Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Brother 2176dw model çok fonksiyonlu lazer yazıcıyı almayı düşünüyorum.

Araştırdığım kadarıyla makine güzel özelliklere sahip duplex baskı dk da 34 sayfaya kadar baskı vs saymakla bitmez bir sürü özelliği var.

Toneri çiplimidir. ? Dolumu ne kadar kaç tl küçük bir işletmeye almayı düşünüyorum.

Acil yorum ve tavsiyelerinizi beklemekteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goldinkbilişim kullanıcısına yanıt
    -fiyat üst limit)............................................................................: 1000-1200
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...100.........................................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: tarayici fotokopi kesin olsun
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: hangisi iyi olur bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: özellikle fotoğraf icin istiyorum tabiki gerekli.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: muadil tanklı olanlardan mürekkebi ile dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: size bırakıyorum
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hiç farketmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifili yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1-fiyat üst limit)......500

2-aylık ortalama çıktı sayısı....40-50 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu .. hayır

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz......inkjet olması iyi olur.

5-Renkli çıktı gerekli mi?.......Renkli Şart

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?..kartuşu ucuz muadili olsun doldurma yapılmayacak

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.....yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? Hayır.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .... usb (olsa network olur ama olmasa da sorun değil)
  • 1-fiyat üst limit) --- Belirsiz
    2-aylık ortalama çıktı sayısı Garanti 1500 sayfa ve üstü
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Her ikiside olabilir.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Lazer yada Tanklı
    5-Renkli çıktı gerekli mi? Gereksiz
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:EVET
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:YOK
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: USB olursa WIFI

bu sorulara cevap vererek tavsiye isterseniz yardımcı olmaya çalışacağız...

Muhasebe de calıstıgımız için gerekirse tek seferde basabilecek (1500 sayfa siyah beyaz) verimli ve dayanıklı hızlı bir yazıcı öneriniz maliyeti düşük(gerek dolum vs )

İyi Çalışmalar

• emlak ofisinde kullanılmak üzere renkli bir yazıcı almak istiyorum.. samsung 4521f modelini nerdeyse 10 yıldır kullanıyoruz ve memnunuz. ama renkli hp ve canon un kartuşlu doldurmalı modellerini kullandık bi türlü yüzümüz gülmedi sürekli arıza verdi ve en sonunda kullanmayı bıraktık..
    uzun süre gidebilecek renkli iyi bi yazıcı tavsiyeniz nedir arkadaşlar ?
  • 1-fiyat üst limit: belirsiz
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: yaklaşık 100-200 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): evet, yazıcı tarayıcı fotokopi özellikli
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: hangisi ev kullanımına uygun ve az maliyetli ise o
    5-Renkli çıktı gerekli mi: şart değil, olursa daha iyi olur
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız: hangisi ev kullanımına uygun ve az maliyetli ise o
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): hem kablolu hem kablosuz çıktı alınması gerekli

• 1-fiyat üst limit)............................................................................:350
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: tarayıcılı olsa iyi olur
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: inkjet nedir bilmiyorum daha yeniyim lazer tercihim mürekkep olmasın
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: arada sırada
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: farketmez ama samsung gözümü çeliyor
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: olsa da olur olmasa da
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olsun ya

Merhabalar forumda yeniyim. Hp2620 mürekkep tanklı yazıcımı kırdım. Çünkü içi hep mürekkep olmuş bir daha da mürekkep almamayı düşünüyorum. Aklımda lazer yazıcı olarak samsung m4020nd var 2.el 350 tl civarına buldum ama wifi falan yok. Sizce m4020nd nasıl? Bu fiyata 0 2. el farketmez öneriniz var mıdır? Wifi tercihim ama zorlamaya gerek yok yazıcı iyi olsun yeter.

• sadece fotoğraf kalitesi önemli...

1-fiyat üst limit): ................................: 1000TL - 1200TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı...............................................: 500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)........: fark etmez

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.....................: bilgim yok

5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................: kesinlikle olmalı

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.................: hayır ama belki :)

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ...............................................: hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .............................: wifi olursa iyi olur

sadece resim basmak için bakıyorum, scanner ve kopyalam gibi özellikleri olmasa da olur, kaliteli resim bassın yeterli, resimleri 10x15 boyunda (galiba dünyadaki standart resim baskı boyu) basabilsin,

yıllardır telefonla ve fotograf makinesiyle cektigim resimleri artık kagıda dokmek istiyorum, düzenli basmayacağım , bir kere herhalde 500 tane falan basıp bir süre kullanmam, tavsiyelerinizi beklerim...

• OTOMATİK DUBLEKS YAZDIRABİLEN BİR YAZICI İHTİYACIM VAR. AY BAŞINA KADAR ALMAYI PLANLIYORUM.

1-fiyat üst limit)......1500 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı....1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)..çok fonksiyonlu olmalı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz......laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?........ siyah beyaz
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...dolum yaptırmayacağım ama muadil toneri uygun fiyatlı olmalı 40-50 TL fiyat aralığına alıp 2500-3000 sayfa yazdırabilmeliyim.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.....farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ... Farketmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ....kablosuz yazdırabileceğim bir model olsun
  • 1-fiyat üst limit) 2500tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 1000-1500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) yazıcı tarayıcı fotokopili
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? dolum yapılacak
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) eternet

Samsung m2070 aldık memnun değiliz scanner özellikleri ve programı kotu.aldgımız baskı adeti düşük.

hp mfd1536 var..ancak cihaz bozuldu tamir edilemedi oysa cihazdan cok memnunduk...
    hp printerler problemli deniyor doğrumudur..HP LaserJet Pro M428fdw nasıldır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 17 Şubat 2020; 17:1:11 >
  • Arkadaşlar Canon pixma e474 nasıl? Tanklı olarak alacağım.

