Şimdi Ara

YAZ GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile ofis ısı durumu 28.6 derece (Nem %29). Kapı pencereler kapalı, Açsam dışarıdaki yoğun sıcak ofise girecek artık kaç derece olacak bilmiyorum. Dışarı çıktığımda nem dengesi değiştiğinden biraz daha boğucu bir sıcaklık hissediyorum. Neyse ki esiyor hava.

Diyeceğim o ki, Buralara yaz geldi. haydi hayırlısı bakalım. (muhtemelen 1 haftaya kadar klima kullanımı zaruri durumlar alabilir bizim bölgelerde)

• il neresi hocam

şua an için izmirde evin içi 27 derecelerde nem % 64 oldu

klima 25 derecede çalışıyor şimdi
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Muğla Fethiye. Şu an 26.6. Nem %30 kapı pencere açık klima kapalı.
  • Size daha yaz gelmemiş Adem Hocam 34 derece gördük çatı kat 30 derece %30 nem Yer: Burdur

Sanırım mecburi bir klima alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Size daha yaz gelmemiş Adem Hocam 34 derece gördük çatı kat 30 derece %30 nem Yer: Burdur

Sanırım mecburi bir klima alacağım

izmir de 30 derece olmadı evin içi daha

çatı katı olduğundan mı acaba
    aynen çatıda köpük yalıtım var ama yinede sıcağı vuruyor. Yüksek olduğu için biraz esiyor ama sıcak esiyor tabi.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 olmadı ama 28.8 gördüm bu gün ofiste. neyse ki nem %28-29 seviyelerinde halen

Ramazan zor geçecek belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

aynen çatıda köpük yalıtım var ama yinede sıcağı vuruyor. Yüksek olduğu için biraz esiyor ama sıcak esiyor tabi.

benimde yazlık altınoluk ta çatı katında çok sıcak oluyor mecbur klima aldım dayanılacak değildi geçen yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Hocam 30 olmadı ama 28.8 gördüm bu gün ofiste. neyse ki nem %28-29 seviyelerinde halen

Ramazan zor geçecek belli

25 dereceye setledim izmirde şimdi

odanın içi 24,8 derece nem % 60 % 70 arasında

dışarıda esinti var nem fazla değil ama odanın içinde nem fazla durumda

sürekli 25 derecede klima termostata giriyor çıkıyor 7 dk termostatta 3 dk çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 15 Mayıs 2017; 18:2:41 >
    Taksitleri toparlayıp baymak alacağım gibi bakalım

Edit: belki samsung olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 15 Mayıs 2017; 21:4:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saat 09:22
    Sıcaklık 27.4
    Nem %32
  • denemee
  • Saat 09:32
    Sıcaklık 24.4
    Nem %36

Hava kapalı, kısa atışlarla yağmurlu
  • Saat 12:25
    sıcaklık 26.0 (Sabah 23.3 dü yazmayı unutmuşum)
    Nem %42
    Hava kapalı yağmur yağmadı
  • biraz konudan farkli olacak ama Haziran 22nde Fethiyedeyim :)

Mersinden arabayla once Antalyada 1 hafta kalacagiz ondan sonra 1 haftada Fethiyede kalacagiz. Ilk defa gelecegim oraya. Hisaronu denilen bir yerde Pinehill Suits diye bir otel bulduk, orada kalacagiz.

Marmarise kadar bolgeyi gezme niyetindeyiz.

O zamanlar hava nasil olur acaba hocam? Denize girilecek sicaklik olur diye dusunuyorum, siz ne dersiniz?
  • evs4evs kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar tepemize dolu yağmış olsa da, biz 19 Mayıs da denize girmiştik

yani 19 Mayısta bu koşullarda girmişsek, haziran ayını siz düşünün artık, Turistler şu an denizde zaten Çalış plajında
  • Ado hocam yaz geldide henüz biz göremedik istanbulda üşüyoruz
  • alex1010 kullanıcısına yanıt
    Yani üşümüyoruz lakin 2-3 gündür burada da hava kapattı arada yağmur çiseledi, şu an mis gibi akşam güneşi camlara vurmuş vaziyette hava sıcaklığı 28 derece

1 haftaya kalmaz ''yanıyoruz'' deriz hep birlikte
  • Akdeniz tarafı içinde henüz pek gelmemiş gibi. Gündüzleri dışarısı biraz sıcak olabiliyor, araçta bazen açmaya başladım fakat ev içleri halen serin.

İnşallah biraz daha böyle gider, malum ramazan yaklaşıyor. Üstüne elektrik faturalarının şişme korkusu, klimaları ne kadar geç açarsak o kadar iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 19 Mayıs 2017; 1:48:44 >
  • Dualarınız kabul olmuş olabilir

Sanki gelenekmiş gibi her 19 Mayıs da olduğu gibi bizim burası yağmurlu

Saat 08:55
    Sıcaklık 21.7
    Nem %55
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.