Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğretmenin brother 1211w nasıl bir makinadır.orijinal kartuşu 70-80 gibi ücreti drum da 20 tl bence iyi.ancak baskı kalitesi sorumsuzluk ve servis durumu nasıldır .lazer yazıcı düşünmemin sebebi sorun çıkarmaması için .

Hp1102 çok pahalı 500₺

Canon 6030w 400₺

Brother 1211w 300₺

Brother cazip geliyor . Sizlerin görüşleri önemli ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar..

1-fiyat aralığı (ve üst limit) 500 TL.

2-aylık ortalama çıktı sayısı 60 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax) evet

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz? Farketmez

5-renkli çıktı gereklimi? Olsa olur olmasada

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? doldurma

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? yok

Mutlaka wi-fi olmalı telefon tabletten çocuğa ödev bulup wi-fi ile çıktı almak için lazım ayda belki 20 sayfa fazla degil

• 1-fiyat üst limit)........................................................................: 850TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı........................................................: 300-500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili):Yazıcı & Tarayıcı & Fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Farketmez

Bir sitede ürünle ilgili sıkıntı yaşadığım için fotoğrafta basabileceğim aynı zamanda uygun şekilde dolan lazerli yazıcı önerisi

• quote:

Orijinalden alıntı: my1863

Öğretmenin brother 1211w nasıl bir makinadır.orijinal kartuşu 70-80 gibi ücreti drum da 20 tl bence iyi.ancak baskı kalitesi sorumsuzluk ve servis durumu nasıldır .lazer yazıcı düşünmemin sebebi sorun çıkarmaması için .

Hp1102 çok pahalı 500₺

Canon 6030w 400₺

Brother 1211w 300₺

Brother cazip geliyor . Sizlerin görüşleri önemli ...

Ben yukarıda yazdığım gibi dün MediaMarkt den satın aldım. Henüz bugün kurdum. Wireless kurulumunu direk WPS ile yaptım. Kablo ile bağlamam gerekmedi bile. Modeminizde bu özellik varsa nasıl kullanacağınızı kurulum klavuzu açıklıyor.

An itibari ile İstanbul'da 4 tane yetkili servisi var. Tam dolu toneri 1000 sayfa basıyor. Orjinali 100 TL civarında. Muadilini 30 TL ye satıyorlar internette. Dolumu da 20-30 TL civarına yapılıyor.

Drum ömrü 10000 sayfa. O da 20 TL

Bana uygun çipsiz wireless destekli bir ürün gibi göründü. Kartuş kuruma vs gibi sorunlarla uğraşmak istemediğimden bu ürünü aldım. Yoksa aylık 100 sayfa baskı ile toneri bana 1 sene yetecektir. Bakalım nasıl bir seçim yapmışım zamanla belli olacak.

Marka ile yeni tanıştığım ve ilk defa ürünlerini satın alıp ilk elden denediğim için, sorun çıkarırmı gibi sorulara yanıt veremeyeceğim. Forumda ürünün daha uzun süreli kullanıcıları var. Onlara sormanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kodaloglu

iyi günler ,

yardımcı olabilir msiniz , 2-3 ornek model ne olabilir

1-fiyat üst limit............................................................................: 750

2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................................: 500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).....: Yazıcı tarayıcı fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: yazma maliyeti ekonomik olsun

5-Renkli çıktı gerekli mi?...............................................................: Evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?..............: Dolum yaparak kullanmak istiyorum

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?....................: Brother epson yada canon

8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................................: Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ... usb WiFi

Merhaba iyi günler... Size tavsiyem dolan kartuşlu CANON MAXIFY MB 2050 ya da CANON MAXIFY MB 5050 modelleridir. Hem ekonomik hem de pratiktir bu yazıcılar kendiniz de rahatlıkla doldurabilirsiniz.Saygılarımla...

• 1-fiyat üst limit 400
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : ayda 300 sayfa çıkartırım
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı ve fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: gerçekten bunların ne manaya geldiğini bilmiyorum ama az toner harcamalı
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız Hangisi en ucuzsa :D
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Yok.
    8-Fax özelliği isteniyor mu? Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) Hiç fark etmez

Kitap şeklinde çıktı alabilmek istiyorum, yani arkalı önlü olarak oluyor sanırım. Bu yazılımla halledilecek bir mevzu mu bilmiyorumda bizim okuldaki makinede arkalı önlü çıkartıyordu direk.

Şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alierent -- 5 Mart 2017; 21:16:25 >
  • sever bilgisayar akhisar S kullanıcısına yanıt
    * iyi günler benim de tavsiyeye ihtiyacım var:

1-Fiyat üst limit..............................................:800 TL

2-Aylık ortalama çıktı sayısı..................................:500 adet

3-Fonksiyonlar.................................................:Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi

4-Lazer veya inkjet............................................:Farketmez Kartuş ve Drum maliyetinin düşük olması yeterli.

5-Renkli Çıktı?................................................:Hayır

6-Kartuş yada tonere dolum yaptırarak mı kullanmak istiyorsunuz: Evet dolum yaparak kullanmak istiyorum

7-Tercih edilen marka-model....................................:Brother-Canon-Epson ama öncelikli tercihim uzun ömürlü ve sorunsuz olması

8-Fax özelliği isteniyor mu....................................:Hayır

9-Bağlantı türü tercihi........................................:Usb-Ethernet

• sever bilgisayar akhisar S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız icin çok teşekkür ederim gerçekten de aradığım böyle bir üründü peki bunların mürekkeplerini nerden temin edebiliriz yoksa herhangi bir markanın herhangi bir mürekkebini de alıp doldurabilirmiyiz

• Merhaba günlerdir araştırıyorum ama ofis için uygun bir yazıcı bulamıyorum. Öncelikle şunu söyleyim 2 adet printer ihtiyacımız bulunuyor veya hepsini tek başına yapabilecek bir tane

1-Fiyat üst limit..............................................:1000TL - 4000 TL eğer tek yazıcı olacaksa en fazla 8000TL

2-Aylık ortalama çıktı sayısı..................................:1000 olabilir

3-Fonksiyonlar.................................................:Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi,(mümkünse güvenlik uygulaması olabiliecek) eğer iki tane olacaksa bir tanesi a3 kağıt baskı olmalı

4-Lazer veya inkjet............................................:Laser

5-Renkli Çıktı?................................................:eğer iki yazıcı olacaksa birtanesi mutlaka renkli olmalı

6-Kartuş yada tonere dolum yaptırarak mı kullanmak istiyorsunuz: Evet dolum yaparak kullanmak istiyorum

7-Tercih edilen marka-model....................................: Hiç fikrimiz yok

8-Fax özelliği isteniyor mu....................................: eğer iki yazıcı olacaksa bir tanesinde mutlaka faks olmalı

9-Bağlantı türü tercihi........................................: network bağlantısı

• 1-fiyat üst limit)

1000 tl ..........................................................:

2-aylık ortalama çıktı sayısı 200...........................................................:

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)

yazici taraciyi fotokopi fax....

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz

Laser Yazici...................:

5-Renkli çıktı gerekli mi?Hayır................................................................:

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?

Evet.............:

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?Piyasada kullanılan sorun çıkarmayacak Muadil Toneri olan chip i kirilabilen bir yazici..................:

8-Fax özelliği isteniyor mu?

Evet Fax kesin olmali.........................................................:

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi)

Usb,Ethernet, wifi de olursa iyi olur.....................................:

ÖZELLİKLE A3 kağıdı çıktı alabileceğim bir yazıcı istiyorum, İnşaat Projeleri çıktı alabilmek icin..

• Ogrenciyim cok pahali olmasin. renkli olsun da baski kalitesi onemli degil. Omur boyu ortalama maliyeti renkli baskida 200 sayfada 40tl yi gecmesin. Boyle bir yazici ariyorum

• hssapiens H kullanıcısına yanıt
    Epson tanklı yazıcı öneririm. Fiyatları biraz yüksek ama yazıcıyı aldıktan sonra nerdeyse sadece kağıt masrafın olur. Muadil mürekkep kullanırsan siyah beyaz çıktıda 1000 sayfanın mürekkep maliyeti 1 TL civarında olur, renklide ise kullanıma bağlı olarak 2-3 TL gibi bir şey olur. Başka yazıcılara sonradan para harcamaktansa buna bir kere harca, sonra keyfine bak.
    Ben L220 modeli ile 21050 sayfa yazdırdım.

