Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2-aylık ortalama çıktı sayısı 500 (abartmış olabilirim, öğretmen kullanacak)

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz..: farketmez

5-Renkli çıktı gerekli mi? : Hayır

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Evet. Dolum şart

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır

8-Fax özelliği isteniyor mu? HAYIR

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) Hiç farketmez.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerminator -- 9 Şubat 2017; 22:3:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProdigy

1-fiyat üst limit: 800 civarı
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : 500 civarı
    3-çok fonksiyonlu mu : Çok fonksiyonlu olsun.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...: ?
    5-Renkli çıktı gerekli mi? : Renkli olsun.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?:Evet.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: Canon - HP .
    8-Fax özelliği isteniyor mu?: Evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): wi-fi-usb .

Cep Telefonu bayiisinde kullanılacak.Şimdiden teşekkür ederim.

Dolan kartuşlu CANON MB 2150 ya da CANON MB 5050 modellerini tavsiye edebilirim sizin için.Ben 2 yıldır CANON MB 2050 kullanıyorum ve de çok memnunum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

1-fiyat üst limit): 600-700

2-aylık ortalama çıktı sayısı 500 (abartmış olabilirim, öğretmen kullanacak)

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz..: farketmez

5-Renkli çıktı gerekli mi? : Hayır

Teşekkürler

İkinci el brother ya da samsung ayarında bir çok fonksiyonlu yazıcı olabilir. Ama fiyat-peorformans bakımından CANON MB 2150- CANON MB 5050 yi ısrarla öneririm...

• quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Yokmu yazıcı tavsiyesi

1-fiyat üst limit): 400
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 50
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı / Tarayıcı (olsada olur)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz..: Inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi? : Renkli olsun

Teşekkürler

CANON un Bitmeyen Kartuşlu herhangi bir modeli olabilir.Çoğu kişinin kötülemesinin aksine sonradan montajlı sürekli besleme sistemlerinin sorunlu olduğunu düşünmüyorum. Sadece haftada en az bir kez her rengi içinde barındıran ( GÖKKUŞAĞI resmi gibi ) bir çıktı almanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca üst üste çok çıktı alınıldığında bakım bölümünden kafa temizliği gerekiyor. Bunlara dikkat edilirse sıkıntı olmaz.

• HP 4535 veya HP 3785 DUSUNUYORUM
    KULLANAN VAR MI?
  • -fiyat üst limit) 600 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 300 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) yazıcı+tarayıcı+fotokopili
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz ne manaya geldiğini bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi? Evet gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? ben kendim dolduracam
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? hayır yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır istemiyorum
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb
  • sever bilgisayar akhisar S kullanıcısına yanıt
    Bunların kartuşları doldurulabiliyor dimi hocam? Pahalıya mal olmuyor dimi?

• Hangi amaçla kullanacağınızı yazarsanız deneyimlerimizi daha rahat paylaşabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: imam25

-fiyat üst limit) 600 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 300 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) yazıcı+tarayıcı+fotokopili
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz ne manaya geldiğini bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi? Evet gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? ben kendim dolduracam
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? hayır yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır istemiyorum
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb

Bütçenizi biraz daha zorlarsanız 700 TL civarında CANON MAXIFY MB 2150 ya da CANON MAXIFY MB 5050 modellerini tavsiye ederim ( DOLAN KARTUŞLU ) her bakımdan ekonomik ve de sorunsuz cihazlardır....

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Bunların kartuşları doldurulabiliyor dimi hocam? Pahalıya mal olmuyor dimi?

Kendiniz doldurabiliyorsunuz. Kolay ve ekonomiktir.Daha ayrınlıtılı bilgi isterseniz gündüz 13:00 dan sonra 0541 804 55 75 numaralı telefondan bana ulaşa bilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

http://www.hepsiburada.com/sanzio-6-depolu-bitmeyen-kartuslu-canon-e404-yazici-tarayici-fotokopi-p-BDBBBE404

Bu yazıcıyı tavsiye eder misiniz?

Bu modeller biraz sıkıntı veriyor.Bitmeyen kartuşlu sistemin daha üst modellerini ya da EPSON fabrikasyon montajlı bitmeyen kartuşlu sistemi kullanabilirsiniz...
  • Ust sinir : 300 tl

Cikti sayisi : haftada 30-60 arasi

Proje icin haftalik cikti almam gerekiyor.

%90 siyah cikti

Bazen a3 ciktisida gerekebiliyor.

Kartus lazer dolum vs bana ucuza mal olabilcek bir onerisi olan ?

• 1-fiyat üst limit) : 400
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : <75
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) : yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi? : hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : Evet (dolum maliyeti düşük olması şart)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? : hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : wifi olursa harika olur. ama elzem değil..

Samsung SL-M2020W'dan çip yüzünden vazgeçtim.

Brother HL-1211W üzerinde duruyorum.

CANON i-Sensys LBP6030W - toner dolumu sırasında çip değişimi gerektiği için dolum maliyetinin fazla olacağını düşünüyorum.

RICOH SP 150w - özellikle bu ürünü özellik olarak beğendim ancak dolumu ile ilgili bir bilgi bulamadım. 66TL ye muadil toner var.

XEROX PHASER 3020BIK - bir bilgi bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevJan -- 26 Şubat 2017; 11:37:8 >

• Çift taraflı a4 yazdırabileceğim, ucuz bir yazıcı önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevJan

1-fiyat üst limit) : 400
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : Evet (dolum maliyeti düşük olması şart)
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : wifi olursa harika olur. ama elzem değil..

Samsung SL-M2020W'dan çip yüzünden vazgeçtim.

CANON i-Sensys LBP6030W - toner dolumu sırasında çip değişimi gerektiği için dolum maliyetinin fazla olacağını düşünüyorum.

RICOH SP 150w - özellikle bu ürünü özellik olarak beğendim ancak dolumu ile ilgili bir bilgi bulamadım. 66TL ye muadil toner var.

XEROX PHASER 3020BIK - bir bilgi bulamadım

quote:

DevJan @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

1-fiyat üst limit) : 400

Bu ürünü satın aldım.

• Merhabalar;

A3 çıktı alabilecek

1-fiyat üst limit)............................................................................: 500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Yazıcı & Tarayıcı & Fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Farketmez

• Birincide dubleks baskı var ikincide yok. Ben ilkini alırdım

• iyi günler ,

yardımcı olabilir msiniz , 2-3 ornek model ne olabilir

1-fiyat üst limit............................................................................: 750

2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................................: 500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).....: Yazıcı tarayıcı fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: yazma maliyeti ekonomik olsun

5-Renkli çıktı gerekli mi?...............................................................: Evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?..............: Dolum yaparak kullanmak istiyorum

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?....................: Brother epson yada canon

8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................................: Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ... usb WiFi

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.