Şimdi Ara

Yaz yaklaşınca mutlu olan bi tek ben miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yaz candır can !

Alacaksın Bomontini gideceksin sahile yanında bi tane fıstık gibi hatun. Sarılacaksın öpeceksin yavaştan. Okşayacaksın saçlarını. Seveceksin ince belini. Ellerinle masaj yapacaksın. Sonra yüz yüze gelip dudaklarını emeceksin. 2 elinle ince beline iyice sarılacak kucağına oturtturacaksın hatunu. Öpeceksin boynunu göğsüne kadar. Yavaşça zıplatacaksın alttan alttan. İyice kıvama getireceksin hatunu. Nazikçe önce üst mayonu çıkaracaksın. 2 elin ve ağzınla emeceksin, aralarına yatıp yalacaksın memelerini. Havanın sıcak olmasıyla daha ısıncak hatunun vücudu. Sağ elinde mayonun altını çıkaracaksın. Son elinin orta parmağı ile de...

Lan dur öhhh..Yeter..Kendine gel..
  • Hiç mutlu olmuyorum hiç. Kpss, iş arama çalışmaları... Sağ ol ben almayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F7CE7F94C -- 24 Şubat 2020; 19:11:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Hiç mutlu olmuyorum hiç. Kpss, iş arama çalışmaları... Sağ ol ben almayayım.
    Sanki sadece yazın iş arıyorsun , mantığa bak
  • Ben en çok Nisan ortasından Haziran ortasına kadar olan dönemi çok seviyorum birde kışın kar yağan dönem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Ben en çok Nisan ortasından Haziran ortasına kadar olan dönemi çok seviyorum birde kışın kar yağan dönem.
    Neden özellikle nisan ile haziran arası hoacm
  • İstanbulda heryerin yeşil olduğu çiçeklerin açtığı ve havanın aşırı sıcak olmadığı bir dönem. Hormonların da yükseldiği bir dönem ayrıca.

• Normalde mutlu olurdum ama bu sene yaz okuluna kalcam

• quote:

İstanbulda heryerin yeşil olduğu çiçeklerin açtığı ve havanın aşırı sıcak olmadığı bir dönem. Hormonların da yükseldiği bir dönem ayrıca.
    testosteron diyorsan benim hep yükske hocam
  • Yaz gelmesini istemiyorum. Çünkü çabuk geçiyor

• Yazdan nefret ediyorum. Ben kışın bile kolay kolay üşümeyen biriyim. Yazın nasıl ölmüyorum, bilmiyorum. Evde klima var neyse ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz çok vıcık vıcık geliyor bana en güzeli sonbahar. Rüzgarda yapraklar falan uçuşuyor aşığım o manzaraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

testosteron diyorsan benim hep yükske hocam

Alıntıları Göster
    Ben o dönem daha yüksek hissediyorum, mesela uykusuz kaldığımda testo düşer spora gittiğimde iyi antrenman yapamam, kalkmaz falan, ama o dönem uykusuz kalsam bile testosteronum hep yüksek kalkan inmez öyle söyleyim.

• quote:

Ben o dönem daha yüksek hissediyorum, mesela uykusuz kaldığımda testo düşer spora gittiğimde iyi antrenman yapamam, kalkmaz falan, ama o dönem uykusuz kalsam bile testosteronum hep yüksek kalkan inmez öyle söyleyim.

Alıntıları Göster
    Antrenman falan süper hocam

kol kaç cm? boy kilo kaç?
  • tam sevgiliyi alıp çimlere oturmalık parklarda sevişmelik dönem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

tam sevgiliyi alıp çimlere oturmalık parklarda sevişmelik dönem.
    ama bi eksiklik var
  • Hiç ölçmedim bilmiyorum 40 yoktur ama.
    175 boy 82 kilo
    Sporda bi hedefim yok herşeyi de yerim hiç dikkat etmem antrenman bana iyi geliyor iyi hissediyorum.

• quote:

Hiç ölçmedim bilmiyorum 40 yoktur ama.
    175 boy 82 kilo
    Sporda bi hedefim yok herşeyi de yerim hiç dikkat etmem antrenman bana iyi geliyor iyi hissediyorum.
    antrenmanla salgılanan hormonlar süper hocam
  • reis sen ne iş yapıyon aylık gelirin ne araban var mı

bu arada acayip seviniyorum yaz gelsin yaz off sıcak sıcak kemiklerimiz ısınsın karpuz yiyelim denize girelim

hele antalyamın mayısı haziranı 10 nummeroo

ah bide para olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

antrenmanla salgılanan hormonlar süper hocam

Alıntıları Göster
    Aynen ağırlık kaldırmak iyi hissettiriyor testosteronu arttırdığı bilimsel bir gerçek.
    Ayrıca serotonin ve dopaminde salgılandığını okumuştum biyerde iyi hissettiren de bu sanırım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.