Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................:300
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:50-100 İleride artar
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fark etmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:hayır
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: hayır
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: fark etmez

Kartuş maliyeti düşük muadili bulunabilen bir yazıcı arıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

merhaba, burdan tavsiye alarak foto basmak için canon g1411 aldım. fotoğraf kağıdında performansı gayet iyi. yakın zamanda t-shirt serigrafi baskıda kullanmak amacıyla asetat üzerine halftone yapılmış bir grafik yazdırdım. standart kağıt ve gri tonlama seçildi , ne yazık ki yoğun mğrekkepli oldu. yazıcı haznesinden asetatı alınca mürekkepler dağılıyor ve üzerinden 10 saat geçse de kurumadı. asetatın her iki tarafı da parlak. mürekkebin tutunması ve kuruması için ttahminimce mat yüzeyli bir asetat almam lazım. tam olarak hangi asetatı ya da alternatif malzemeyi almalıyım tavsiyesi olan var mı?
    Aynı sorunu yaşıyorum. Kırtasiyeden asetat aldım. Mürekkep püskürtmeli yazıcıdan baskı alacaktım, mürekkep üzerinde damla damla kaldı. Ne yapmak lazım. Aldığımız asetat mı baskıya uygun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

malum evden çalışıyoruz ve çocuklar da evde ve ödev vs çıktısı almak için yazıcıya ihtiyaç var. Hemen yarın almam gerekecek bu sebepten çok araştırma yapamadım, önerilerinize açığım. Son model ve teknolojileri hiç bilmiyorum. kendinden mürekkep depolu modeller vs çıkmış, hiç bilmiyorum. ben en son kartuşu gidip doldurtanlarda kalmıştım...

1-fiyat üst limit)........................................................... : bütçe çok sıkıntı değil ama pahalı bir şey peşinde değilim.
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...................................................:100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).... : çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fikrim yok. ama düzenli çıktı almayabilirim. bu evdeki zamanda düzenli hergün çıktı alınır ama 3-4 ay sonra haftada bir kaç sayfaya inebilir.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................... : evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?............. : kartuşa dolum yaptırmak bu dönemde pek mümkün olmaz. evde de çetrefilli şeyler yapmak istemiyorum. kolay bir dolum oluyorsa tercih ederim, orjinal kartuşların çok pahalı olmasından dolayı.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?................... : yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .................................: wifi iyi olur. windows dışında genelde mac üzerinden çıktı alınacak.

Hızlı her türlü öneriye açığım, teşekkürler.

• Merhabalar ben printable DVD/CD’lere baskı yapabileceğim renkli yazıcı arıyorum ayda en fazla 100-150 DVD’ye baskı yapacağım.
    Fiyat olarak 400-600 TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 2000 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1000

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı, tarayıcı, fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Laser

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum veya Muadil tonerde sorun çıkartmayacak

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Fark etmez

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Usb, wifi olsa iyi olur.Olmazsa da şart değil

Özellikle dolum ya da muadilini bulmakta problem çıkarmayacak bir cihaz olursa sevinirim. çift yönlü baskı olursa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 24 Mart 2020; 2:5:8 >

• wigioou W kullanıcısına yanıt
    hocam kullanım amacınıza yönelik hp smart tank serisini öneririm. kablosuz kullanım, fotoğraf baskısına uygun. rovi premium inci 300 gsm fotoğraf kağıdı ile tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz.
  • Merhabalar.
    Fiyatı 200tl bandında olan Hp Deskjet 2130 bakıyorum. Ana amacım fotoğraf tarama ve fotoğraf kağıdına fotoğraf basma olucak. Yazıcılar hakkında hiç bilgim ve tecrübem yok beni bilgilendirebilirmisiniz. Kartuş ömrü fotoğraf baskı kalitesi yada kartuş değişim fiyatı gibi. Şimdiden teşekkür ediyorum. Ürünü almadan önce yorumunuzu merakla bekliyorum.
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 600-700 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı, tarayıcı

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Farki bilmiyorum

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum veya Muadil tonerde sorun çıkartmayacak

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Fark etmez

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olsa iyi olur, olmazsa da sıkıntı yok

Malum çocuklar evde olunca yazdırma işleri çıkmaya basladi
    Çok para vermek istemiyorum ama almisken de iş görsün sıkıntı yaşatmasın istiyorum, yüksek kalitede yazması gibi bir beklentim yok
    Özellikle dolum ya da muadilini bulmakta problem çıkarmayacak, maliyeti artirmayacak birşey bakiyorum

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1600 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: ADF olsun AiO hatta mümkünse önlü arkalı

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: ikisi de olur

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Fark etmez, sarf malzeme sorunu olmasın yeter

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: olsun

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olsa iyi olur

10- A3 boyutlar ilk tercihim..

