Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
642.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 100-175 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100-150 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: tek fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır renkli gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb
  • Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat üst limit)............................................................................:500 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300-500 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı uygun olursa fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır renkli gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb, wifi
  • doldurulabilen yazıcı tavsiyeniz var mı arkadaşlar?
  • Merhaba

Samsung SCX-4833FD modeline benzer bir öneri istiyorum.

Aylık 1000 civarı baskı alınacak.
    Renkliye gerek yok.
    Çok fonksiyonlu (fotokopi ve tarayıcı) olacak.
    Wifi gerekli değil.
    Faks gerekli.
    Dolum yapılacak.

Ayrıca muadil toner seçeneği olmalı ve olabildiğince az arıza çıkarmalı.

Bütçe 2000 liraya kadar.

Hangi modeli öneriyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 16 Nisan 2017; 13:52:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tam anlamı ile işinize uygun olur mu bilemiyorum ancak incelemenizi tavsiye ederim. Saygılar.

http://www.kartusnet.com/ricoh-sp-311sfn-mono-lazer-yazici-fotokopi-tarayici-faks-network
  • Bende bi tavsiye alabilir miyim
    Aylık 500-600 çıktı
    Renkliye gerek yok
    Wi fi Kesinlikle
    Fotokopi - Tarayıcı Olsun
    Kolay kartuş dolumu (baskı kalitesini yitirmeden)

Fiyat Max 1000 TL
    Şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-146DD367C -- 17 Nisan 2017; 14:42:23 >
  • Merhaba,

Sizede aynı modeli önerebiliriz emsal modellerde bu fiyata 1 tonerle 6000 sayfa baskı yapabilen bir model yok. Ancak Wi-Fİ olmazsa olmaz derseniz aşağıdaki model işinizi görebilir. Saygılar.

www.bitmeyenkartusmarket.com/canon-mf237w-a4-dolan-tonerli-yazici-urun13460.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baskistan -- 17 Nisan 2017; 18:28:11 >
  • Merhaba ben yazici aldım samsung 2020w ama her dolumda chip parası veriyorum bana 250-400tl arasında kesinlikle chipsiz sadece doluma 20 tl vermek istiyorum sadece yazici özelliği olsun wi-fi olabilir siyah beyaz aylık 1000 sayfa cıktı alıyorum önerilerinizi bekliyorum ıyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit) 3000-5000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 1500 sayfa
    3-çok fonksiyonlu ve a3 özelliğide gerekiyor
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz - tavsiyenizi bekliyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi? o kadar önemli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet yada muadil olarak temin edilebilmeli cebimizi yakmasın yeter.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır pek bilgim yok.
    8-Fax özelliği isteniyor mu? olmasada olur
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) wifi özelliği iyi olur

Tavsiyenizi bekliyorum teşekkürler
  • f_keskinn F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İstediğiniz özelliklerde aşağıdaki ürüne bir göz atmanızı tavsiye ederim. Saygılar.

[link=http://www.bitmeyenkartusmarket.com/ricoh-sp-150-dolan-tonerli-hizli-yazici-1-sayfa-baski-0-02-tl--urun13442.html][/link]
  • 1-fiyat üst limit) 200-350
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 10-15 belki 20-30. yeri gelince 100

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz - fark etmez.
    5-Renkli çıktı gerekli mi? o kadar önemli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) fark etmez.

200-350 arasında doldurum yapılabilecek bi yazıcı lazım, yeri geliyor 100 zaten yeri geliyor ayda 30-40 çıktı alıyoruz..
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İstediğiniz özelliklere uygun aşağıdaki ürünü inceleyebilirsiniz. Ancak şu konu önemli yazıcı mürekkep püskürtmeli ve tank sistemli olduğu için 3-4 günde bir baskı almanızı öneririm.Olası tıkanma donma sorunlarının önüne geçmiş olursunuz. Saygılar.

http://www.kartusnet.com/photoink-murekkepli-canon-e414-yazici-ve-bitmeyen-kartus-sistemi

• Hocam merhaba , Bu aralar çok fonksiyonlu bir yazıcı lazım tavsiyeniz lazım .
    Forumda aslında sağlam üst modellerden 2.el temiz almak istiyorum fakat hiç satan yok (:
    Mecbur sıfır alacağız artık .

1-fiyat üst limit = 150 düşünüyorum ancak aradaki farka değen birşey olursa 200 falan da olabilir . Aradaki farka değer derseniz tabi ki . Amatör ev kullanıcısıyım sonuçta ne kadar ucuz o kadar iyi .
    2-aylık ortalama çıktı sayısı = Aylık 60 - 70 arası değişebilir . Bazen 10 a da düşer (:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) = Evet çok fonksiyonlu olsun . Fotokopi önemli .
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz = Mümkünse kartuşlu - inkjet olsun ucuz olması için (: Lazerler pahalı malum .
    5-Renkli çıktı gerekli mi? = Evet gerekli , bazı ödevlerde renk önemli . Fotoğraf - resim de çıkarabilirim bazen olursa eğer .
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? = Bunu tam anlamadım malesef /:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Hayır , sağlam olduğu kaliteli olduğu sürece sıkıntı yok . Kartuş bittiğinde kolay bulunabilir olsun sadece .
    8-Fax özelliği isteniyor mu? = Mümkünse evet , yılda 1 de olsa bazen fax gerekiyor , dışarıdan yapmaktansa kendi evimde yapmayı tercih ederim .
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) = Hiç önemli değil .

Hocam şimdiden çok teşekkür ederim , bekliyorum cevabınızı .
  • Epson WF-2650WF

Yurt dışından almayı düşünüyorum.

200-250 lira bandında.

Sizce alınır mı ?
  • -aylık baskı kapasitesi--------------max3000

-renkli gereklimi--------------------renksiz

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi)-evet

-fiyat aralığı

-wifi gereklimi----------------------evet

-fax gereklimi-----------------------evet

-dolum yaptırılacakmı?------------evet

Artı çift yönlü baskı

Bir kaç alternatifli yazarsanız sevirim.

Bir de canon canon mf237 ile

Canon G4400 nasıldır ?

• Ofis icin fotokopi yazici tarayici renkli wifili ne onerirsiniz hp ve canon onerdiler ama kararsizim max 500-600 tl

• bende ofis için ayda mak 200 baskı alacak faks özelliği olan dolumu ya da muadili toneri olan bir ürün arıyorum
  • 1-fiyat üst limit).....................750tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı..........1500 - 2000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı fotokopili wifili a3
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.................: kartuşu hesaplı farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................: Gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Hesaplı olmasına bağlı, orijinal kullanmaktan yanayım
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...............: hp olmasın
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................: gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .........................: wifi ve usb
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 250_300

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 30

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı fotokopi

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez ev kullanımına uygun olsun

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet cocugun odevlerı ıcın

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet ekonomiklik acısından

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:wifi olsa iyi olur ama sart değil

Evde cocukların ödevi için ekonomik kolay dolabilen arada bir fotografta basabilecegim ( ama şart değil) bi yazıcı arıyorum. Tavsiyeleriniz benim için önemli

• Evde sadece cocukların ödevi için kullanılacak bir yazıcı önerirmisiniz uygun fıyatlı lazerde olabilr

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.