Şimdi yeni modeli çıktı: L382 Aşağıdaki linkte 483 TL.

http://www.teknosa.com/urunler/125090906/epson-l382-tankli-multifunction-yazici

• Selamlar yardımcı olabilirseniz sevinirim:

1-fiyat üst limit)............................................................................: 500-600TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: Normalde 100ü geçmez, Ama bir defaya mahsus 5000 sayfa çıkarmam gerekmekte.
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı yeterli
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Lazer.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Gerekli. 5000 Sayfanın %30u renkli olacak.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum veya muadil düşünüyorum.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: USB+Wifi(Wifi olmazsa olmaz değil)

• quote:

Orijinalden alıntı: mburakf

Merhaba günlerdir araştırıyorum ama ofis için uygun bir yazıcı bulamıyorum. Öncelikle şunu söyleyim 2 adet printer ihtiyacımız bulunuyor veya hepsini tek başına yapabilecek bir tane

1-Fiyat üst limit..............................................:1000TL - 4000 TL eğer tek yazıcı olacaksa en fazla 8000TL

2-Aylık ortalama çıktı sayısı..................................:1000 olabilir

3-Fonksiyonlar.................................................:Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi,(mümkünse güvenlik uygulaması olabiliecek) eğer iki tane olacaksa bir tanesi a3 kağıt baskı olmalı

4-Lazer veya inkjet............................................:Laser

5-Renkli Çıktı?................................................:eğer iki yazıcı olacaksa birtanesi mutlaka renkli olmalı

7-Tercih edilen marka-model....................................: Hiç fikrimiz yok

8-Fax özelliği isteniyor mu....................................: eğer iki yazıcı olacaksa bir tanesinde mutlaka faks olmalı

9-Bağlantı türü tercihi........................................: network bağlantısı

Bana da aynı buna benzer bir yazıcı lazım, sadece ben aylık ortalama 500 çıktı alırım ve bağlantı türü Wifi yada USB olabilir, network olmasına gerek yok.

Bir tavsiyede bulunursanız çok memnun olurum, ayrıca böyle bir hizmeti verdiğiniz için de sizleri tebrik ediyorum, teşekkürler.

• Evde kullanacağım küçük kardeşimin ödevleri ve ara sıra fotokopi çekebilirim o kadar. Wi-fi, fax vs istemez. Sorunsuz ve ekonomik olsun yeter. Nedir öneriniz üstatlar.
  • 400 tl bütçem var 1000 tane max sınav döneminden sınav dönemine ( Aöf )okuyorum çıktı alıyorum bana önerebilecegin bir marka model var mı lazerli mi kartuşlu mu daha iyi evde kullanıcam en az sıkıntı çıkaran olursa iyi olur
  • 1-fiyat üst limit).........................:750
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...................:100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı+tarayıcı+fotokopi+fax
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmiyor
    5-Renkli çıktı gerekli mi?........................................:az miktarda gerekebilir
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................:evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ........................:wifi ve telefonla hızlı bağlantı özelliği olması gerekiyor
  • http://www.teknosa.com/urunler/125090925/epson-wf-m200-tankli-multifunction-mono-yazici

Bu nasıl acil yazıcı lazım

max 600-700 tl lik uzun ömürlü

ayda 300 çıktı alınır

• BanaMıDediniz kullanıcısına yanıt
    Teknosa'ya o yorumu yazan benim. Eğer düzenli çıktı alıyorsan tavsiye ederim.
  • Merhabalar,
    6 sene önce aldığım Epson SX 215 bu zamana kadar bana sorun çıkarmadı.
    Yeniden doldurulabilir kartuş ile memnun kaldık hep.
    Lakin biraz önce E01 hata kodu verdi ve ne yaptıysam internette neler dendi ise yaptım bir türlü olmadı.
    Bu konuda bilginiz var mı? Yoksa bende yeni bir printer almalıyım.
    Benim renkli tarayıcı ve fotokopili olmalı. wifi filan olmasına gerek yok.
    Yeniden doldurulabilir veya tanklı da olmalı tabi.
    Eve alıyorum çok ucuz olmasa da pahalı da olmasa iyi olur yani :)
    Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.