• Arkadaşlar epson l3160 ve hp smart tank 515 ,530 ve 615 serileri arasında kaldım. Hp nin baskı çözünürlüğü bir tık düşük . Öte yandan hp nin renkleri daha net çıkardığını okudum. Eğer yardımcı olabilecek bu modelleri kullanan varsa şimdiden teşekkürler

• Herkese merhaba. Almayı düşündüğüm yazıcının çeşitli sitelerdeki sayfasında bazen PlusCopy toner yazıyor bazen ise hiçbir şey yazmıyor. Hangisi tercih edilmeli? Ürün Brother HL 1211w
    Not:800 liraya kasar Wi-Fi özelliği olan siyah beyaz lazer yazıcı önerisi alabilirim. Ayda ortalama 100 sayfa çıktı alınacak.

• 1-fiyat üst limit): ................................: 1000TL - 1200TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı...............................................: 500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)........: olsa da olur olmasa da

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.....................: bilgim yok

5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................: alma amacım renkli çıktı

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.................: mürekkep doldurarak kullanılanlardan

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Epson olabilir.

8-Fax özelliği isteniyor mu? ...............................................: hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .............................: wifi ve usb mutlaka olmalı

İlkokul öğretmeniyim. Kırtasiyeler renkli çıktı için 1,5 TL istiyor. Çok maliyetli oluyor. O yüzden renkli yazıcı almak istiyorum. Bir çok Epson modeli inceledim ama karar veremedim. Özellikle Photonik mürekkep garanti kapsamına giriyor mu ondan emin değilim. Beni üzmeyecek bir yazıcı arıyorum. Teşekkürler.

• 1-fiyat üst limit)........................................................... : 1500-2000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...................................................:100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).... : çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................... :hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?............. : evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?................... : canon ama çok da önemli değil.
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...................................................: evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .................................: usb, ethernet, wifi

çift taraflı tarama ve otomatik dubleks yazma istiyorum.brother 2716 ideal gibi görünüyor ama dolum yapılabilmesi ve maliyeti çok önemli.

• taylan_666 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Aldınız mı? bir süredir bende Brother 2716 yı inceliyorum ama tam araştıramadım, erteledim ve bu sırada 1400 olan fiyatı yükseldi. Bu model hakkında pek bir bilgi de yok, aldıysanız izlenimlerinizi aktarabilir misiniz? Aylık ortalama çıktı sayımız hariç diğer tüm özellikler bende aranılan özellik olduğu için sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

sizin için en ekonomik çozum tanklı modeller olur

epson 3110 , 3151
    canon 2411 , 3411
    brother t310, t510

wifi lazım dersen bir ust modellerini alabilirsin onlarıda yanlarına yazdım

bunlar içerisinden en ucuzu almak mantıklı webde goremedim ama vatan mağazadan brother aldık webte pahalı mağazada ucuzdu

haliyle web fiyatlarından ziyade mağaza gezebiliyorsan bu 3 marka model uzerinde fiyat araştırıp butçene uyanı almanı tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Brother ne durumda şuan herhangi bir arıza verdimi bilgi verir misin. Epson L3151 arasında kaldım. Ev için kullanılacak

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben bu modeli almayı düşünüyorum BROTHER MFC-L2716DW. Siz aldınız mı, kullanıyor musunuz, memnuniyet durumunuz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzakdeniz3535 -- 11 Mart 2020; 12:0:13 >
  • Merhaba arkadaşlar yazıcı almam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fiyat üst limiti 1750 TL
    aylık ortalama çıktı sayısı tahmin edemiyorum
    çok fonksiyonlu olması gerekiyor (fotokopi,tarayıcı,air print özellikli)
    lazer yazıcıların daha iyi olduğu görüşündeyim öneriler varsa başka da olabilir tabi
    siyah-beyaz istiyorum
    Hp neverstop var onun gibi bir dolumu olan olabilir. Açıkçaı alacağım yazıcının tonerinin fiyatına göre almayı planlıyorum
    hp, oki, brother ilk tercihim ama farklı görüşe açığım
    Fax ihtiyacım yok
    bağlantı türü ise usb ve wifi kesinlikle

İphone ile çektiğim bir evrak fotosunu air print ile çıkarmak istiyorum bu benim için çok önemli. Ofisimde kullanacağım.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba , 3 Yazıcı arasında kaldım . Çift taraflı baskı yapabiliyor olması , wifi olmasa bile network üzerinden kablosuz çıktı alabiliyor olmam , dolum sıkıntısının olmaması önemli. Görüşlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Aylık 100-150 sayfa arası çıktı alırım diye düşünüyorum.

1 )Brother Hl-L2365dw Brother Brother Hl-L2365dw Mono Lazer Yazıcı Dublex (Wi-Fi)(A4)

600*600 DPI olması ve ürün hakkında değerlendirme bulamamış olmam kafamı karışıtıyor
    Link :https://www.hepsiburada.com/brother-hl-l2365dw-brother-brother-hl-l2365dw-mono-lazer-yazici-dublex-wi-fi-a4-p-BDORHHLL2365DW

2) Samsung : Samsung SL-M4020ND Network Dublex Lazer Yazıcı SS383D

Bu fiyatlara çıkmışken samsung yerine brother ya da epson tercih etmeliyim sorusu ve dolum fiyatları hakkında bilgim olmaması soru işareti oluşturuyor.

Link :https://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m4020nd-network-dublex-lazer-yazici-ss383d-p-HBV000006N364

3 ) Brother HL-1211W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı
    Çift yönlü baskı alamamak beniö için dezavantajı
    Link :https://www.hepsiburada.com/brother-hl-1211w-wi-fi-mono-laser-yazici-p-BD802269

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.