Korona virüs nedeni ile hem çocuk için hem de eşimin evden çalışması nedeni ile evdeki emektar yazıcı ölmeye başladı..
    A3 boyut çok kullanmasam da belki zaman zaman işime yarar...
    KArtuş ya da toner bulmak konusunda sorunum olmasın.. Önlü arkalı baskıyı kolayca alabilsin hatta önlü arkalı kopyalama imkanı varsa düşünebilirim ( şart değil)

Teşekkürler iyi günler..

• HP color laserjet pro mfp m477 fdw CF379A
    Brother MFC 9140 CDN

iki farklı model var...
    1- Bunların kronik sorunları oluyor mu?
    2- Muadil Toner bulmak sorun olur mu?
    3- Dolum olursa Chip değişim mecburiyeti oluyor mu?

Tavsiye edebilir misiniz? Bu özelliklerde daha iyileri var dediğiniz modeller var mıdır?

Teşekkürler
  • Benim üst limitim 500 civarı fakat bu bitmeyen kartuş sistemi nedir ve yazıcıyı aldıktan sonra kartuşa fazla para vermek istemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/canon-pixma-g1411-yazici-bitmeyen-kartus-sistemi-p-HBV00000PEB18?magaza=bitmeyenkartu%C5%9F

bu ürün uygun mudur?
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 700 TL civarı

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 50-100 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok Fonksiyonlu olsun.

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser olmalı

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Hayır

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum veya Muadil toner kullanılacak.

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Fark etmez, sarf malzeme sorunu olmasın yeter.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: WiFi

WiFi, çok fonksiyonlu(tarayıcı ve fotokopi) ve toner masrafı az olması tercihimdir. Sadece lazer arıyorum.

• necirvan1212 N kullanıcısına yanıt
    Hocam hâlâkarruş kafası hatası veriyor mu cihaz. Bende muadil mürekkepli model sipariş ettim sorun yaşarmıyım kararsız kaldım

• değerli arkadaşlar,

yazıcılarla ilgili fazla bilgim olmadığı için sizin görüşlerinize ihtiyacım var. tanklı ve wifi özellikli olan bir ürün arıyorum. en uygun fiyatlı iki ürün canon G3411 ve epson L3151. Fiyatta 50-100 tl farklar olabiliyor ama genel özellikleri benzer gibi. Siz hangisini tercih edersiniz acaba?
  • ya burada herkes bir şeyler soruyor_ cevapları neden yok bu soruların ?? özel mesajdan mı atılıyor cevaplar? öğrenebilir miyim??
  • 1-fiyat üst limit) : 200-400tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : 70-80
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) : yazıcı özelliği olması yeterli
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi? evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : yok uğraşmak istemiyorum dolumla
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? : yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : farketmez
  • bende bi tavsiye isteyecektim ama geri dönüş hiç olmamış diğer istekleri görünce vazgeçtim
  • Merhaba arkadaşlar çocuğun dersleri için çıktı almak ihtiyacı oluyor. Yani kartuşu çabuk bitmeyen renkli de olabilir bir yazıcıya ihtiyacım var. kartuşu çabuk biten yazıcı masraf çıkartır diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz varsa bilgilendirmek isterim:)
    Teşekkür ederim.

• Konu çok iyiymiş ama işinin ehli biri cevaplıyor olsa.. Soru soracaktım kaç sayfadır cevapsız kalmış sorular vazgeçtim
  • 1-fiyat üst limit) : 800tl

2-aylık ortalama çıktı sayısı : 200-300

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) : yazıcı + tarayıcı + fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : farketmez

5-Renkli çıktı gerekli mi? evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : çıktı maliyeti çok farkediyorsa dolum da olabilir

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? : yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : wifi (wifi olunca laptop ile hem kablosuz ağa bağlanıp hem yazıcıyı görebilir miyim?)
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.