Şimdi Ara

Yayla Yemek Hazırda %50 indirim yapmış (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
5.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tüm bunlar 1 aylık yiyecekler. Hala taptaze.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt

kesin öyledir zaten o yüzden bu kadar üründe koruyucu kimyasallar kullanılıyor adamlar azotlamayı akıl edememişler.

üstüne yayla o kadar merhametli ki ürünlere %50 indirim basmış zararına satıyor herhalde. yoksa zamanında %100 karla satmış olamazlar dimi. ya da 50 kuruşa mal ettiklerini de 5 liraya satıyor olamazlar.

ne diyelim alan memnun satan memnun afiyet olsun.

• Koruyucu kullanmanın sebebi maliyeti düşürmek. Koruyucu kullansalar kullandık dedikleri de değişecek ? Hazır çorba herkeste vardır, et suyu tavuk suyu herkeste vardır. Satışları düşürmüyor en nihayetinde. Paranoya yapıyorsunuz. Üstelik ürünlerin zaten maliyetleri ortada. Çok büyük bakliyat firması, bizim çok para dediğimiz bakliyat onlara çok komik rakamlara mal oluyor. Reklam fiyatlandırması da gayet normal. Kısacası siz yemiyor ve güvenmiyor olabilirsiniz, biz yedik ve çoğunun tadını beğendik. Sizin düşüncelerinizi doğrulayacak bir araştırma yapılırsa o zaman sözlerinizi dikkate alabilirim. Aksi halde benim için sadece iddiadan öte değiller.

• Benim siparişlerim geldi herhangi bir sorun yok. Fakat 4 günde elime ulaştı. Neyse en azından ucuza aldım. Bu arada etli nohutu çok güzel. Tavsiye ederim

https://yaylabakliyat.com/urun/yayla-yemek-hazir-etli-nohut-250-gr

• 15 eylülde verdiğim sipariş hala kargoya iletilmedi. Bugün umuyorum, bakalım.

• heyferu kullanıcısına yanıt
    Hocam makarna pilav corbadan baska çeşit gorunmuyor linkte baska yere mi bakacagiz

Alt limit var mi kargo ucretsiz ne kadar siparis vermek gerekiyor %50 sepette mi düşüyor😕

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yayla Yemek Hazırda %50 indirim yapmış
    Yayla Yemek Hazırda %50 indirim yapmış

ürün bu şekilde çıktı, email attım, instagramdan yazdım, hiç cevap yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kojege

ürün bu şekilde çıktı, email attım, instagramdan yazdım, hiç cevap yok.

offf. o siyahlklar ne küf mü acaba yoksa yabancı bi madde mi

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    muhtemelen küf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    hocam kendiniz mi yaptınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kojege kullanıcısına yanıt

aslında bu şekilde bozulması güzel birşey koruyuculardan madde bozulamıyordu,yaylada kullanılıyordur ama miktar az sanırım kısa sürede bozulabiliyor.

umarım yardımcı olurlar yayla benim begendigim ürünlerden/firmalardan birisi.

• indirim bitmiş mi

• Küf değil.
    Ürünü ambalajından çıkarmadan mikrodalgada 2 dakika ısıtınca kayboluyor.
    Aynı ürünü tüketiyorum.

• Bugün kargoyu aldım, 1 haftada geldi. Lezzet performansını daha test etmedim.

• barbunya pilakisini almıştım a101'den 6-7 ay önce. barbunyadan soğumuştum.

• Etli nohutunu denedim bugün beklediğimden iyi çıktı fasulyesinide yarın denerim

• benimde meksika fasülyesi bi paket dururken buzdolabında şişmiş patlayacak gibi olmuş açtık baktık ekşimiş , %50 de olsa kargoyla aynı yere gelecek depolamam bi daha :)

• Bu tarz hazır yemekleri vestelin elektirkli tenceresinde pişiriyorum. İçine çok az su ekleyip üzerindeki modlardan buharda pişirmeyi seçiyom. Buharla pişiriyo ve eefffsanee oluyo. Tam kıvamında pişiyo yemek. Tencerede normal pişirince bu kadar lezzet alamadım

Merak ederseniz linkini atayım. Bu altığımız hazır yemekleri daha lezzetli pişirmek isteyenlere tavsiye ederim kesinlikle. Hatta normal yemekleri de daha güzel pişiriyor. Bi bakın

Yayla Yemek Hazırda %50 indirim yapmış
    Yayla Yemek Hazırda %50 indirim yapmışwww.vestel.com.tr
    Vestel ZİYAFET Çok Amaçlı Pişirici Mutfak Ürünleri | Vestel
    https://www.vestel.com.tr/vestel-ziyafet-cok-amacli-pisirici-p-1263
  • Zeen kullanıcısına yanıt

Yayla ürünlerine katkı maddesi katmıyor diyenler var ama bu ürünlerdeki koku ne kokusu. Bu durum daha önce de farklı konularda yeri geldi paylaşıldı. Ben de denediğimde gıda kokusuna benzemeyen o ilginç kokuyu aldım. Sana öyle gelmiş diye birşey yok,forumda çok kişi bu kokudan bahsetti zaten. Ben böyle bir koku hissetmedim diyenin tat ve koku almasında sıkıntı vardır. Bitmiş gaz yağı yada benzin bidonu kokusu gibi.

Bu durum hiç masum değil. Ben acaba paketin kokusu ürünlere mi geçiyor diye düşünüyorum ama öyle bile olsa bu gıda için sorun teşkil eder. Bu olumsuz koku gıdanın önüne geçiyor,oldukça baskın.

Yayla bu paket gıdalarla gerçekten aranan ürünler ama koku durumu ciddiye alınmalı. Gıdalardaki kimyasal etkenlerin kansere kadar yolu var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.