Şimdi Ara

yazarların grevi en sonunda bitiyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler american yazarlar derneği grevi en sonunda bitiyormuş.
    Yazarlar yapımcılarla anlaşma sağlamak üzereymiş daha bir anlaşma imzalamışlar ama herkes çok umutlu
    hatta 11 şubatta biticeği söyleniyor ne diyim hayırlısı
    böyle devam ederse inşallah mart ayında dizilerin yeni bölümleri çıkmaya başlar

• vay be, harika bir haber.
  • Ben bittiğine dair bir haber bulamadım kaynakta belirtebilirmisin acaba?
  • http://en.wikipedia.org/wiki/2007-08_Writers_Guild_of_America_strike

wikipedia'dan buldum linki burda

On February 2, 2008, media reports suggested there had been significant progress in the talks and that by the end of the business week starting February 4, 2008, a contract proposal may be announced.[9] The strike will possibly end on February 11, 2008.
  • iyi en sonunda bitiyo bu anlamsız grew
  • Bir grevin bitişine bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Headshott

iyi en sonunda bitiyo bu anlamsız grew

nereden biliyorsun anlamsız olduğunu. sebepsiz değildir.
  • how i met your mother dönsün gerisi önemli değil. 12. bölüm hazır zaten biter bitmez grev yayınlanır. diğerleri de çekilmeye başlanır aksatmadan yayınlanır.
  • bende baktım ama görememiştim bittiğini çok iyi olmuş

Tüm dizi severlere geçmiş olsn
  •  yazarların grevi en sonunda bitiyor!!!

Evet, sonunda beklenen gün geldi. yaklaşık 3 aydır dizilerimizden bizi alıkoyan ancak bir o kadar da hak verdiğim amerikan senaryo yazarları birliğinin yaptığı grev, bugün itibariyle sona erdi. artık geriye kalan tek eylem, cumartesi günü yapılacak son bir oylama ancak yazarlarla anlaşma yapılacağı için, oylamanın sadece formaliteden ibaret olduğu söyleniyor.

Sonunda bitmiş

• NİHAYET DİYORUM...AÇGÜZLÜ İNSANLARIN YAPTIĞI BİR GREVİ BİTİRMESİ BENİ BU KADAR MUTLU EDERMİ DİYE BİRİ BANA SÖYLESE İNANAMAZDIM..

Sevdiğim birçok dizinin şuan oynayan sezonlarının ömrü garanti altına alındı böylelikle..Gerçekten çok sevindim..Bu arada ünlü film sitelerinde haber doğrulandı...

• süper haber ya bende bitmez bu grev diyodum en sonunda bitiyo oh be
  • grev anlamsız değildi ama
    bu dizilerin en cok emek harcayan senaristler zaten unlu oyuncular da oynamıyor. dizinin basarısında en buyuk pay senaristlerin
    oysa parayı bu adamlar yerine sirketler kazanıyordu sadece..
  • aç gözlü insanlar dediğin insanlar yılda 60bin dolar maaş alıyorlar ki ayda 5000 dolar eder ve amerikada ayda 5000dolar çok para değildir..
    bir de içinde bulundukları sektörde deli paralar döndüğünü düşünürsek ben şahsen adamlara hak veriyorum
  • zamanı gelmişti,sezonları çabuk bitirelim diye bu grev yüzünden çoğu dizinin bu sezonları mundar olmuştu.
  • Zaten bekliyordum Şimdi biraz daha bekleyelim bakalım

24 1 yıl sonraya kalmış artık o kesin.
    Lost 8 de bitmeyecekmiş,ama bence 16 bölüm birden olmayacaksa 8 de kalsınlar daha iyi.
    P.Break de ; en çok merak ettiğim dizi şu an.Çünkü tahminine göre 3.sezon 13 de bitmez ise 22 bölüm falan sürerse dizi final yapar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.