onun dışında fiziksel en belirgin fark brotherde kapalı kağıt tepsisi var okadar iyiside iyi cihazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Bende bunda karar kıldım ancak (L386 fotoğraf çıktısından hiç memnun değilim bu arada Canon MX510 ile karşılaştırıyorum)stok yok olan yerde de çok pahalı.

Canon 'un a3 tanklı modeli olsa ona yönelirdim.

Geriye 7160 kalıyor ki o da pahalı ne yapacam bilemiyorum açıkçası.

Alıntıları Göster
    7160 ve 7180 serisi fotoğraf baskısında aslında bu cihazlarla karşılaştırmayayacak kadar iyi ama malesef bu sınıfta canonda bi tanklı cihaz yok

a3 lazım olabiliyorsa almışken tam olmasından dolayı bekleyip 7180 almanızı oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

1-fiyat üst limit)..:2000TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Evet,tanklı olsun
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Epson
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:wifi
    renkli lazerde çok fazla seçeneğiniz yok muadil olarak rahat kullanabiliceiniz bi canon 635cx var mantıklı cihaz olarak

onun dışında tanklı cihazlara yonelmeniz lazım performans olarakta bütçeniz yüksek modellere yetebilir faks ihtiyacı olmadığından epson 6160 ı inceleyebilirsiniz

• üstadlar gözden kaçmış bir kaç güne almam lazım bir el atıverin.

1-fiyat üst limit...............:1000TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...: 300
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)...: Sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz................: Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?.............................................: Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?............: Evet, kendim de yapabilirim.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?..............: Farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ..........................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ........................: Wi-Fi, android şart

Ev kullanıcısı öğretmen, eğitim dökümanları basacak, Duplex baskı olabilir şart değil.
    Teşekkürler
  • quote:

Arkadaşlar tavsiye lazım :)

İyimi yaptım kötümü bilmiyorum ancak.

Eski yazıcımı bu cumartesi sattığım kişiye teslim edeceğimden (okuyan 2 çocuğum var),L7180 VE L7160 gerek stok olmaması ve gerek çok pahalı olmasından dolayı gönlüm kalsada , aşağıdaki yazıcıyı 1564 TL ye mal ederek almış bulunuyorum.

Dublex ve canon olması bana yetiyor.

CANON Pixma G6040 EB2 EUM/EMB Mürekkep Tanklı Yazıcı

• 850tl ye epson l3151 öneriyor musunuz dostlar? Genelde fotoğraf basmak istiyorum. Ayrıca kitap falanda çıkaracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi ya Epson L7180 yazıcıyı stoklayıp el altından faiş fiyatlara satıyorlar.

Bu ülkeden iğreniyorum arkadaş.

Bu yazıcı 4000 tl 5000 tl rakamını hakediyor mu gerçekten yaa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 20 Aralık 2019; 13:8:45 >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 50
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: cok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:lazer tercihim yoksa inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:evet gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:evet dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hp epson tercihim ama baska markalarda olabilir
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: olsa da olur olmasa da
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi

selamlar,
    is yeri icin sorun cikarmayacak bir yazici bakiyorum. maliyet ne kadar dusuk olursa o kadar iyi. tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 700 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 30
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Tarayıcılı fotokopili
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Fikrim yok
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Daha önce kullanmadım ne yazarsanız o
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wifi

Daha önce benzeri koşullar yazılmış olabilir çok araştıramadım kusura bakmayın lütfen önerinizi bekliyorum

• quote:

Şaka gibi ya Epson L7180 yazıcıyı stoklayıp el altından faiş fiyatlara satıyorlar.

Bu ülkeden iğreniyorum arkadaş.

Bu yazıcı 4000 tl 5000 tl rakamını hakediyor mu gerçekten yaa..
    Baya sağlam bir alet sanırım, yurt dışı fiyatı da 600 Euro civarında...
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 2500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 150
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: evet. Önceliğim fotoğraf baskı kalitesi iyi olması.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:fikrim yok
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:evet gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:fikrim yok
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: olsa da olur olmasa da
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi

selamlar,
    Ev için fotoğraf baskı kalitesi iyi olan bir çok fonksiyonlu yazıcı istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aztower -- 23 Aralık 2019; 15:27:50 >

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 50-100
    3-çok fonksiyonlu mu ....... yazıcı ve tarayıcı olması önceliğimiz
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:fikrim yok
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:Hiç gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:fikrim yok
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: farketmez

Avukatlık ofisi için almayı düşünüyoruz. Renkli çıktı, ya da foto ile işimiz yok. Sadece UYAP sisteminden alınacak çıktılar ya da icra takipleri için siyah beyaz çıktı alıyrz. Toner dolumunun kolay olması, bakım istememesi de malumunuz önem arz eden konulardan.
    Cevabınız için şimdiden tşk..

• 1-fiyat üst limit)......................................................: 1.200 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................: 150 - 200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.................: fikrim yok
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................: evet, genellikle fotoğraf baskısı çıkartacağım
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: fikrim yok
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...............: farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .........................: usb, ethernet, wifi olmalı

ev için alacağım. önceliğim kaliteli fotoğraf çıkartması. kalitesiz fotoğraf çıkartmasını istemiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 1-fiyat üst limit)...120.........................................................................:
    2-aylık ortalama çıktısayısı...............70.............................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Farketmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz............ farketmez.............:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?.........................cok önemli değil.......................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:

Öğrenciyim evde ayda birkac not cikarmak için arıyorum.
    100 sayfalik notu kirtasiyeciler 50 liraya çıkarıyorlar kucuk bir yerde yaşıyorum.

Letgoda ricoh sp111 100tl
    Hp deskjet 2600 150 buldum ama yazicidan anlamadığım için dostlarima sormak istedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İyi akşamlar

1-fiyat üst limit)............................................................................: 500-600
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 50-100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Sadece Yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Bilgim yok
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Bilgim Yok
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wi-fi

Cevaplarınız için teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar

1-fiyat üst limit)............................................................................: 750
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:evet dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi-usb

Yazıcı kafası ucuz dolumu kolay bir cihaz olsa yeterli. Aylık 1500 sayfa ama her sayfa A5 ve toplasak 4 satır yazı olur.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacosbil -- 30 Aralık 2019; 21:7:51 >

• 27serhat kullanıcısına yanıt
    hocam bulabildinizmi uygun bir yazıcı bende araştırma içindeyim ortalama aynı bütçe ile
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:300-500 ARASI
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet bazen gerekiyor.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Usb wifi
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1000-3000 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:15-20 bin sayfa arası
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:tek renk lazer yazıcı tarayıcı fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:toner kapasitesi yüksek dolumlu yada muadili kolay bulunan lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:wifi olmalı

Lexmarkın 10 bin sayfa kapasiteli tonerli yazıcılarını gördüm, onlar nasıldır?

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.